J. Fenzi

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erika80, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2017. november 27.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Giorgio Armani Si jellegű illat

Illatcsalád: ciprus

Összetétel: ribizlilevél, frézia, rózsa, vanília, pacsuli, ambroxan

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pirospipacsocska

2020. május 17.

Anyukám használja ezt a parfümöt.Nagyon szereti,számára kellemes virágos az illata,és tartós is.Az ő nevében írom le a véleményem,mert én ezt az illatot nem tudom elviselni magamon!!Szóval anyukámtól jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Másik Lili-vel együtt rendeltem . Mintha ez egy ici picit tartósabb lenne . Még ez sem a legtökéletesebb tartósságban de ennyi pénzért 5 * !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Regella

2019. január 6.

Csak dícsérni tudom. Nagyon tartós és szinte megegyezik az eredetivel. Intense változatát is megvettem, ez még jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Albertina

2018. január 28.

Ez a sokadik Sí koppintás amit próbáltam. (Még mindig keresem a legjobbat, ha van tippetek írjatok.) Meg kell mondjam nem rossz, de van benne valami műanyag mellékszag, ami tönkreteszi az egész illatot. Kár érte, mert tartós, hasonlít is az eredetire. Egy próbát megér, pláne ennyi pénzért, csak az a műanyag szag ne lenne benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Kremcica

2017. november 22.

Komolyan nem értem ezt a sok pozitív értékelést. Egyszerűen nem akartam elhinni hogy ez csak ennyit tud. Először is kifújáskor alkoholos... Van több másolat parfümöm is, de egyik sem alkoholos. :S 5-10 perc múlva eltűnik az alkohol, de utána jön a következő csapás. Nem elég erős. Volt eredeti Sí EDP-m, EDT-m utána váltottam a Yodeymás dupe-ra ami szuper, még tartósabb egy fújással mint az eredeti nulla alkohollal és piszokul hasonlít is. De annak 100 ml-e 7000 Ft körül van. Szerettem volna egy olcsóbb alternatívát, mert sok parfümöm van és ha nem muszáj akkor nem költök sokat, így a nagy kedvenceket megvehetem eredetiben. A Yodeymás szerintem ennél gyümölcsösebb, ez inkább virágosabb. Hogy ennyire gyenge hogy két fújást alig érzek a karomon az már baj (igaz rajtam kevés parfüm igazán erős). Lehet ha többet fújok jobb lesz, de akkor a 100 ml ripsz-ropsz el fog fogyni és ott tartok árban mint a másik dupe-nál. :( Megelőlegezek neki 3*-ot, mert messze nem büdös, sőt, csak nem az a kiemelkedően jó mint ahogy vártam. Még gondolkodom hogy tovább teszteljem vagy felrakjam eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Noella

2017. október 10.

A főnök asszonyomon éreztem először az eredeti Sí illatot. Akkor döntöttem el, hogy nekem KELL egy ilyen. Aztán mikor megláttam az árát, lelohadt a lelkesedésem. Viszont rátaláltam erre a J. Fenzi parfümre, gondoltam, kipróbálom, hátha. Ha nem válik be, akkor sem dobtam ki sok pénzt az ablakon. Szerencsére beletrafáltam, szinte 100%-ig megegyezik az eredeti illattal. Nagyon boldog vagyok! 😊 Remélem, a tartósságra sem lesz panasz, akkor a legjobb barátok leszünk, az tuti. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

VLillus

2017. szeptember 27.

Armani Sí utánzat , illata kellemesen édes , nem émelyítő. Nagyon hasonlít az illata az eredetire és tartós. 1800Ft/100ml , ajánlom azoknak akik nem akarnak tízezreket parfümre költeni , mégis szeretik a "drága"illatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Erika80

2017. szeptember 26.

2014. december 28. Nagyon kellemes, édeskés és nagyon maradandó, tartós illat. Finom. :)

2015. március 28. Update: Ámbár valóban nagyon tartós és kellemes illat, valamiért mégsem tetszik már annyira. Nincs meg az a ragaszkodás hozzá, ami a számomra kedvelt parfümhöz meg szokott lenni és ami egyben azt is jelenti, újravásárolom.

Update: Telnek az évek.. változik az ízlésem is. :) Mostanra megkedveltem. Igazán nőiesnek és finomnak tartom őt is és a többi flankerét is. Bár nem a legnagyobb kedvenc (de ugyebár sosem tudni mit hoz a jövő :D ), de mindenképp felpontozást érdemel a részemről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

canimbenim

2017. július 20.

Nagyon jó utánzat. Nekem az illat majdnem ugyan az,nagyon hasonló az eredetivel. És ahhoz képest elég tartós,finom illat. Olyan édes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

btinus

2017. június 21.

Nekem az ardagio elegance azaz a "Armani Si Intense" van meg ebből, ami nincs fenn krémmánián, úgy hogy ide írók róla egy picit. Először is számomra az Armani Si intense a PARFÜM, viszont 30ml-ja 20on ezrekbe kerül, így ez az alkalmi parfümöm. Azonban olyan szívesen érezném magamon mindennap, hogy muszáj voltam valami olcsóbb verzióját is beszerezni. Valóban hasonlít az eredeti illatra j fenzis verzió, de én pont azt a sejtelmességet hiányolom belőle, azt a pluszt, amiért oda vagyok az eredetijéért. Igazából arra jutottam, hogy egy hamisítvány parfümöt akkor tudunk szeretni, ha ismerjük az eredetit is, anélkül ezt egy jellegtelen semminek tartanám. De így itthonra jól fog esni valamit elfújkálni ami hasonlít legalábba nagy betűs parfümömre. Hatósugara bár az eredetinek is kicsi, de valamiért arra számítottam, hogy ennek majd nagyobb lesz, mivel sokan írtátok a lili j fenziről, hogy mind hatósugárban, mind tartósságba meghaladja az erdetit, Így nekem ez a parfüm, ha figyelembe vesszük, hogy utánzat egy 3-as. De egyébként mivel az armani Si anyaillatot sokkal egyszerűbb leutánozni, mint az intenset ami 1000 árnyalatból áll, így nem szeretném ezt a parfümöt lehúzni. A jövőben méh ki fogok próbálni más lili fenzi terméket is szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol