Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Összetevők: narancs, grenadin, rózsa, virágos jegyek, pézsma, cédrus

Parfuwoman

2019. szeptember 3.

Up 2:
Már több,mint egy éve megvan és azt vettem észre ,hogy olyan borongós ,de még nem túl hideg napokon nyúlok érte ,mint amilyen a mai is. Nagyon örülök,hogy rátaláltam ,illik hozzám ez az illat ,olyan vidám ,kedves ,friss ,kissé pattogós ,de egyúttal harmonikus is. Szillázsa jó erős ,2 fújás és megdicsérik rajtam,pedig ritkán dicsérgetik az illatomat. Kurkdjan megint nagyot alkotott .Agness pedig nagyon is illik az illathoz . Pimasz,fiatalos,laza😉

Up: Jöttem felpontozni,mert azóta nagyon megszerettem... hétfőn a borongós időben magamra fújtam és egész nap ereztem a gazdag ,isteni illatát. Jól is jött ,mert a buszon körülöttem rettenetes szagok terjengtek . Miért kell kolbászt és fasírtot enni a buszon? Én is szeretem őket ,de nem a zárt buszon 2 ,5 órán keresztül ...
Na de visszatérve erre a parfira: valóban egy erőteljes illat,nem az az édes kis semmiség típus . Virágos ,narancsos,a Grenadin pedig megbolondítja . Nagyon ajánlom ,egyik legjobb blind buyom lett. Hátránya ,hogy kupaja nincs ,csak egy kis záróka van,amit ha nem teszünk rá ,erősen párolog az illat. Tartóssága 8 óra+ a mostani időben . JPG illatai többségében szuperek. A Classique edt,Eau fraîche és Essence edp kívánságlistás.

Az itteni vélemények és JPG miatt rendeltem meg,mert eddig én még tőle rossz illatot nem szagoltam ,a Classique Edt pedig nagy kedvencem. Hát,ez se rossz ,de tud ennél jobbat is a mester. Gyümölcsös ,friss ,picit virágos kis nyári költemény . Tartóssága nem rossz ,6 óra ebben a melegben, Piguet Fracas-ja se bír többet ebben az időben. Kellemes ,de tud ennél a mester jobbat is. Azért elfújkálom a nyáron ,s lehet,hogy teszek fel fújósokat,ha valakit érdekelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Up 2:

mrs.imperator

2019. április 6.

Sajnos lemaradtam róla.... 10 éve találkoztam vele először és nagyon megtetszett a menő üvege és az illata olyan felejthetetlen és érdekes volt hogy azóta sokszor eszembe jut.... Szívesen birtokolnék egyet....de ezek szerint már tényleg nem gyártják :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

alizee

2019. január 18.

a legelső parfüm amit a férjemtől kaptam még a kezdetek kezdetén. nemtudom, miért gondolta, hogy ez a parfüm én vagyok (mentségére legyen mondva még nagyon az elején tartottunk) de amennyire ma már nem venném meg anno annyira lelkesen használtam. valaki azt irta narancsos görögjoghurt, és tényleg! édes, provokatív, szinte agresszív illat, muszáj felfigyelni rá, sőt ha többet fúj magára az ember vegyifegyver hatással bír. olyan mint az üvege konkrétan. de biztos van olyan akinek jól áll...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

nyuszo

2018. július 1.

Jó pár évvel ezelőtt, mikor megvettem, fantasztikusan menőnek éreztem magam, mikor ezt fújtam.... márpedig fújtam, minden időben és napszakban, kánikulában és esőben, farmerhoz, tornacipőhöz, és flip-flop papucshoz.... és az sem nagyon érdekelt, hogy délutánra szinte mindig megfájdult a fejem tőle :)) csodás, vidám, napfényes illatnak tartottam (narancs, rózsa, grenadin…) mígnem egy nagyon komoly migrénes roham után félretettem a félig kiürült üveget, és azóta elő se vettem....
ma fújtam belőle egyet (kicsit és nem magamra!), menőnek már nem érezném magam tőle (azok az idők végérvényesen elmúltak :)), sőt azt hiszem, kellemetlenül érezném magam, ha ezt az illatot kéne viselnem egész nap... kicsit sok, kicsit nyomulós, az üvege viszont még mindig tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Mayoranna

2017. szeptember 13.

