J. Fenzi

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagyerika28, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Illatösszetevők: virág grapefruit, lime, fehér virágok, frézia, gyöngyvirág, lonc, fehér nyír, borostyán

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Adrienn1024

2019. június 13.

Jó kis illat.Nem érzem annyira krémesnek,bár az is ott motoszkál.Rajtam inkább a fehér virágok dominálnak némi fanyarsággal fűszerezve. La Rivetől van meg a Moon, ami az eredeti Boss fekete verziójának az utánzata, azzal érzek hasonlóságot.Annyi a különbség hogy az picit édesebb.Szerintem ez egy kánikula illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

weiszi

2018. november 20.

Àltalàban a reggeli hangulatom alapjàn döntöm el,hogy milyen illatot fújok magamra.Azt fogyeltem meg,hogy többször egymàs utàn nyúltam az üveghez.😊Itteni vèlemènyek alapjàn
döntöttem màr jól ès rosszul is,de úgy vagyok vele,hogy senki sem kènyszerìt...ha mellènyúlok az benne van a pakliban,max.a lustasàgomra ès ezàltal csakis magamra neheztelhetek,hogy mièrt nem vettem mintàt vagy bizonyos helyeken mièrt nem szagoltam meg előbb az eredeti parfümöt.Egy dràga parfümnèl ez szinte kötelező lenne,mielőtt "vakon" megrendelnè az ember de volt màr ,hogy vèlemènyek alapjàn kockàztattam!😊Ilyen az emberi kìvàncsisàg.
Itt sem ismertem az eredeti parfümöt,de gondoltam egy utànzatnàl nem akkora èrvàgàs ha nem jön be!Ez az illat könnyed,nem fejfàjdìtós
irodabaràt ès dicsèreteket is be lehet vele gyűjteni!😊Bocs,hogy ilyen sokat szövegelek itt!😊A lènyeg,hogy aki a lègiesebb,frissebb,nőies illatokat (is) kedveli annak plàne megèr egy próbàt!Nem tartom különlegesnek,inkàbb azt mondom,hogy a közìzlèsnek 90%-ban megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Hecate

2018. augusztus 30.

Kellemes, tiszta illat. Nekem elég kicsit felfújnom belőle. A többiek meg mindent leírtak. :o) Még csak annyit, hogy nekem a doboza nehezen nyílt, mert védték mintha aranyrúd lenne benne, de megérte a "kisebb küzdelmet".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Albertina

2018. augusztus 6.

Egyik kedvencem. Kellemes, citrusos, de közben lágy, krémes. Nagyon eltalálta a Fenzi. Tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

mokojka

2018. május 10.

Az illatok királynője!:) Nagyon nőies. Egy csinos,tiszta,ápolt nő illata. A mostanában illatoltak közül az egyik kedvencem.Bármely évszakban megállja a helyét.
Nem tudom elképzelni,hogy ez az illat nem tetszik valakinek,annyira klassz!:) Érdemes kipróbálni!

Update: Tartós is! Reggel fújtam be magam és még mindig lehet érezni,17 órakor! Le a kalappal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

Erika80

2017. szeptember 26.

Kifújáskor lime-os, grapefruitos, virágos illatú. Picit erős, de nem sokáig marad az erőssége. Későbbiekben is kb. ez az illat marad a bőrömön, egy kicsi fanyarsággal amit talán a fehér nyírnek köszönhetek. Igazán friss, kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

cicaaholdrol

2017. szeptember 22.

Ismerem az eredetit, szerintem nagyon közel áll hozzá. Egy kis maszek vegyiárusnál vettem, csak a pumpa tetején lehetett érezni az illatát (nem volt se "teszter"belőle, se próbafújást nem engedtek), de így is bevállaltam. Azt kell mondjam, hogy azóta a többi parfümömet nem is használtam. Nagyon nagyon tetszik ez az illat! Kimondottan tartós, nap vége felé is érzem magamon. A csomagolása is diszkrét, nem valami gagyi műanyag-üveg. Főleg az őszi-téli időszakban tudom elképzelni magamon. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Brigitt

2017. március 22.

Nagyon finom, komfortos illat. Ha állás interjúra mennék, ezt fújnám magamra, visszafogott, nem lehet vele mellé nyúlni. Tökéletes biztonság érzetet kelt,nem érzi az ember vele kapcsolatban azt, hogy túl sok lenne, hogy én imádom az illatot, de mások elájulnak tőle, mert épp nem kedvelik ezt vagy azt az illattípust. Igazi biztonsági játékos. Nekem egyébként is bejönnek a fehér üveges parfümök, soha nem csalódtam még bennük, valahogy a bennük lévő illat tényleg "fehér", tiszta, kiegyensúlyozott. Tökéletes. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

nagyerika28

2015. május 20.

Hugo Boss Jour Pour Femme utánzata.Könnyed,légies,elegáns illat és aránylag tartós.Napközben azért újra kell fújni,vagy csak az orrom szokja meg.Olyan igazi tiszta illat, lehet kicsit öblítőre hajazó,de szerintem nagyon finom.Irodába tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol