iUNIK

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stanczi, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $11
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arckrém 3000 mg beta-glucan tartalommal, újra tölti a bőrt nedvességgel. Javítja a bőr rugalmasságát, védi az öregedéstől. A centella és aloe vera kivonat nyugtatja és enyhíti a sérült, érzékeny bőrt.

rtteszvesz

2019. november 12.

Nehezen barátkoztam meg vele. Először azt hittem pattanást okoz. 2-3-szor is kivettem a rutinomból, majd újra vissza. Nyáron mintha sok lett volna és pattisodtam volna tőle, de így ősszel nem tapasztaltam ezt. Nem tudom újra veszem-e, kiderül hiányzik-e a rutinomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

zsófi84

2019. november 4.

Ez a go-to hidratálóm. Néha a felfedezés izgalma miatt elkalandozok, de azért mindig van ebből itthon. Reggel és este használom. Reggel a fényvédő alá, este a tretinoin alá, hogy ne szárítson annyira. Sűrű, opálos krém, kevés is elég belőle. Illata nincs. Kíváncsiságból megrendeltem a márkától a propoliszos krémet. Izgi, hogy melyiknél állapodok meg végül :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

dio14

2019. szeptember 13.

A legjobb hidratáló, amit eddig használtam. Pont ilyet kerestem már ezer éve.
A tubusból kinyomva először ilyesztően sűrű, de szerencsére a bőrre kenve könnyen eloszlik és beszívódik Teljesen!! Nem hagy semmilyen zavaró, csillogó réteget, el se hittem először.
Ennek ellenére szuperül hidratál, és egyáltalán nem irritál. Én jelenleg estére használom és reggelre nagyon kisimult, hidratált lesz a bőröm. Nem komedogén, jóban van a pórusaimmal is:)
Én ennyit várok egy hidratálókrémtől, és ezt maximálisan tudja. Az ára is nagyon baráti.
Csak ki ne vonják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

A legjobb hidratáló, amit eddig használtam. Pont ilyet kerestem már ezer éve.
Csak ki ne vonják.

bibogi23

2019. augusztus 12.

Eléggé dehidratált a bőröm ezért rendeltem meg a szérummal együtt, és mert megtaláltam egy magyar webshopban így nem kellett rá heteket várnom! Ez egy plusz pont volt hogy mellette döntöttem! Eléggé tartalmas krém, kicsit nehezebb szívódik fel de éjjelre tökéletes! A szérumával együtt használom estére és sokkal hidratáltabb a bőröm! Illatmentes szerintem, praktikus csomagolás nagy kiszerelés! Nem tudom még hogy ujraveszem e mert még keresem a tökéletes hidratálót, de elhasználom az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

tonic

2019. július 29.

Elég szép összetevők, (egyet kivéve),jó hatás,mi kell még?
Egyébként ebből mintám volt, viszont ennek a szérumát teljes kiszerelésben vettem,csak azt nem találtam feltöltve itt,nagyon jó! Merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 29.

Elég szép összetevők, (egyet kivéve),jó hatás,mi kell még?

Moncsika73

2019. július 29.

Közel 1,5 hónap használat után értékelem ezt a krémet. Vízhiányos bőröm van, nagyon szépen hidratál, smink alatt nagyon jól teljesít . Kicsit furcsa elsőre , hogy a tubusból kinyomva tömény krémnek tűnik, azonban nagyon szépen beszívja az arcom. Nappalra használom, és biztos helye van nálam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Stanczi

2019. június 26.

Érdekes selymes állagú a krém, elsőre nehéznek éreztem magamon, de a mostanában rendesen vízhiányos bőröm szépen magába cuppantotta. Nem volt ragadós érzés utána, jól hidratál, kevés is elég belőle. Este használom, ebben a melegben amúgy is hamar leizzadok, nem szeretem ha még a bőröm is fullad. (télre biztos jó lesz nappalra is) Nem rossz, de a centellás krém jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Prunus Salicina Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Betaine, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.