Nagyon tartós, feltűnő,nagy hatósugarú illat.
Van akinek tetszik,van akinek hányingere lesz tőle. Megosztó illat.
Nekem tetszett az egyedisége,merészsége és, hogy olyan polgárpukkasztó,dacos "csakazértis" és kihívó érzés volt viselni. :)
Én még nem éreztem máson, de amikor viseltem,soha nem hagyták szó nélkül.. :)
Feltűnő egyéniségeknek, "különcöknek" kimondottan ajánlom kipróbálni. Szerintem nagyon egyedi illat. Citrusos,púderes,rózsás,narancsos katyvasz de mégis...
(A Gaultier parfüm üvegek viszont nekem unalmasak)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nagyon tartós, feltűnő,nagy hatósugarú illat.
Van akinek tetszik,van akinek hányingere lesz tőle. Megosztó illat.
Én még nem éreztem máson, de amikor viseltem,soha nem hagyták szó nélkül.. :)
(A Gaultier parfüm üvegek viszont nekem unalmasak)

timeska

2017. szeptember 7.

Az egyik szerelmem...biztosan a nomen est omen miatt :) Ez az a parfüm, amit egy 1 ml-s teszterből fújtam magamra szombat délután és a következő kedden teljesen őrült módon megvettem legnagyobb üveggel :D Töretlen a szerelmünk azóta is: szerintem nem túl édes-talán kifújáskor,de utána szépen csendesedik-, édes narancs, púder, kicsi rózsa, kicsi cédrus, nálam vanília alapon...mindez olyan harmóniában, hogy nyalogatni lenne kedvem magam :D A képen az EDT van és az én szerelmem is az- vigyázat:az EDP más illat! Van egy távoli rokona, olyan unokatesó-féle, ami azt jelenti, hogy nem azonosak, de nagyon egy tőről fakadnak: Elizabeth Taylor Violet Eyes-a (egyébként szintén csodaszép illat minden értelemben)- ha valakinek a JPG túl-túl..., az próbálja ki a Violet Eyes-t (meg amúgyis :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

csikosmatyas

2017. január 15.

Rajtam erőteljes narancsos görög yoghurt illata van. Ami nem feltétlenül negatívum, de nem biztos, hogy túl sűrűn akarnék vele polgárpukkasztani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Lencseee

2017. január 11.

Csere útján jutottam hozzá és váltam meg tőle. Ez valóban egy "dáma" illata. Erőteljes, hosszantartó illata van, ami számomra csak télen tud megfelelően érvényesülni. Én ehhez az illathoz egy komolyabb, "tudommitakarok" nőt tudok elképzelni, akivel ez megfelelő összhangban lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Quebeck

2016. május 10.

Nagyon akartam ezt a parfümöt magamnak de csalódtam benne sajnos. Nem is tudtam hová tenni mikor egy csere útján hozzájutottam, aztán Szilvivel egy beszélgetés során felmerült hogy Boss Orange.... és tényleg!
Nagyon hasonlít, narancsos, édes, szóval minden ami nem Én vagyok. Igazán sajnálom.
(JPG-től marad a Gaultier 2 a favorit.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

(JPG-től marad a Gaultier 2 a favorit.)

Anickaaa

2016. február 1.

Többször teszteltem már. Nem bírok tovább ellenállni meg kell vennem! Flörtös különleges narancs illat. A kabátom gallérján egy hétig érződött intenzíven ez a megfoghatatlan frissesség illat. A bőrömön édesebb de úgy is isteni. Ruhán, hajon, textilen szuper!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: BHT