Best of Beauty 2019

Jasön

Ár:   $4   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   $4
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Aloe Vera Gel megnyugtatja a száraz, irritált, napkárosított vagy frissen borotvált bőrt. Használatával a bőr megnyugszik, visszanyeri egyensúlyát.

noavedon

2015. augusztus 30.

Nem a legjobb aloe vera zselé, az biztos. Arcra én sem ajánlom, de pl. napozás után jó, még leégés után is segít. Egynek megteszi, elhasználom, de újat venni nem fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

ansu

2015. március 16.

A kézfejem hihetetlenül ki volt száradva, csípett a fájdalomtól. Már elég sok krémet kipróbáltam, de egyik sem tudta rendbe tenni. És ekkor megérkezett a beautybayes csomagom, benne ez a termék. Amikor kinyomtam belőle egy kicsit, dobtam egy hátast az erősen mű-citrusos szagától, mert nem erre számítottam egy aloe-verás géltől. Túltetem magam a szagon: vékonyan bekentem a kezem vele, jó pár percet legyezgettem, mire nagyjából megszáradt. Reggelre egy az egyben sikerült lemosnom az egész ragadós réteget, amit maga után hagyott, be se szívta a bőröm. Ezek után ezt arcra akkor se kenném ha fizetnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.