Best of Beauty 2019

J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nixyke91, az összetevőket feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2016. május 5.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Calvin Klein Euphoria jellegű illat

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ladri

2018. január 20.

Hát, nem bírjuk egymást :( Vakon rendeltem, és kicsit ambivalens a viszonyunk. Mondjuk úgy, birkózunk. Néha nagyon jó, nem tolakodó, néha viszont úgy érzem, legyűr. Mintha az illat rajtam önálló életet élne, és nem bírom elviselni. Mindezt hűvös időben. Nem adom fel, talán kicsit melegebb időben máshogy viselkedik. Mert nem rossz, csak úgy látszik az én bőrömmel nem jönnek ki. És tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

edo328

2016. augusztus 16.

Vásároltam már többször is utánzatot, J Fenzi illatait is szeretem. Gondoltam kipróbálom ezt is. Hááát.. Citrusos (az euphoria egyáltalán nem az hanem gránát almás) nincs meg az édesség, nincs meg az ámbra sem. Pont a (számomra) lényeges dolgok. Amugy nem lenne egy rossz illat ez sem, de köze nincs CK illathoz. Van egy vizelet szagú mellék illata igy én ki id dobtam. Sajnalom mert egyébként jo illatokat csinál. Nyilván nincs benne pisi, de az illatok pont ezt a szagot adják ki.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

scintilla

2016. április 30.

Nem az első Euphoria utánzatom, de maximálisan meg vagyok vele elégedve, annak ellenére, hogy a fejillata más. Ez citrusosabban indít, mint a new brand, amit nagyon szerettem, csak az a probléma vele, hogy a ráírt 100 ml-rel szemben csak 50 ml van benne, megmértem. Ez a Fenzi-s változat nagyon-nagyon tartós, tartósabb, mint a new brand. Ajánlom, főleg, mivel jelenleg az egyetlen jelenleg kapható 100 ml-es CKE utánzat. Ha lehetne, 6 csillag! A Fenzi is ötöt érdemel, már 3 utánzatom van tőlük, holtversenyben a Luxure-ral legjobb utánzat gyártó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Linalool, Benzyl Salicylate, D-Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Geraniol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 16255