It's Skin

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérítő szérum arbutinnal és világosító anyagokkal, ami erőteljesen javítja a sötét és komor tónusú bőrt.

Ár: 2200 , Eladó: dornya
Állapot: 1 alkalommal próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: banki átutalás, Foxpost, személyes átvétel

Teokleia

2021. december 14.

Mintám volt belőle. Színtelen, szagtalan, esszencia sűrűségű anyag, ragacsossá tette a bőröm. Nem hiszem hogy egyetlen nap alatt bármit "fehérített" volna rajtam. Alapvetően kellemes a használata, akinek ilyesmi bőrproblémája van, az alaposabb véleményt tudna kialakítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Nica

2021. július 22.

Dm-ben vásároltam, akciósan 2100 forintért(ami az eredeti árhoz képest, jó fogás volt). 2-3 cseppet írt a használati útmutató, szóval kiszerelésben is megérte. Illata kellemes. Felvitelkor kicsit ragadt utána a bőröm. Kíváncsi vagyok beválik-e. Ez a harmadik napunk. Összességében jónak találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Ingrido

2021. január 28.

Már a dm-ben is van. Szerencse, hogy volt tájékoztatófüzet, különben nem jöttem volna rá, melyiket válasszam. Naponta használom, szebb a bőrképem. Nem tudom még, csodaszer-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

aranypáva

2020. január 27.

Az árához képest (kb 2500ft volt) jelentősen jó minőség, ár-érték arányban megéri.
Valóban fehérítette összességében a bőrt, de napi 2x-i használat is csak kb 1 hét után látszott meg.
Utána egy aloe verás hidratálóval tettem rá egy lapáttal.
Kicsit sok parfümöt tartalmaz, de nagy előnye, hogy szemkörnyékére is felvihettem, nem irritált.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Utána egy aloe verás hidratálóval tettem rá egy lapáttal.
Ajánlom!

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.