J.Cat Beauty

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serpentina, Módosítva: 2020. december 3.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, matt, csókálló folyékony ajakrúzs, magas pigmentációval.

24 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Serpentina

2020. december 14.

Nekem ez a termék NAGYON GYANÚS! 🤬🧐❌
Már egy ideje szemeztem ezzel az ajaktermékkel, habár előtte még semmilyen tapasztalatom nem volt a márkával, ezért alaposan rágugliztam megvásárlás előtt. Megtudtam, hogy az amerikai Ultában is forgalmazzák, sőt maga Tati Westbrook is készített videót pár termékükről, úgy hogy gondoltam, ha ő magára keni, akkor nálam sem lehet semmi baj ezen a téren.
A P.P. webshopban találtam meg, és leírás alapján meggyőzött. Néztem róla pár videót is. Matt rúzs fanatikus vagyok, abból is imádom az extrább, hideg színeket, így vakon, nagy bátran kettőt is berendeltem belőle: a lila “Girls Night Out”-ot és a sötétkék “Flirty Talks”-ot. Abban a hitben voltam, hogy majd pár nap múlva fürdök a boldogságban, és ezentúl olyan vagány külsővel mászkálhatok az utcán, mintha én lennék a magyar Kat von D. 😂 /Egyébként ez abból a szempontból is igaz, hogy az általam megvásárolt lila árnyalat nagyon hasonlít az ő sminkmárkájának az “Ayesha” nevű lila folyékony rúzsára egy kicsit harsányabb, élénkebb verzióban, ami már egy ideje a szívem vágya, a kék pedig az “Echo”-ra. Gondoltam, amíg ezeket nem birtoklom, beérem olcsóbb alternatívákkal is./
Amint megérkezett, már tűkön ülve vártam, hogy kipróbálhassam. Azonban itt jött a feketeleves...
Felkenés előtt megszagoltam az applikátort. Elméletileg “mentolos” illatot kellett volna éreznem, - de ez TORMA szag volt! 😳 Nem akartam elhinni, hogy ennyire kellemetlen illata van. Nem találkoztam még “torma” illatú rúzzsal. Ha nem hibás vagy megromlott termék került hozzám, akkor valami nem stimmel. Mert pl. a legtöbb NYX ajaktermék kissé mű, festék illata sem a legkellemesebb, de még az is elviselhetőbb ennél, és száradás után azonnal elillan.
Egyébként tényleg nagyon pigmentált és tökéletes fedésű. Könnyen, precízen lehet dolgozni vele, gyorsan mattra szárad, de nem nehezíti el az ajkakat. Csodálatosan álltak egyébként, és boldogan mosolyogtam a tükörbe.
Azonban amikor kinyitottam a számat, megéreztem, ahogy a penetráns szag valami undorító, VEGYSZERES (🥶?) ízzé alakul, betódul a számon, és le akar szaladni a torkomon. Pár másodperc után rám jött az instant hányinger, azonnal lemostam és kiöblítettem a számat. Konkrétan úgy éreztem magam, mint akit megmérgeztek, vagy mintha benyeltem volna egy liter csavarlazítót.
Emiatt rettenetesen dühös vagyok, mert tucatnyi folyékony ajakterméket kipróbáltam már, az ismeretlen nevű és eredetű gagyi cuccokat messziről kerülöm, megvétel előtt alaposan informálódom mindig, de ilyet még egyszer sem nem tapasztaltam.
Ismétlem, a pigmentációval, formulával nem volt semmi problémám, abban ötösre teljesített. De nem szeretnék kockáztatni.
“Kissproof”: Ember legyen a talpán, aki ilyen vegyszerszagú rúzzsal képes lenne megcsókolni bárkit, és nem hányná el magát azonnal.
Csalódott vagyok, mert az én színtípusomhoz az ilyen árnyalatok tényleg csodálatosan állnak, de az itthoni kínálatban nemigen találni ilyen extra színeket, ami tartósság, formula szempontjából is kifogástalan.
Most a szívem és a pénztárcám is vérzik, hogy haszontalan vackokra adtam ki pénzt, és még öröm az ürömben, hogy nem vettem többet. ⚰️🤦🏻‍♀️
Kíváncsi vagyok mások tapasztalatára is, aki már valaha használta ezt a terméket.
Egyedül azért 2 csillag, mert nagyon tetszett magamon, vizuális szempontból teljesen rendben van, a matt formulával sem lenne problémám, - de az íze... ezer felkiáltójeles BORZALOM!!!!!! Az ellenségemnek sem ajánlanám. 😡❌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

Nekem ez a termék NAGYON GYANÚS! 🤬🧐❌

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology