It's Skin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: FruzsinaB, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   DM, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A koncentrált szérum édesgyökér kivonatot tartalmaz, aminek a világosító hatása segít az UV-tól sötét és vörös bőrön, és a bőrproblémákon.

Szonetta

2021. március 16.

DM-ben vettem, a foltok elleni édesgyökér hatóanyaga miatt tetszett meg. Szép kiszerelés, az illata és a sűrű, géles állaga rendben van. Kombinált bőrön, a szárazabb területeken alkalmazom, de nagyon ragacsos, nehezen szívódik fel. Éjszakai krémet rákenve csak rosszabb, ezért valószínűleg nem veszem újra. Hatását tekintve nem láttam jelentőset: nem irritált, de nem is éreztem/láttam jobbnak a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

skinloveforever

2021. február 16.

Vízhiányos, száraz és atópiás dermatitiszre (ekcéma) hajlamos bőröm van. Az utóbbi hetekben nagy lelkesen kissé több krémet/szérumot használtam a kelleténél ami sajnos az arcomon is meglátszódott annak ellenére hogy mind alkohol és parfummentes volt. Az arcbőröm eléggé irritált volt, piros, a maszk alatt égett és tapintásra is éreztem hogy nem az igazi, ilyenkor alapozót sem tudok feltenni a száraz, érzékeny foltok miatt. Elsősorban az irritáció megszüntetésére és a gyulladás lehúzására kerestem megoldást, ekkor esett a választásom erre a szérumra.
Nagy híve vagyok a koreai bőrápolásnak, szeretem a mindenmentes termékeiket és az egyszerű megoldásaikat úgyhogy elsősorban egy ilyen terméket kerestem. Sajnos az utóbbi időben egyre gyakrabban találkoztam azzal, hogy a koreai termékeket rosszul fordítják magyarra ezért sokan a vásárlást követően csalódnak bennük mert nem hozzák a várt eredményt. Ez a helyzet ennél a szérumnál is amit világosítónak és folthalványítóként reklámoznak. A fő összetevője az édesgyökér kivonat, amit az ázsiai népgyógyászatban gyulladáscsökkentésre és fájdalomcsillapításra használnak, illetve bizonyos bőrbetegséges (ekcéma, pikkelysömör, bőrirritációk) kezelésére. Ennélfogva ez a termék pontosan ezt tudja. Már egy használat után is csillapította a bőröm érzékenységét, tapintásra is sokkal selymesebb és összességében a bőröm "megnyugodott". Világosító vagy pigmentfoltcsökkentő hatása nem tudom mennyire van, mivel én alapvetően nem arra vettem illetve az összetevők alapján a szérumot se annak szánták. A nyugtató hatás mellett kicsit hidratál is, bár ez az én száraz bőrömnek nyilván nem elég de nem is várom el tőle. Az állaga géles, könnyen felvihető és nagyon kevés elég belőle, az arcom kb 1 perc alatt beszívta. Előnye hogy könnyen beszerezhető (DM) és az üvegcse kialakítása is igényes és a pipetta is praktikus. Eddig egyszer használtam a terméket úgyhogy az alapján írok róla, később beszámolok a tartós hatásairól is. Első használatra nekem nagyon pozitív élmény, az én mindenre érzékeny és hullaszáraz arcbőrömet ha nem is helyre tette de egyértelműen segített rajta és feltöltötte, jobban mint egy hialulonsavas készítmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

bb06

2018. január 2.

Két hete használom, de eddig a folthalványító hatását nem vettem észre, viszont jól hidratál (száraz bőrre azért nem lenne elég), és gyorsan felszívódik, így rétegzős rutinba is jó. Tetszik a pipettás megoldás, jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.