J. Fenzi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Ár:   2000 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

A Bvlgari Omnia Coral parfüm utánzata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: bergamott, hibiszkusz, vizililiom, gránátalma, mósusz, cédrus

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Frufru3

2019. december 28.

Nagyon kellemes,édeskés citrusos illata van. Kifújáskor tetszik a legjobban,utána halkul az illata sajnos. Ha 4-et fújok délelőtt,estig érzem,de inkább a citrusosságot.
Emlékeztet az eredetire,kellemes,de azt hiszem nem venném újra.
20-on éveseknek ajánlom,tavaszra-nyárra nagyon kedves illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Emlékeztet az eredetire,kellemes,de azt hiszem nem venném újra.
20-on éveseknek ajánlom,tavaszra-nyárra nagyon kedves illat.

Ginatural

2019. július 15.

Teljesen jó kis nyári illat! Gyümölcs özön! Az eredetit ebben az esetben nem ismerem sajnos így nem is ragoznám túl. Nagyon finom illat, igazi koktél illat!

Update: sajnos le kell vonjak egy csillagot, rajtam nem tartós😪😪 2 óra után már nyomát is bottal lehet ütni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

JuditTTT

2019. március 29.

Remek illata van, tényleg hozza az Omnia- élményt, de rajtam nem tartós, pedig a Fenzik ált. nagyon is azok. Anno használtam a 'fehér' Omniát és az is olyan 4-5 órát bírt rajtam, mivel abból nincs jó utánzat (pfhúj Prestige, az az utánzat undi belőle, olyan, mint egy általános tisztítófolyadék) ezért vettem meg ezt. Rajtam max. 45 perc, 1 óra, de sztem romlott lehet, vagy nem is tudom, mert sok ilyen kis vacak úszik benne és nagyon hamar elillan. Pedig amúgy jó az illata, kicsit gyümölcsösebb, mint a Coral, de vállalható. Szóval akin tartós, mákja van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Erika80

2018. december 24.

2017.jan.8. Számomra nem adott túl sokat ez az illat. Kellemes.. kellemes... de nem az én illatom.

Update: Ismét egy illat amit majd' egy évvel ezelőtt nem annyira kedveltem. Nem úgy most! :) Nagyon megkedveltem. Tény, (és ezt már többször említettem tudom, de akkor is lényegesnek tartom) hogy sok olyan illat van amit utánzatként előszeretettel vásárolok és viselek, de az eredetijéért nem adnék annyi összeget. Ez a parfüm is ilyen. Nagyon aranyos, visszafogott, tiszta és vidám illat számomra. A tavasz és a nyár illik leginkább hozzá, de bármikor bátran viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Vikesz

2018. november 22.

Az illata tényleg megegyezik az eredetivel,tökéletes másolat!!A tartosságával nem vagyok megelégedve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Hecate

2018. október 8.

Bvlgari Omnia Coral másolat. Virágos-gyümölcsös illatcsoda a J. Fenzi tartósságával. Engem egyből magával ragadott ez a nőies, elegáns illat. Bármely alkalomra viselhető. Számomra az üveg nem tetszik külsőre és eleve jobban örülök a J. Fenzi nem átlátszó üvegeinek, hiszen azok jobban védik a parfümöt, de természetesen sötét, száraz, hűvös helyen tartom. Ám az illat a lényeg és az rögvest igazi jó barát lett. :) Nem a cukor-vattacukor édesség, hanem a gyümölcsös-virágos természetesebb megjelenés. Szeretetreméltó illatocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

cattitude

2018. július 6.

tök ugyanaz, mint az eredeti, de nem vagyok oda érte, ezért a 3 csillag. viszont aki szereti az Omnia Coralt, de zavarja, hogy nem tartós, annak ez jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Albertina

2018. január 31.

Kellemes, kellemes, de nem tudom magamon elviselni. Tartós illat, akinek bejön az eredeti, nem rossz választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

nikki91

2017. szeptember 29.

Megijedtem, mert amikor maganra fújtam, olyan furcsa illata volt. Szerencsére ez fél óra után elmúlt :) nagyon kellemes, és tartós! Szerintem nagyon jó replika, olyan ,mint az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

mancus2

2017. szeptember 10.

Nem az én világom ez az illat, viszont máson el tudom képzelni, vagy csak rajtam nem "muzsikál" úgy. A tartóssága jó, lehet, hogy jobb is mint az eredetinek. Az illat szerintem ugyanaz. A crystalline utánzatot várom, hátha lesz :-) nekem most ő a nagy ő. Összességében nagyon jó utánzat, csak nem nekem, de ez csak egy csillagot von le az értékéből :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Eugenol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.