Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Seahorse82, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: gyömbér, arab jázmin, narancsvirág, fák, vanília és Chantilly krém

Jean Paul Gaultier Classique Essence EDP fújós
Ár: 1500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 1600.-/3200.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

silence

2020. január 31.

Már egy éve biztos a birtokomban van ez a finomság...... és én még nem írtam véleményt?
Szerintem ő szegénykém a legrusnyább üvegű, viszont a legfinomabb illatú Classique flanker!
Kifújáskor friss, mandarinos - gyömbéres pezsgéssel indít.... ez a frissítő kezdet azonban hamar lecseng, egyre inkább az édes jegyek bújnak elő, és a csodás narancsvirág - jázmin kettőse kerül előtérbe. Személy szerint mindkettőt imádom, így már önmagában ezekkel behálózott magának....
és ez az elvarázsolás csak egyre inkább fokozódik, amikor a gourmand alapok is megmutatják magukat. A lágy, selymes tejszínhabkrém a vaníliával és a kasmírral ölelkezve egy mennyei finom, mély, melegen körbeölelő, harmonikus illattá szelídítik ezt a kis meztelenkedő vadmacskát...
Remélem nem fogják ezt is beszüntetni, mint a legtöbb Classique flankert, mert azon illataim között van, amik nélkül nehezen tudnék létezni.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Yeticica

2019. április 21.

Gyurom egy ideje a gyari mintacskamat. Eloszor nagyon jazminosnak ereztem, ami elegge sajnalatos, mert miota megszagoltam a lush jazminos rettenetet, azota szabalyosan menekulok elole.
Viszont a kesobbi felfujasoknal sokkal inkabb a narancsviragot ereztem dominansnak.
Lehet szenetsegtores amit irok, de (valoszinu a neroli miatt) engem nagyon emlekeztet Elie Saab intensere. Azt ugyan senki nem taszithatja le a narancsvirag-tronrol, de ez a kis JPG most egyertelmuen masodik helyezett lett ebben a kategoriaban. Nagyon fincsi benne a fas alap, de sajna a tejszinhabot (=chantilly) nem erzem benne. Max az edesseget. Tartos, nocis, ha megdobna valaki egy uveggel, akkor (csukott szemmel 😁), elfogadnam szivesen. Bar eleg feltuno egy illat, nekem o csak nehe esne jol. Az 5 csillag a kategorian belul jarna csak, igy eros 4-es.
(Szerintem a tisztasagillatot a neroli adja neki, mar azok szamara, akik szappanosnak erzik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

emeseee6

2019. április 19.

2019ápr: Korábban csak próbálgattam,úgy ott tartottam a listán,de annyira nem voltam oda. Most valahogy megszállt az ihlet,hogy újra felé fordítsam a figyelmem . Hát hűűűha. Talán változott az ízlésem így 2 év alatt?? Előtte is tetszett,most egyenesen odavagyok érte. Korábban éreztem egy kis szúrós szappanosságot benne,ami annyira nem tetszett. Mostanra ennek nyoma sincs. Egy karakteres,édes (szerintem a vaníliát sokkal jobban kiérzem mint korábban) vagány illat. Imádom,jött is velem 50ml. Érdekes módon most tök hasonlónak érzem az Intense-hez,korábban abszolút nem :O Fel is javítom 4-ről 5-re. (De azért még mindig Intense maradt a favorit) Ja: tartósság-hatósugár kiváló,mint minden JPG parfüm. Velem annyira passzolnak,nem is kéne mással próbálkoznom...Ne lennék ekkora kalandor...:D

2017 ápr:Az Intense-t semmi nem veri,de ez is nagyon kellemes,sajna kicsit érezni benne valami hasonlóságot az anyaillathoz,amit én nem szeretek :( De az hamar lecseng utána nagyon klassz kis illat ,noha az intense nyomába sem ér,ezért kap 4-et :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Babooca

2019. március 28.

