It's Skin

Ár:   €7   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Ár:   €7
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Jól habzó arclemosó, mely kíméletesen tisztítja, mindeközben pedig táplálja a bőrt.

balankaa01

2020. november 3.

Utálom. Nagyon kellemetlen, erős vegyszerszaga van. Nem tudom megmagyarázni, de marja az orrom nyálkahártyáját akkor is, ha nem megy bele az orromba. 😂 Ezen felül mindig csikorgósra tisztította a bőröm, akárhányszor próbáltam meg neki esélyt adni, nagyon húzódott utána az arcom, szinte már könyörgött valami jó zsíros krémért. Nekem ez így nem éri meg.
Mivel nem akartam kidobni, elkezdtem ezzel mosni a blendereim, és nagyon meglepődtem, mert maradéktalanul kiszedi belőlük az összes alapozót, méghozzá nem is kell sokáig szenvednem velük. Ez lenne az év felfedezése, de csak azért, hogy szivacsokat mossak vele, nem fogom újravenni, és mivel nem ez a rendeltetése, nem tudok neki 1 csillagnál többet adni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Wee

2020. október 4.

Krém illatú, selymes krém állagú lemosó.
Nekem annyira nem habozott fel mint az Innisfree termékei.
Csikorgó tiszta érzést hagy, de az illatatól már rosszul voltam a végén. (páromnál landolt. Az illata nem agresszív, enyhe, de valahogy a terhességem 2. trimeszterére nem tetszett már)
Hatásában sem hozza az Innisfree lemosók színvonalát. Pattanások maradtak, lettek is.
A tipikus semmilyen termék, nekem nem lett szerelem semmilyen szempontból.
Sajnálom, hogy kíváncsiságból megvettem a bevált lemosóm helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Krém illatú, selymes krém állagú lemosó.
Nekem annyira nem habozott fel mint az Innisfree termékei.
A tipikus semmilyen termék, nekem nem lett szerelem semmilyen szempontból.
Sajnálom, hogy kíváncsiságból megvettem a bevált lemosóm helyett.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.