It's Skin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

E vitamin tartalmú szérum, ami tápanyagokat és nedvességet biztosít a bőrnek, hogy az ragyogó és sima legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bernadettu

2023. január 17.

Kiárusításon vettem, így nem sok elvárásom volt felé, de azon kívül, hogy hidratált, nem láttam semmi változást. Szerencsére nem irritált, de elég hamar elfogyott. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 17.

Nessa

2021. január 27.

Nagyon sokan mondták, hogy már ideje lenne arckrémet használnom, hogy minél később legyenek ráncaim (még mindig olyan az arcom mint egy 5 évesnek, de nevető ráncaim nekem is vannak). Mivel az én arcom nem szereti a krémeket, nagyon zsíros érzetű lesz tőlük, ezért egyáltalán nem szeretem és nem szoktam kenni, viszont minden képpen szerettem volna ápolni. Ezért örültem nagyon amikor megláttam a polcokon: nem krémes, nem olajos érzetű, tényleg elég az a három csepp (én általában reggel szoktam bekenni vele az arcom mosakodás után, alapozót nem használok), hamar beszívja a bőröm. Külön plussz hogy pipettás. Barátaim megjegyezték, hogy mennyivel kisimultabb lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

elike

2019. január 14.

Minden elő-vélemény nélkül vettem meg ezt szérumot és nem nyúltam mellé. Finommá és egyenletes színűvé teszi az arcomat, könnyen felvihető, gyorsan felszívódik. Mivel a réteges rutin része, nem tudom önmagában a hatását értékelni, de nem okozott patikat, egyszer-egyszer csak magában vittem fel és így is elég hidratált volt a bőröm.
Az összetétele ugyan nem tökéletes bizonyos szempontból, de az én bőrömnek ez nem okozott gondot.
Szóval, a rutin részeként bevált, meg fogom rendelni újra.
Ja, egy hibája mégis van - ha nem hagyom teljesen beszívódni, akkor az alapozó nem szeret "felkenődni" rá, pici kis galacsinokat csinálnak együtt, amiket, ha lesöpröm, már nem okoznak gondot, de elsőre pipa lettem, mi ez a kukacosodás itt, kérem? :) De már tudom, és figyelek, hogy teljesen felszívódjon a szérum, mielőtt sminkelek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Szóval, a rutin részeként bevált, meg fogom rendelni újra.

Bokorkata

2018. november 1.

Sajnos nekem nem vált be, pedig sok jó véleményt olvastam erről a szérumról. :( Változást nem tapasztaltam, az arcomat irritálta (Nagyon érzékeny a bőröm), úgyhogy abba is hagytam a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Polyglutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Természetes, nagy molekulatömegű filmképző hatású aminosav polimer, amely egyaránt javítja a bőr nedvességmegkötő és -megtartó tulajdonságait. Azt állítják róla, hogy 4x jobb a vízmegkötő képessége, mint hialuronsavnak. A poliglutaminsav viszont a nagy molekulamérete miatt nem hatol be mélyen a bőrrétegekbe, hanem abban segít, hogy benedvesíti a felületet és minimálisra csökkenti a víz elpárolgását azáltal, hogy vékony, lélegző filmréteget hoz létre a bőrfelületen.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Methylparaben i I ta I par 0 0