J. Fenzi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2017. január 16.

Ár:   2000 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Lacoste Sensuelle utánzat.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ginatural

2019. július 15.

Teljesen vakon, csak az illatjegyek alapján rendeltem. Az eredetit sem ismerem, de a fenzi illatokban még nem csalódtam így megvettem.
Aztán egy szép szerdai napon megérkezett, és olyan izgatottsággal nyitottam ki, hogy majdnem le is ejtettem. Első fújás- 🤔😟😟 jajj de érzem a rózsaborsot!!! Jajj istenem ez végig ilyen orrbavágó lesz?? Na gondoltam ezt most benéztem...aztán 5 perc múlva elkezdtek előjönni az illatjegyek a feketeribizli mintha átvette volna az uralmat, nagyon finom friss fanyar karakterével és a rózsa puhasága lengte körbe. Hippi hurrá😂😂 igen igen ezt vártam ezt kerestem! A nugát illatjegy bizgatta még a csőrömet, hogy nehogy az elrontsa valami förtelmes avas csokoládé zöngével. Nem csalódtam amint az alapja is előjött az illatnak olyan hihetetlenül finom pralinés tofifes nugátos illata volt, hogy nem győztem szimatolni!
Remek parfüm. Szerintem most nyári estékre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Remek parfüm. Szerintem most nyári estékre is!

Csokirita

2018. november 5.

Kellemes édeskés illata van én szeretem, de aki nem szereti a nagyon édes illatokat azoknak semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Erika80

2016. december 29.

Volt nekem is egy ilyen kis illatocskám és nem is volt rossz, de annyira mégsem vált kedvenccé, hogy újravásároljam, mint pl. a a Mon Amie-t. Maga az illat kellemes és a tartósságával sem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

adrica

2016. november 17.

Isteni az illata!!!! Tartós, nem alkoholos, teljes hasonulás az eredetivel! Én nem igazán látok a kettő közt különbséget. Nekem nagyon jó opció, ha nincs az eredetire pénzem. Az eredetinél már leírtam a véleményem magáról az illatról.
Édes, rózsás, pralinétos, (csokis), füstös, a végső leszáradásában púderes. Igazi fincsi téli illat.

Up.: Úgy tettem szert rá, hogy egy fél üveget leörököltem a barátnőmtől, mondván, hogy ő már megunta. Én mintha kókuszt éreznék ki rajta, és sajnos azt nem igazán szeretem, ennek ellenére, még nem untam rá, de lehet, hogy majd felrakom eladásra, még gondolkodom rajta, ismerkedünk, szokjuk egymás. Ez a kókusz nem lenne, tökéletes lenne. Lehet, hogy nem kókusz, lehet, hogy csak egy mellék zönge, amit én kókusznak titulálok. Azért más ha az ember használja, és más amikor csak 1 fújást kipróbál az üzletben. A rózsát már nem is érzem, mert nekem elnyomja a kókusz. Egyébként egy finom darab, csak én meg a kókusz, az két külön világ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Cintia89

2016. november 14.

Nagyon jó illata van! Igazi téli, és tartós. A páromnak is tetszik és a munkahelyen is kérdezték, hogy mivel vagyok befújva annyira jó illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.