J. Fenzi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csilla91, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. november 11.

Ár:   2000 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Escada Sunset Heat utánzat.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2017. augusztus 27.

Számomra a Cherry in the air és a Heat a legjobb azok közül az Escada illatok közül amikhez eddig szerencsém volt. Vannak még remekművek, de nekem akkor is ez a kettő a legeslegjobb és hát az ár-érték arányukat tekintve az Escadak nem épp a legjobbak, köszönhetik ezt a tartósságuknak. Ezt leszámítva annyira fincsi gyümölcsös illatok, hogy párjukat keresni lehetne. Namármost ez az utánzat egy csudafinom illat. Rajtam az összes gyümölcsös jegye kiérzik. Igazi trópusi illat. Nagyon szeretem és nem csak az illatát, az árát is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

pomme

2017. január 25.

Nem rossz, de rajtam inkább virágos, mint gyümölcsös. Nyári szaladgálósnak jó, főleg ennyi pénzért, de ha az Escada utánérzés miatt vennénk, akkor inkább a Cote D'Azur parfümjei közül érdemesebb választani. Van benne egy férfias rész, ami miatt nem szeretem, valami arcszeszre hajazó illat. Igazán kihagyhatták volna belőle, mert amúgy nem rossz, de lehet, hogy kánikulában szebben fog muzsikálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Csilla91

2015. január 30.

Finom, édes illat. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Finom, édes illat. Szeretem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Linalool, D-Limonene, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol