Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatjegyek: mandarin, koriander, gyömbér, narancsvirág, csillagánizs, bergamot, rózsa, tubarózsa, szegfűszeg, írisz, jázmin, ylang-ylang, ámbra, fahéj, pézsma, vanília, cédrus

Jean Paul Gaultier Fragile EDP 10 ml fújós
Ár: 3.200,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
tigerkid

2019. március 24.

Ha lehetne, 6 pontot adnék, de nem lehet. A 2000-es években jutottam hozzá egy példányhiz, amiből még ma is van. Csodás mágneses hógömb kupakja van és az illata... Semmihez se tudnám hasonlítani. Számomra nem sok, de minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 24.

Hujepicha

2017. november 12.

Ferjem munkahelye jovoltabol vagy 10 evig minden ev vegen puccos ceges karacsonyi balokra voltunk hivatalosak! Mindig ehez a parfumhoz nyultam! Az uvege 100 csillag! De ennel hivalkodobb, harsanyabb parfummel nem talalkoztam! Annyira tartos hogy tobb napig erzodiik! Mai fejjel azt hiszem mar nem őt valasztanam! Ha megszimatolom nosztalgiabol mindig ezek a jo hangulatu estek jutnak eszembe! Csak a nosztalgia kedveert maximalis pont...!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

egyedszilvi

2017. május 7.

Ės vėgre az enyém a legjobban,leg régebb ôta vágyott parfüm!Maga a csoda!Gyönyörű,hisz hógömb(aki ismer tudja 😊)...már a látványba beleborzongok...S akkor kifújom....és az illat is pont olyan szép,mint a megjelenése...Narancsvirágos,tubarózsás...érezni gyömbért is...leszáradás utan pedig fokozatosan ámbrás vanilia.Meleg,veled egybeforró ..iszonyat érzéki ..De nem csåbitô,csak egyszerū és Nekem C.Coco M.vonal..csak õsszetettebb és szebb,olyan törékeny,mint a neve..légies,mégis füszeres.Esküvöre tudom elképzelni..annyira tökéletes és extra varåzslatos illat.Eletem végéig vigyázok rá,s oly napokon fogom viselni,mely méltó ő hozzå!❤❤❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 7.

kea

2017. március 15.

Lovet at first smell, until the death part us ;) Ajándékba kaptam először, azóta néhányszor már újra vettem, imádom. Még a megjelenését is, pedig általában a letisztult eleganciát szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

magyaredina

2016. július 13.

Fantasztikus parfümélmény*
Annyi minden jut eszembe magáról az üvegről, a karácsonytól persze..az utcalányon keresztül a teljes lelki bezártságig, mindenkinek mást mesél, ha mesél.
Az illat maga hihetetlenül precízen összerakott elegancia. Egy eltűnt idő gyönyörű minőségi lenyomata. Az illat szerintem 1999-nél sokkal előbbi korról szól.
Enyhén teás.
Elérhetetlen illat, nincs célja, nem akar másoktól semmit, csak a minőséget és az örökkévalóságot hordozza magában, számomra egy kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Fantasztikus parfümélmény*
Enyhén teás.

Bélabá

2016. június 16.

Bevallom nem vagyok egy nagy JPG fun, talán egyetlen illata van, amit eddig kedveltem. De ez a kis gyönyörűség teljesen levett a lábamról. Felfújás után harsány tubarózsa és jázmin, de miután ez lecsendesedik átmegy egy puha vaníliás, pézsmás illattá, mely 6- 8 órán át elkísér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 16.

Svetlana

2013. július 7.

A csomagolás csillagos 5ös, de sanos ez a tömény tubarózsaillat, ami fejfájdító, az borzalom. Csótányirtó sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.