J. Fenzi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   1990 Ft

Roberto Cavalli Just Cavalli parfüm utánzat

Erika80

2018. október 20.

Kissé csodálkozom, hogy senki nem írt még véleményt ehhez a parfümhöz. Pedig...
Nézegettem már régebben is, de úgy igazán sosem próbáltam ki és nem tesztelgettem ezt az illatot. Most azért is megvettem és milyen jól tettem. Nagyon dögös, vagány illat.Van a Cavalli parfümökben valami különlegesség. Ebben az utánzatban is megtalálható ez a kis plusz. Igazán nőies, virágos, enyhén édes, icipicit fűszeres aromavilággal rendelkezik. Nekem valamiért idézi a Cavalli Gold krémességét, ott rejlik benne. Azt gondolom róla, hogy vagány és nagyon csajos, dögös, teljes nyugalommal használható egy bőr vagy farmeres szereléshez is a mindennapokban, mégis simán viselhető elegáns öltözékhez is alkalmakra. Azt is gondolom róla, hogy nem egy extravagáns parfüm, mégsem az a snassz, egysíkú illat. Van benne valami érdekesség. Számomra bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Kissé csodálkozom, hogy senki nem írt még véleményt ehhez a parfümhöz. Pedig...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Isoeugenol, Coumarin, Citral