J. Fenzi

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Carolina Herrera Good Girl parfüm utánzat.

Ár: 1500 ft , Eladó: Saranhuone
Állapot: 1-2 fújás hiánnyal, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés átutalással, foxpost, mpl, posta
Ár: 2000 , Eladó: eternity
Állapot: 100 ml, Helyszín: Bekescsaba, fizetés: Elore utalas utan, a postat a vevo allja

eternity

2021. március 23.

Legyen 4 csillag, volt eredetim, azt eladtam, de olcsó variánsát újra magaménak akartam tudni. Kissé üdébben nyit, aztán fincs, talán a leszáradása nem olyan kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 23.

Esztuci

2021. január 27.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt az utánzatot. Ne várjuk el tőle, hogy az eredeti élményét nyújtsa. Nem csalódtam, mert tartós, és ennyi pénzért megérte. De ez nem a Good Girl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 27.

beus227

2020. december 26.

Sajnos rajtam nem működik ez a parfüm.Nem illünk össze.Tény és való,az eredetihez hasonlít,de ő sem tetszik.Tovább is adtam.Előnye,hogy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 26.

Saranhuone

2020. június 8.

Tartósabb, mint az eredeti. Hangulat kell hozzá mert néha kesernyés mellékzöngét érzek benne de néha nem (az eredetiben is éreztem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Hecate

2020. április 2.

Mennyei ez a mandulás-csokoládés csoda. Nem bírok betelni ezzel a tiszta, édes, vonzó illattal. :o) A férfias doboz és üveg ellenére ez igazán nőies, elegáns és érzékien varázslatos illat. Ráadásul nagy mennyiségben, igazán tartós hatással és kedvező áron. Én örülök, hogy ennek nem cipős az üvege, mint az eredetinek (Carolina Herrera Good Girl parfüm), mert nekem egy olyan magassarkú formájú üveg bosszúságokat okozna.

Tipp: Nagyon harmonizál vele az Isana kakaóvajas testápolója, de más kakaóvajas krémet is érdemes lehet kipróbálni hozzá. Édesebb illatú Old Spice stifttel is elmegy, ha valaki azt használja izzadás ellen. :)

Frissítés: Már régóta használom. Nem lehet megunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Frissítés: Már régóta használom. Nem lehet megunni.

klau810614

2020. január 2.

Up:
Sokkal tartósabb és szerintem mèg finomabb is ,jobban sikerült mint az eredeti illat !🤩
Nagyon megéri ,tökéletes !

Maximálisan vissza adja az eredeti illatot és tartós is nagyon ! Egyet fújtam a csuklómra és az egész ház ettől illatozott.Mély csokis , vaníliás édesség viszont pici maszkulin illatot is érzek benne ettől olyan dögös hogy csak na!😆 Engem a Paco Pure xs férfi illatára emlékeztet csak ez ugye csajos ,ezt jobban el tudnám képzelni a női Pure xs-nek pedig az is isteni !hát ez csillagos ötös !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Up:
Nagyon megéri ,tökéletes !

Lupiluuu

2019. december 12.

Sok helyen lehet olvasni róla,hogy igazi pasimágnes,hát az is.... volt eredetim ami nagyon tetszett,de egyáltalán nem éreztem tartósnak,nem volt hatósugara csak addig amíg bírta kb 20 percig. Nagyon sajnáltam,hogy ez a csodas illat ennyire elveszik rajtam. Aztán kiadták ezt az utánzat verziót,ami teljessen olyan mint az eredeti,sőt lehet még jobb is. Erőteljesebb és sokkal de sokkal tartósabb annyira, hogy magamon érzem egesz nap. Ez kell nekem , Mindent tud!
Pasi mágnes, minőségi, tartós, bomba ár ! Ezt ha tudná minden parfüm ,akkor boldog lennék,főleg ha eredeti és borsos az ára. Nem tartom cikinek az utánzatokat, sőt le a kalappal ,mert sok utánzat űbereli a nagy márkákat,mint ahogyan ez is....szóval szívből ajánlom mert ha valami megéri akkor ez biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Bigris

2019. november 5.

klau810614 véleményével mélységesen egyetêrtve: nem próbaltam végig a Good Girl minden másolatát, de amit próbáltam azok közül a J. Fenzi magasan viszi a pálmát. Nem vagyok nagy Good Girl rajongó. De gyűjtögetési mániámat van, hogy másolatok vásárlásával élem ki. (Aztán van, hogy megis beleszeretek az illatba és megveszem eredetiben is.) Így vettem őt is. Két csuklómon tesztelve ezt és az eredetetit, nem sok különbséget találtam. Talán ez mandulásabb. Ès sokkal, de sokkal tartósabb. Én ajánlom azoknak, akik nem akarnak több tízezret kiadni egy parfümért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 5.

Adrienn1024

2019. október 24.

Nem rossz, de rajtam nem akar előjönni a kakaós téli meleg illat:-(. Megreked a rózsa/jázmin szinten, emiatt nem igazán téli, inkább őszi illatnak mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

nandy.25

2019. február 19.

Update: Mindig, folyamatosan megdícsérik rajtam ezt az illatot !!!

Itteni ajámlatra vásároltam (köszi Krémmánia😊)!Az eredeti szóba sem jöhet az ára miatt,így kerestem a legjobb utánzatot.Ez az!!!!!Nagyon intenzív illat,nem szabad túlzásba esni a fújkálással😊Rajtam nagyon tartós is.Téli napokon,illetve esti bulira használom.Azt sajnálom,hogy minden 3.lányon "szembejön az illat de most nekem is ez a kedvenc😉Árban,minőségben,tartósságban,designban ez a parfüm csillagos 5 kap😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Update: Mindig, folyamatosan megdícsérik rajtam ezt az illatot !!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Geraniol, Isoeugenol, Citronellol