iUNIK

Ár:   $11   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 5200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   $11
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 5200 Ft

Arckrém 3000 mg beta-glucan tartalommal, újra tölti a bőrt nedvességgel. Javítja a bőr rugalmasságát, védi az öregedéstől. A centella és aloe vera kivonat nyugtatja és enyhíti a sérült, érzékeny bőrt.

Ár: 5200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

1999

2022. június 16.

Szeretem használni, bár a zsíros bőrömhoz nappalra sok lenne (ezt megbocsájtom neki, mert nappalra nekem krém sok). Szépen puhítja a bőrt, kicsit nyugtat is és külön tetszik, hoy nincs benne perfüm. Szeretnék mást is kipróbálni így nem fogom most újravenni, de szerintem kifejezetten jó krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 16.

Stelli0000

2022. május 1.

Nekem olyan kicsit semmilyen ez a krem. Nagyon szaraz borueknek esetleg jo lehet estere, de nekem nem jott be ez a szilikonos reteg. Alatta befullad a borom, nem tud lelegezni, neha egy egy pati is kijott tole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

ljohanna

2022. március 10.

Nappali hidratálónak tökéletes most télen, szerintem nyáron sok lesz (akkor lehet, hogy este használom majd).
Gyönyörű, rosacea-kompatibilis összetevők. A szérumjával együtt ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Gyönyörű, rosacea-kompatibilis összetevők. A szérumjával együtt ajánlom :)

NeReka

2022. március 1.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Már évek óta használom a IUNIK VITAMIN HYALURONIC ACID VITALIZING TONER-el együtt. Sokáig kísérleteztem arckrémekkel de egyik sem vált be igazán. A bőröm száraz, vízhiányos és ez a krém nagyon szépen hidratálja. Egy kicsit várni kell amíg teljesen beszívja a bőröm de ez a pár perc kibírható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Milka71

2022. február 19.

Nekem ez a krém még a téli időszakban is túl sok nappalra. Ragacsos réteget hagy, nem szívja be a bőröm, pedig nagyon kis mennyiséget viszek fel. A maradékot elhasználom éjszakára, meglátjuk mit produkál…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 19.

Lulufej

2022. február 15.

A második tubus végére érek, de már nem rendeltem újra. Alapvetően nincs semmi gondom vele, jó kis krém. Talán így a hidegebb napokra kevésnek éreztem. Az viszont végtelenül tetszett benne, hogy olyan szépen belesimult a rutinomba - jól működik smink alatt, jól működik fényvédővel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

Tig

2022. január 26.

Az összetevőlista miatt vettem meg, nagyon ígéretes volt. Teljesen korrekt krém, bár az állaga-érzete számomra kicsit fura. Vannak krémek, amiktől egyszerűen szuper volt a bőröm érzése (pl. CeraVe PM, La Roche Posay Toleriane Ultra Nuit), ettől nem az, de egyáltalán nem is rossz. Nincs bajom alapvetően a szilikonnal, de itt talán a szilikonos érzés az mégis, ami kicsit levesz a használati élményből. Plusz pont, hogy vegán és 60 ml, nem csak 40, vagy hasonló.
Update: most épp ezeken a hidegebb napokon kifejezetten jó a hatása. Ilyenkor a hideg/ fűtés miatt el szokott kezdeni száradni a homlokom. CeraVe PM-re rétegeztem még ezt az Iunik krémet és sokat segített. Tehát úgy tűnik, számomra hideg időben nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

ViktoriaVrd

2021. október 12.

Kicsit sokallom az arat, de egyebkent tokeletes hidaratalokrem. Most fog kifogyni, egesz nyaron hasznaltam, hol este, hol reggel (ebben az idoben mar inkabb reggel, estere valami utosebb kell lassan), meg biztos talalkozunk, de lehet valami olcsobb alternativat keresek most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

niki123

2021. október 1.

Nagyon kis korrekt hidratáló krém, én egyelőre csak estére használom, mert alapvetően nincs száraz bőröm, inkább normál, de lehet télen, amikor már beköszönt a nagyobb hideg, elbírnám nappalra is, hiszen gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Hidratál és kicsit a terhességi pigmentfoltjaimon is segít. Igazából teszi a dolgát és azt, amit ígér, tipikusan az a krém, amivel senki nem nyúl mellé. Maximum extra száraz bőr esetén bőven alá kell hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Nyuszi

2021. szeptember 24.

Először olyan kis semminek tűnt, ugyanis nekem estére mindenképpen kell még rátennem valami zsírosabb hidratálót, mert önmagában nem elég. Viszont a hatása nagyon tetszik. Nappalra elég önmagában is. Nagyon könnyed, selymes, kellemes viselet, és a beta glucan mellett még sok szuper dolog van benne. Egyáltalán nem kukacosodik semmivel, a fényvédő is tökéletesen működik rajta. Én ezt a krémet a sok rétegem egyik rétegének tekintem, zárásnak semmiképp, viszont hiányzik, amikor nem használom. A jövőben szeretném csökkenteni a rutinomban lévő dolgok számát, de ez a krém marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Prunus Salicina Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Betaine, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.