A JPG Classique Intense után próbáltam ki ezt az illatot. Többször teszteltem már, nagyon nőies, kellemes, bújós és kifinomult illat. Az első perctől fogva elragadott az illata, a lágy harmóniája. Bőrközeli, érzéki, nem ordibáló illat, ahhoz képest, hogy Essence, nem harsányabb az Intense-nél, inkább belesimul a bőrömbe és finom felhőként leng körbe. A Kedvesem le van tőle nyűgözve, pedig ez nagy szó. Sikerült a héten a Notino-ról nagy kedvezménnyel beszerezni az 50 ml-s változatot. A csomagolása szép, a fémdoboza Rose gold színben pompázik, a mérete hatalmas. A pipereszekrényem negyedét elfoglalja, ha a dobozában tárolom. Ma viselem először egész nap, néha-néha megcsap az illata, de nem tolakodó. Nem gejl, nem folytogató és nem átlagos. Az Intense mellett ez lett a 2. kedvenc a JPG-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

DFI

2018. december 21.

Ez igen, igazi fajsúlyos téli darab. Fűszeres édes melengető. Szerencsére nem a trendi vattacukor vonal, nem fogja boldogboldogtalan fújkodni. Szeretni fogom, ötös. Ja és jó tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 21.

Parfuwoman

2018. október 3.

Nem tudom,mi van velem,de egy pár napja csak az édes illatokat kívánom ,s nemcsak én,hanem a bőröm is,mert a LVEB mintám is máshogy mutatott rajtam,mint télen . Angel Muse ,Angel és ez... Nem ismerek magamra... Nagyon érdekes .
Na de vissza az illatra : isteni finom ,bebújós ,szexi illat. Egész nap körbefont ,mint egy szerető ,ölelő kar. Gyömbért én az anyaillatban érzek ,ami nagy kedvencem ,ebben vaníliás alapot,elején narancsvirággal,majd sok-sok tejszínhabbal. Barátnőmmel elugrottunk délután parfümözni is mutattam a kis mintámat,ő is rajong érte ,a párjának is nagyon tetszett. Az egyik parfümériában nem volt jó a teszter, a saját kis gyári mintámnak sokkal mesésebb illata volt.Szerintem ez egy pasimágnes illat,ha valaki esetleg ilyet keres. 5*,kell ez nekem,de nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 3.

nyuszo

2018. július 29.

Kifújás után nagyon sokáig, és nagyon intenzíven érezhető a gyömbér.... friss, ropogós, jól esik még kánikulában is! Aztán szép lassan átalakul egyfajta puhább illatba, amiben érezhető valamiféle émelyítő komponens, ami miatt biztos nem merném megvenni....
nekem személy szerint a Scandal jobban bejön....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

nekem személy szerint a Scandal jobban bejön....

Scara

2018. június 24.

Ma őt is kipróbáltam és azt kell hogy mondjam, egy az egyben Francis Kurkdjian - APOM Femme :)

Upd: Már az asztalomon figyel :) :)
Upd2: Sajnos nem lettünk jóban, nap végére megfájdul tőle a fejem :( 2x adtam neki esélyt, de inkább új gazdát keresek neki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Upd: Már az asztalomon figyel :) :)

Zsuzska1979

2018. február 16.

Az eredeti Classique nàlam a nagy szerelem. Mindig van belöle itthon. Legutóbb kipróbàltam ezt is. A boltban tesztcsíkra fújtam belöle de nem tetszett. Valahogy férfiasnak éreztem. Aztàn kb negyed óràval késöbb újra megszagoltam és akkor màr tetszett. A férfias illat eltünt, és lett helyette egy kellemes, a sima Classique-ra nagyon hasonlító illat. Az màr tetszett. Vettem is egy üveggel. Elhasznàltam és imàdtam. De azért a hagyományos Classique edt maradt a nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Verona5

2017. november 17.

Feltűnő és nagyon tartós! Mint a szögletes cicis néni üvege! Papíron próbáltam ki először, otthon kb. két hétig illatozott a mintácska. Főleg a narancsvirág maradt meg rajta - és főleg ez vonzott benne. Végül mintát vettem belőle és nem kellett csalódnom, bőrön is nagyon szép. Félve fújtam kettőt a munkahelyre, ahol meg is kérdezték, hogy mi ez a illat. Pozitívan álltak hozzá a kolleginák, tetszett nekik, de talán nem oda való, csíkhúzós, inkább bulizósnak lehetne használni. Nála is érvényes a kevesebb néha több elmélet. Az Intense verzióval is szemezek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Isoeugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)