It's Skin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   DM, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált szérum propolisszal, ami erősíti a bőr védőrétegét és megelőzi a bőrproblémákat.

Yura

2020. december 15.

Mintát kaptam belőle és kicsit szkeptikus voltam, mert eddig egyik it's skin termék se volt olyan agyam eldobom kategória, a formulák közül pedig a c vitaminos kifejezetten semmilyenke volt, de hát most amúgy is a Iunik propolisos szérumát használom így kíváncsi voltam ez mit tud máshogy és igazából nem vettem észre sok különbséget. Az állaga mindkettőnek kicsit ragacsos, de könnyen kenhető és hamar beszívódik, ami viszont nekem fura hogy a bőrön egyiknek sincs színe, de az üvegcsében elvileg barnás (ezt az it's skin esetében nem tudom biztosra mondani, mivel minta, de a kép alapján nekem úgy tűnik). Hosszú távú hatásról sem tudok nyilatkozni, mivel csak minta, amiről viszont mindenképp beszélni kell, az az inci. Ami nekem nagyon szimpatikus hogy a méz a legelső helyen van, és el nem tudom képzelni hogy tudták emellett elérni, hogy ne legyen túl ragacsos a termék, viszont kontraként ott van a parfüm ugyebár, de legalább csak a legalján, érezni pedig nem lehet. Nia is van benne, ami örök kedvenc, viszont mellette van néhány sárga összetevő, de az incidecoder szerint egyik se vészes, így összességében pozitív érzéseim vannak az összetevőkkel kapcsolatban is.Bár az ára nem túl baráti, de még mindig jobb mint sok más termék a piacon. Én megadom neki az 5 csillagot mindezek alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Tapo

2017. február 3.

Én elég nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, azonban kissé csalódnom kellett. Azonkívül, hogy szépen hidratál, jó illata van és mintha egy cseppet halványította volna a pattanásaimat, mást nem nagyon tapasztaltam. Ezért és az ára miatt le kell vonnom egy csillagot. Az biztos, hogy újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Hidratálók: Honey, Glycereth-26, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.