Jean&Len

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2020. november 30.

Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Hajápolók

Szója, kókusz és zabolaj tartalmú, Anti-Frizz hatású hajolaj.

Szilikon és parabén mentes, vegán

viragi

2021. február 18.

Előtte a Rossmann saját márkás hajolaját használtam, gondoltam újítok. Hát hiba volt, drága volt és nem is jött be, nagy csalódás. Egyrészt számomra nagyon erős illata van, és bármennyire jó illatú, engem ez eléggé zavar. Nagyon kevés kell belőle (sajnos így nagyon lassan fogy), különben zsírosbödön kinézeted lesz, én egy pumpálásnyi mennyiséget oszlatok el a hajvégeimen és valahogy mintha nem is szívódna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol