J. Fenzi

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2017. június 21.

Hugo Boss The Scent For Her parfüm utánzat

ZsuzsikaKL

2020. január 13.

Most kaptam nem rég meg végre...hát semmi extra...Igazából a barackon kívül semmit nem lehet érezni. Nekem a tartóssága szinte nulla. 15 perc eltelte után se bőrön se ruhán nem érezni semmit... Csalódás :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Masnuci

2018. július 6.

Valamikor tavasszal volt szerencsém az eredetijéhez egy kedves mániásnak köszönhetően kipróbálhattam 5 milit. Tetszett, de annyira nem fogott meg, hogy annyi pénzt rááldozzak egy nagyobb kiszerelésre. Aztán itt megláttam ezt a hasonmást. Nosza gondoltam, bagatell összegért azért nem hagyom itt. Na azt eddig is tudtam, hogy a Fenzi és a Luxure első osztályú másolatokat készít, de ezt azért nem hittem volna. Csúcsszuper ez az illat! Esküszöm jobb mint az eredeti, de hogy tartósabb az atombiztos! Mindenki dicséri rajtam, osztatlan sikert arattam vele a munkahelyemen. És hogy ne csak a számat jártassam az illatról is valamit: kezdetben friss, könnyed, majdhogynem citrusos, bár már akkor érezhetően édeskés illat, aztán szépen beáll a finom barackos-virágos, kellemesen édes vonal, ami aztán minimum 6-8 órát eltölt a bőrömön. Remek választás tavaszra-nyárra. Az ára pedig egy doboz jobb cigi, vagy néhány szelet süti. Na akkor már inkább a parfüm:o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

nickye94

2018. április 12.

Aki szereti az eredetit, bátran vegye meg ezt is. Nagyon jó utánzat, talán az eredetinél még tartósabbnak is mondanám. Könnyed, barackos, virágos illat, számomra tavaszra és nyárra tökéletes. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Albertina

2018. március 19.

Upd.: Ki kell hangsúlyozzam a tartósságát! Levakarhatatlan. :) Aki szereti az eredetit, bátran vegye meg!

Nagyon tartós, leginkább barackillatú, virágos parfüm, szép üvegben, jól illeszkedő kupakkal. Nem egy bonyolult kreáció az igaz, de kellenek ilyen könnyed, finom kis csodák is. Vidámságot sugall, jól érzem magam vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

mancus2

2017. október 2.

Ma próbáltam ki, de annyira nem nyerte el a tetszésemet, hogy megvegyem. Nem rossz, de nem én vagyok ez az illat. 3 csillagot kapna, ha nem lenne ennyire tartós. Lassan 8 órája fújtam a csuklómra, és még most is érzem, úgyhogy 4 csillag a végeredmény :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Erika80

2017. szeptember 3.

Ő egy nagyon finom, barackos-virágos illat. Szerintem abszolút hozza -ha nem fölözi- az eredeti illatát és tartósságát. Az eredeti illatnál is sokan kifogásolják, hogy egyszerű barackos meg nem tartós illat. Szerintem pont ez az érdekessége, hogy olyan kellemesen finomságosan érzik benne (az eredetiben is és ebben is) a barack a fréziával és a kakaóval. Nem mindig az összetettség emel a nagyok közé, sokszor a kevesebb több elvén győzedelmeskedik egy-egy illat (is). :) Persze értem én, az eredeti kicsit sokért nyújtja ezt az élményt és sokan többet várnak tőle. Én sem vagyok hajlandó minden jó illatért vagyonokat adni, csakis néhány darab az amiért én úgy érzem megtehetem ezt. Főleg, hogy a drága illatok sem mondhatják mind el magukról, hogy tartósságuk az erényük.
Ez az illat szép darab a kollekciómban és ennyiért remek választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Ez az illat szép darab a kollekciómban és ennyiért remek választás. :)

nagyerika28

2017. augusztus 24.

Elég egysíkű édes-barackos illat, de ettől független szeretem.Tartóssága nem a legjobb, meg van benne vmi, amitől felfújás után tüsszögök .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.