Jaguar

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 6.

Fej: alma, limett, bergamott

Szív: narancsfa virága, tíkfa

Alap: vanília, pacsuli, pézsma

2*10 ml fújós Jaguar Classic Gold+Red
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 2*10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó

Lupiluuu

2020. február 12.

Valentín napra szántam a páromnak,mivel sok jót olvastam róla. Árban nagyon kedvező és úgy gondoltam ha még jó is,akkor nincs mit vesztenem ha ismeretlenül megrendelem. Volt alkalmam megillatozni a kék és a fekete verziót,hát azok is eszméletlenül jól összerakott illatok... ez alapján gondoltam,hogy akkor ez sem lehet rossz. Ez az az illat,amire első szippantasra azt mondom ....hogy igen,ez a párom illata,pont az ő ízlése. Aki szereti a szívtiprós illatokat,de mar elege van a túlárazott és szóra sem érdemes nagymárkás parfümökből,akkor szívből ajánlom ezt a márkát ,mivel egytől egyig nagyon jók. Ezt az illatot ha nem ismerném akkor azt mondanam,hogy vagy Paco rabanne vagy Jean Paul Gaultier neve alatt fut. Édeskés,fűszeres,férfias illat... ízlésesen és harmónikusan megkomponálva. Mindenképpen maximum pontot érdemel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2019. február 22.

Bármilyen jó is az illat és bármennyire tartós egy bő fél óra elteltével mindezt csak teljesen bőrközelből érezni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 22.

Verona5

2018. december 22.

Klasszikus, rendkívül elegáns, öltönyös-menedzseres illat, egyszerű, számomra szemet gyönyörködtető csomagolásban és álcázottan ! olcsón -> a Müllerben nálunk a legalsó polcsort "érdemelte ki". lgazi Uraknak kihagyhatatlan. Nem véletlen Lapo véleménye lent! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 22.

fragmann

Korcsoport: >54
2017. május 27.

Jó minőségű "Dunhill Desire" koppintás. A romantikus hangulatot az édeskés rózsa-vanília-narancs kombó garantálja, már-már a nőiesség határáig, azonban az igen erőteljes fanyar bors hullámok egyértelműen férfiassá teszik. Intenzív és hosszan tart. Egyfajta buja, melegséget és érzelmességet sugároz, de nem szentimentális és nem geil. Mivel nem egy hűvös-friss illat, inkább őszi-téli viselet. Jó kompozíció, de ez inkább a Dunhill érdeme, viszont az ár-érték-minőség arány beállítása a Jaguar-t dicséri. Erős 4-es!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 27.

Lapo

2017. május 4.

Férfiak, kérlek Benneteket próbáljátok ki.. Ismerjétek meg! Gyöngyszem a parfümök tengerében..
Elnézést kérek, de ez esetben egy sokak számára túlzó, szubjektív és ömlengő véleményt tudok csak írni, bár azt hiszem ez az illat érdeme, mintsem az én elfogultságom az illat iránt..:

Nem ismertem.. Igazából a Bentley illatok után kezdtem bizalmat érezni és értékelni más ipari ágazat parfümjeit.. tulajdonképpen vakon rendeltem meg (bár sok és csak elismerő véleményt olvastam előtte külföldi fórumokon az illatról) egy 100 ml-es tesztert 3600 Ft-ért (!!!!!!)..
A csomagolásban semmi kivetnivalót de úttörőt sem találtam.. majd az üveget kézben tartva már éreztem valami olyat ami ritkán fordul meg az ember fejében: " ez egyszerűen nem lehet rossz!!!".. gyönyörű, letisztult, elegáns és igényes ez az üveg..
Fújtam párat belőle.. ÉS VÉGEM LETT..
Ilyen tökéletes, kerek/egész illattal rég nem találkoztam. Nincs benne kivetnivaló, nincs benne oda nem illő karc vagy összetevő, tartós, kellő aurával.. vanília, alma, citrus és narancsvirág.. édes, összetett, 20 percenként más erényét mutató kivételes csoda.. NICHE minőség és illat néhány ezer Ft-ért.. Elképesztő!!!
Ha lehetne csak egyszer 10 pontot adni az oldalon, most megtettem volna..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Fújtam párat belőle.. ÉS VÉGEM LETT..
Ha lehetne csak egyszer 10 pontot adni az oldalon, most megtettem volna..

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.