Jafra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czombam, Módosítva: 2013. december 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A legfáradtabb, legszárazabb bőr is új erőre kap a szérum-gél hatóanyagainak köszönhetően.

Kiszerelés: 30 ml

Illa

2017. április 30.

Valóban jo kis szérum: konnyen felviheto, pillanatok alatt beszivja a bor, sima es puha arcbort eredmenyez. De! Nekem nem csodaszer, nem erzem a "wow, ez valoban en vagyok?" hatast, mikor tukorbe nezek. Eddig ilyet csak egyetlen szerum produkalt nalam (azt az ara miatt sajnos nem tudom folyamatosan a polcomon tartani). Abban azonban biztos vagyok, hogy taplalja a borom. A markaval dolgozo kozmetikusomtol vettem (akcioban, felaron). Sztem ismet beruhazok ra, ha akcioban lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

czombam

2013. november 25.

A krémmel együtt használtam, és nagyon hatékony ránctalanító. Sokáig tart, kiadós. Gyorsan beszívódik, bársonyos érzetet hagyva maga után. Mivel nem olcsó, így érdemes megvárni az általában év végi akciós ajánlatot. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Methylsilanol Pectinate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, PEG-8, Trehalose
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Panthenol

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.