Jean Marc

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   100Ft-os üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   100Ft-os üzletek
Kategória:   Dezodorok

blackcat00616

2015. április 17.

Nem szoktam ilyen olcsóbb dezodorokat venni, de rákényszerültem, mert amit használok kitettem a táskámból T^T és dezodor nélkül nem szeretek járni semerre. Mindenhova biciklivel járok és lassan nem szeretek tekerni, így leizzadom, aztán hiába fújom be magam még otthon, beérve a városba érzem "magam". Úgyhogy gyors megvettem, áruház mosdóba beszaladtam, befújtam magam és... egész friss illata van, pedig általában ugyanolyan műanyag szaguk van :D Nos, izzadni alig izzadtam, egész nap "zöld tea" illatom volt, de valahogy félek attól, hogy ilyen olcsó volt, ezért 3 csillagot adok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Hidratálók: Propylene Glycol