J. Fenzi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   2000 Ft

Versace Eros Homme parfüm utánzat

Erika80

2020. február 9.

2019. máj. 15. Számomra kissé hűvös, a fás jelleg és a finom citrom, alma és mentás aromák kellemes elegye. Persze ennél több rejlik benne, de kb. így tudnám nagyvonalakban jellemezni. Tetszik! Igazán férfias illat!

Update: Most szimatolgattam újra ezt az illatot és megnéztem véleményeztem-e már. Hát kicsit meglepődtem, hogy cirka egy évvel ezelőtt annyira tetszett ez az illat nekem. Mostani álláspontom szerint sem rossz, de azért vannak ennél sokkal jobb férfi illatok is. Nem tetszik már annyira. Az én orrom számára a lecsengése picit erősebb, mint amit én preferálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Geraniol, Cinnamal, Farnesol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.