iUNIK

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 5200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $11
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 5200 Ft

Arckrém 3000 mg beta-glucan tartalommal, újra tölti a bőrt nedvességgel. Javítja a bőr rugalmasságát, védi az öregedéstől. A centella és aloe vera kivonat nyugtatja és enyhíti a sérült, érzékeny bőrt.

Ár: 5200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

sziluetta

2020. november 22.

TO NMF után vettem, mivel azt sehonnan nem tudtam megrendelni és hosszas kutatgatás után úgy döntöttem, ezzel nyúlhatok a legkevésbé mellé. Természetesen ez is majdnem mindenhol ki volt fogyva, amikor rendelni akartam, így szettben rendeltem a hidratáló szérum mintával (az még kipróbálásra vár), és úgy voltam vele, hogy ez után már ajánlom neki, hogy jó legyen :D. Hát levett a lábamról, ezért ha hosszútávon is beválik, akkor nem fogok visszatérni a TO hidratálójára. Hihetetlen gyorsan felszívódik, nagyon kellemes az állaga, simán lehet vele rétegezni, eddig semmivel nem veszett össze, pedig reggeli és esti rutinban is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

CeCeDrake

2020. november 22.

Az új kedvencem. Sokféle nappali hidratálót használtam már. Volt, amelyiket szerettem, volt, amelyiket nem, vannak más kedvenc hidratálóim is, de most ez kiütötte az összeset is és az első helyre került.
Ami külön öröm számomra, hogy jól működik a fényvédőmmel és a Shiseido BB krémmel.
Beszívódik, láthatalan, észrevehetetlen, onnan tudod, hogy az arcodon van, hogy hidratált a bőröd.
Felvitel után ilyen vizes réteget hagy, akkor viszem fel a fényvédőt és csúcs. Tényleg. Nem mostanában tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

ssyakaky

2020. november 13.

szerintem ő a tökéletes nappali krém, nagyon gyorsan beszivodik, retegzos runtinba jol beillesztheto, kellően hidratal, szép összetevői vannak, primerkent is jol mukodik. kb fel eve hasznalom napi szinten es most kezd elfogyni. eleinte féltem a szilikonossagatol, nem szokta szeretni a bőröm az ilyen jellegű kremeket, de vele nem volt semmilyen probléma. a legnagyobb nyári melegben sem akart leolvadni az arcomrol, es hidegebb idoben is teszi a dolgat. alap darab, a TO NMF elbujhat a sarokba (pedig őt is szeretem amúgy).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

narancsdzsem

2020. október 23.

Aki szereti a teljesen beszívódó,szinte észrevétlen krémeket,őt válassza. Szérum persze kell alá. Rétegzéshez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

MeaGNewcastle

2020. október 20.

Egy mintát kaptam belőle, ami 3 napos használatra volt elég.
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, tág teli pórusok és bőrpír. Hámlasztás után kell a jó hidratálás és nagyon örültem mikor ajándékként megtaláltam a kapott csomagban, és nagy reményeket is fűztem hozzá, hisz sokan dícsérik az egész márkát.
Nem tudok rosszat mondani a termékről de igazán jót sem, könnyű krémes-géles állagú, hidratáló, könnyen kenhető és rétegezhető bármire
A hidratáló hatása számomra fura volt, mert hidratált de érdes maradt a bőröm, nem nyugtatott igazán, a bőrpírt nem javította, sőt kicsit rosszabb lett, és enyhe viszketést is észleltem. Így nem hiszem hogy megvenném nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Egy mintát kaptam belőle, ami 3 napos használatra volt elég.

annus88

2020. július 1.

Március óta használom nappali rutinban. Kombinált, kissé inkább zsírosba hajló arcbőrömet nagyon jól hidratálja egész nap, nem irritál és amióta használom eltűntek a piros foltok az arcomról. Jól lehet rá kenni a következő lépést, a fényvédőt (A'pieu Pure Block Mild Plus Sun Cream SPF 32 PA++). Kissé fénylik a bőröm utánuk, de Innisfree No-Sebum Mineral Powdert használva majdnem mattá tehetem a bőrömet. Arckrém alá szérum és esszencia is megy szóval teljesen jól megállja a helyét a rétegzésben is :) Egyszerűen imádom! Lassan el fog fogyni, szeretek kísérletezni ezért a zöld tesóját rendeltem meg, az inkább a bőrtípusomnak való. Minden esetre biztosan vissza fogok még térni ennek a krémnek a használatához!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

cssznd

2020. június 26.

Nekem ő a SZERELEM hidratáló. Nagyon sok krém irritálta felkenéskor a bőrömet, ami érzékeny és vízhiányos. De ez!! Csodálatos! Kellemes a bőrön, jól hidratál, semmi irritáció, a szérumával együtt csoda-páros. Úgy szeretem a koreai kozmetikumokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

sztikke

2020. június 7.

Úgy tűnik nincs szerencsém a koreai termékekkel. Se a Klairs termékei, se ez a krém nem vált be nekem. Csak mintám volt belőle szerencsére, de nekem a szilikon miatt sosem szívódott be teljesen és pattanásos is lettem tőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

EcheloNora

2020. május 23.

Télen használtam és nagyon jól védte a hidegtől és kiszáradástól a bőrömet. Remek termék gyönyörű INCI-vel. Irritációt és pattanásokat nem okozott nálam az amúgy érzékeny pattanásos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

1111

2020. május 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet, legalapvetőbb hidratálóm lett. Most használtam el az első tubust belőle, 5 hónapig tartott ki, napi kétszeri használat mellett.
Nekem egy ideig hagy egy fényes, vizes réteget a bőrömön, de egyáltalán nem zavaró. Jól hidratál, nyugtat, sminkelni is jó rá. Szárazabb, érzékeny bőröm van, ez nagyon jól esik neki!
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Újra fogom venni.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Prunus Salicina Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Betaine, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.