iUNIK

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $11
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arckrém 3000 mg beta-glucan tartalommal, újra tölti a bőrt nedvességgel. Javítja a bőr rugalmasságát, védi az öregedéstől. A centella és aloe vera kivonat nyugtatja és enyhíti a sérült, érzékeny bőrt.

rrituss

2020. március 26.

Beleszerettem, kész. Nagyon kellemes textúrájú krém, ami szépen beszívódik a szérumok után is, és egyáltalán nem fénylik a bőröm tőle, a bb krém (Purito) pedig remekül terül rajta. Amikor szárazabb vagy érzékenyebb a bőröm, a centellás krémmel együtt használom, és maximálisan elégedett vagyok, pattanást nem okozott, sőt, nekem segítette a gyógyulást. Ár-érték rányban is kitűnő, az összetevői csodásak, örülök, hogy rátaaláltam, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

ursuska

2020. március 24.

Téli vízhiányos időszakra szereztem be éjszakai hidratálónak. Jó kis krém, kellemes állagú és jól hidratál. Én így is kevertem egy hidratáló szérummal. (előtte hidratáló tonik), de úgy éreztem, hogy valami még így is hiányzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Moringa

2020. január 26.

Kombinált a bőröm, pattanásra hajlamos, túlérzékeny, télen durva felszíni szárazsággal. Ez a krém egyszerűen fantasztikus. Semmilyen zsírosodást nem okoz, mélyen hidratál. Tényleg a legjobb hidratálóm, pedig igen sokat próbáltam már, jóval magasabb árkategóriákból is. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Johanna989

2020. január 19.

Összességében szuper krém, tényleg tökéletesen hidratál. Nekem nem okozott pattanásokat, ami plussz pont. De csak az esti rutinban használom, mert nappalra nekem túl fényes (vizes csillogású) lesz tőle a bőröm. Valószínüleg nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

mmoni1

2019. november 18.

Illatmentes sűrűbb krém ami gyorsan beszívódik. Nem vagyok hasra esve tőle. Nekem mikor felkenem először picit piros lesz az arcom, ami pár perc múlva elmúlik. A tonymoly zöld teás krémjét nem tudja felülmúlni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

rtteszvesz

2019. november 12.

Nehezen barátkoztam meg vele. Először azt hittem pattanást okoz. 2-3-szor is kivettem a rutinomból, majd újra vissza. Nyáron mintha sok lett volna és pattisodtam volna tőle, de így ősszel nem tapasztaltam ezt. Nem tudom újra veszem-e, kiderül hiányzik-e a rutinomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

zsófi84

2019. november 4.

Ez a go-to hidratálóm. Néha a felfedezés izgalma miatt elkalandozok, de azért mindig van ebből itthon. Reggel és este használom. Reggel a fényvédő alá, este a tretinoin alá, hogy ne szárítson annyira. Sűrű, opálos krém, kevés is elég belőle. Illata nincs. Kíváncsiságból megrendeltem a márkától a propoliszos krémet. Izgi, hogy melyiknél állapodok meg végül :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

dio14

2019. szeptember 13.

A legjobb hidratáló, amit eddig használtam. Pont ilyet kerestem már ezer éve.
A tubusból kinyomva először ilyesztően sűrű, de szerencsére a bőrre kenve könnyen eloszlik és beszívódik Teljesen!! Nem hagy semmilyen zavaró, csillogó réteget, el se hittem először.
Ennek ellenére szuperül hidratál, és egyáltalán nem irritál. Én jelenleg estére használom és reggelre nagyon kisimult, hidratált lesz a bőröm. Nem komedogén, jóban van a pórusaimmal is:)
Én ennyit várok egy hidratálókrémtől, és ezt maximálisan tudja. Az ára is nagyon baráti.
Csak ki ne vonják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

A legjobb hidratáló, amit eddig használtam. Pont ilyet kerestem már ezer éve.
Csak ki ne vonják.

bibogi23

2019. augusztus 12.

Eléggé dehidratált a bőröm ezért rendeltem meg a szérummal együtt, és mert megtaláltam egy magyar webshopban így nem kellett rá heteket várnom! Ez egy plusz pont volt hogy mellette döntöttem! Eléggé tartalmas krém, kicsit nehezebb szívódik fel de éjjelre tökéletes! A szérumával együtt használom estére és sokkal hidratáltabb a bőröm! Illatmentes szerintem, praktikus csomagolás nagy kiszerelés! Nem tudom még hogy ujraveszem e mert még keresem a tökéletes hidratálót, de elhasználom az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

tonic

2019. július 29.

Elég szép összetevők, (egyet kivéve),jó hatás,mi kell még?
Egyébként ebből mintám volt, viszont ennek a szérumát teljes kiszerelésben vettem,csak azt nem találtam feltöltve itt,nagyon jó! Merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 29.

Elég szép összetevők, (egyet kivéve),jó hatás,mi kell még?

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Prunus Salicina Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Betaine, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.