J. Fenzi

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2016. október 11.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

A Kenzo Jungle L'Elephant parfüm utánzata.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
PETRA820718

2019. október 1.

Első kifújáskor atom erős illat, keleties, édes, de nagyon erős, ez rövid idővel átmegy egy még mindig erős, de kellemes illathúzós állapotba.
Ez az állapot nekem nagyon tetszett, ez volt a benyomás első használtkor.
Már -már azt hittem megleltem a nagy kedvencem, de sajnos másnap már nem volt ilyen jó tapasztalatom vele.Ennek a tartósságnak nyoma veszett, kicsit csalódott vagyok, vagy csak az én orrom rossz.. Mindenesetre utánzat létére nagyon nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Ez az állapot nekem nagyon tetszett, ez volt a benyomás első használtkor.

Erika80

2017. augusztus 26.

Számomra ez nem volt túl kellemes élmény. Nem lenne rossz az alapillata, csupán volt benne valami ami füstössé tette. Nekem pedig emiatt nem annyira tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Terka25

2016. október 6.

Nagyon finom szegfűszeges illat ,kifújáskor még vmi nagyon intenzív, talán kömény érződik. A leszáradása nekem a Tesori oud dello yemenre emlékeztet, bár az már nekem nincs meg, nem tudom összehasonlítani, de mégis olyasmi. Nagyon-nagyon tartós illat ,bőrön este még simán érződik a reggeli fújás, ruhán mosásig. Remélem olyanok is véleményezik, akik az eredetit ismerik, mert őszintén érdekel, sajnos nem volt még alkalmam Kenzo úr alkotását megillatozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.