J. Fenzi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. január 11.

Ár:   1990 Ft

Salvador Dalí Laguna parfüm utánzata.

Erika80

2021. január 10.

Az eredeti parfümhöz még nem volt szerencsém, így annak ismerete nélkül véleményezek. Elsősorban a csomagolást említeném meg. A doboza dizájnos, jól összerakott, figyelemfelkeltő. Az üveg már kevésbé, de ugyebár fontosabb a belbecs. :) Másodsorban egy nagyon finom, tiszta illattal rendelkező parfüm. Érdekes, mert tiszta illatú, mintha most fürödtem volna meg, mégis zamatos, édeskés vonalon teszi mindezt. Annyira illik hozzá a zöld szín, számomra legalábbis az illatot szagolgatva azonnal a zöld szín ugrik be. Valószínűleg mert nekem a harmatos zöld fű és virágok illatának keveredése ezt az asszociációt hozza elő. Gyümölcsök és virágok, frissesség, kellem, komfortosság, üdeség, lágyság. A gyöngyvirág talán egy cseppet észrevehető, de épphogy és talán még a kókuszosság is, de egyébként nem tudnám kielemezni azt a sok finom összetevőt ami elvileg alkotja. Legalábbis az eredetijét.. :)
Nekem bejövős, szép, finom és tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Nekem bejövős, szép, finom és tiszta illat.

mancus2

2017. október 2.

Most látom, hogy melyik parfümnek az utánzata akar lenni. Hát, mit ne mondjak, biztos nem jöttem volna rá, köszönőviszonyban sincsenek. Régen sokat használtam az eredetit, de meguntam, de még mindig felismerném bárhol bármikor. Egyszóval utánzatként 0 csillag, önálló illatként 2 csillag, semmi extra sajnos :-( pedig a J. Fenzi jól szokott teljesíteni, de ez most nem sikerült

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

pacsalia

2017. május 21.

tartós, édeskés, kellemes, de szerintem a hasonlósága közelsem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

tartós, édeskés, kellemes, de szerintem a hasonlósága közelsem tökéletes.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Eugenol, Hexyl Cinnamal