It's Skin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Világosító szérum C vitaminnal és zöld tea kivonattal a hiperpigmentáció csökkentésére, a pórusok szűkítésére, hogy a bőr világos és ragyogó lehessen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HCHB11Cl11

2021. szeptember 11.

1 mintát próbáltam, ezért hosszú távú hatásokról nem tudok nyilatkozni:
Kellemes, lágy géles szérum. Citrusos illata van, nem erős, nem irritált. Jó érzés volt felkenni, szépen el lehet oszlatni, kicsit hidratált, szépen beszívta a bőröm, nem maradt vissza nehéz réteg. A hidratáló hatásán kívül nem tudok mást mondani, alapvetően csodát nem várnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

1 mintát próbáltam, ezért hosszú távú hatásokról nem tudok nyilatkozni:

ladywonderful

2021. április 16.

A pigmentáción sajnos sokat alapvetően nem segít, de a szeplőkön kívül valóban egységessé teszi a bőrt. A pórusaim sem annyira észrevehetőek, amióta ezt használom, illetve C vitaminos szérumhoz képest olyan nagyon vészesen sem ragad. Szerintem 4 csillagot megérdemel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

RekaLmby

2021. február 4.

Kicsit olyan semmilyen ez a szérum, alapvetően kellemes, szeretem az illatát és az állagát, de nagyjából ennyi. Csodát semmiképpen nem tesz, konkrétan semmi változást nem érzek amióta használom. Szép lassan el fogom használni, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Vendy254

2020. november 2.

Könnyű hasznàlni vizes állagu és gyorsan beszivódik, de kb ennyi a termék! Nekem semmit nem tett a bőrömmel. Nem lett egységesebb se világosabb. Így biztosan nem veszem újra hanem tovább probálkozom más termékekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

FodorPapBarbara

2020. október 13.

Nem fogom újravenni. Voltak ennél jobb szérumaim is. Nem mondom hogy rossz mert nem csinál pattanásokat, hamar beszívódik, egy könnyű textúrájú szérum, de én nem vettem észre halványítást sajnos. Használtam tiszta C-vitaminos szérumot is, hát azért az másabb mint ez. Ebben nem lehet sok C-vitamin.
Közepesre értékelem mert nem okoz gondot, de szerintem kicsit olyan semilyen, ahhoz viszont drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

ildus69

2020. június 14.

Kicsit drágállottam először, 4ezer volt a dm-ben de gondoltam kipróbálom. Meg amúgy is szerettem volna már egy szérumot. Hát, engem meglepett. Nem tudom mennyi hatóanyag van benne,.De már másnapra láthatóan szebb lett az arcbőröm. Pedig nekem zsíros, problémás. Levitte az elvakart pattanásokat. Mitesszert nem is látok.
Szerintem újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 14.

Szerintem újra veszem.

elike

2019. december 4.

Az a tipikus szérum, ami nem művel csodát, nem lesz tőle az arcom 20 évvel fiatalabb, de csendben csinálja a dolgát.

A C-vitaminos cuccokat kifejezetten az orcámon nagy hidegben megjelenő piros foltok (közelebbről nézve rozacea) enyhítésére veszem. És ez a kence is szépen beállt a sorba - a pirosság csökken, a hidegtől vagy a hőingadozásoktól nem lesznek annyira erősek a foltok, nem ég az arcom. Nekem bejött.

Reggel használom a toner és a treatment után, gyorsan szívódik fel, nem csinál se csillogó, se zsíros arcot. Pár perc múlva teszem rá a hidratálót és nem vesznek össze. Sminkelni is tudok rá gond nélkül - se kukac, se összecsúszás, se folt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

JuditTTT

2017. február 11.

Olyan semmilyen. Kenegetem, de semmi. Sztem nagyon kevés a C vitamin benne, legalábbis a Wishtrendes C vitamin szérumhoz képest, ami amúgy egy vacak alkoholos valami, de legalább leviszi a pirosságot. Ez meg nem igazán hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.