Jeanne Arthes

Ár:   3230 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   iparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   iparfüméria

Fej: ribizli, bergamott

Szív: jázmin, barack

Alap: levandula, vanília, szantálfa, cédrus, gólyaorr, pézsma

Ár: 3000 + postaköltség , Eladó: Bigris
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előre utalás után a kívánt módon postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vaslady

2021. április 23.

Nos, mikor parfümöt vásárolok, mindig elolvasom a krémmania és fragrantica oldalt. Jobb esetben, mindkét oldalon fel van tüntetve a kiszemelt illat, van, hogy nincs és rendeltem már vakon is.
Erről az illatról, egész jókat olvastam.
Karácsony előtt terveztem a beszerzését, de magasabb áron volt, ami még így is baráti 13,50 euró.
Viszont ugyanott a notinon most sikerült beszerezni 6,50ért. 😊
Több illatot rendeltem, de ő volt az első, amit tegnap kipróbáltam, és ma reggel is.
Sajnos, csalódott vagyok, a nagy remények ellenére is.
Amikor kicsomagoltam, és megláttam a dobozát, arra gondoltam, milyen szép.
Az üveg is 👍.
Az illatból 1 fújás a csuklóra.
Barackos illat, gyümölcsös.
Salvador Dali illatokra emlékeztet, azon belül is a Cadaqués Sun Sea 🌊 illatra.
Ez van vagy 5 percig, aztán elszáll a barack, és sajnos fél óra múlva alig érezni.
Azért a Dali illat ennél többet tud, 100mls valtozatom van, évek óta és nyáron használom. Tartósabb, viszont van benne egy szúrós kis fanyarság.
Sajnos, ezt az illatot nem tudom tovább jellemezni, mert nem éreztem tovább, de tesztelem majd még, bőrön, de több fújást.
És ruhán is fogom.
Addig kap egy közepes pontozást 👍.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

Erről az illatról, egész jókat olvastam.
Viszont ugyanott a notinon most sikerült beszerezni 6,50ért. 😊
Sajnos, csalódott vagyok, a nagy remények ellenére is.
Amikor kicsomagoltam, és megláttam a dobozát, arra gondoltam, milyen szép.
Az üveg is 👍.
Az illatból 1 fújás a csuklóra.
Barackos illat, gyümölcsös.
Salvador Dali illatokra emlékeztet, azon belül is a Cadaqués Sun Sea 🌊 illatra.
És ruhán is fogom.
Addig kap egy közepes pontozást 👍.

Odil

2019. november 11.

A Faith No More Easy című számát és fiatal lányságom utolsó éveit (érzem, hogy most élem őket, kíváncsisággal fordulva a gyászom előszele felé) juttatja eszembe.
Egy samponosan friss, levendulás-pézsmás barack váltakozik a diszkréten krémes, édeskés, bújós vaníliával. Az asszociációktól függetlenül érzem, hogy vonzó és őszinte, sallangmentes darab, a mai, nőknek szánt designer illatok 70%-át lazán lekörözve ezzel.
Jól érzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Jól érzem magam tőle.

Verona5

2018. szeptember 4.

A fejillat nagyon tetszik, friss gyümölcsös / fűszeres és kb 5 percig az ember gyereke fontolgatja a megvételét. Aztán nagyon édessé válik a bőrőn és ekkor könnyed szívvel feladjuk a beszerzés iránti vágyainkat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Torpece

2018. augusztus 10.

Gyönyörű a csomagolása, kifújáskor nagyon alkoholos, de hamar előjön a valódi illata, ami rajtam szinte tisztán gyümölcsös barack illat. Láttam van aki keresi. Nekem most érkezett, de mehet is tovább úgyhogy aki keresi csak szóljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

krisztina-g

2018. január 12.

Az egyik kedvenc parfümöm. Imádom az illatát, de sajnos Magyarországon már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

alizee

2016. június 18.

nekem ez az egyik munkába járós parfümöm, amikor nem akarok túl karakteres illatot magamra fújni mindig ezt veszem elő. finom szolíd tényleg keleties illat, az én orrom leginkább a jázmint ismeri fel de tényleg egy kis barackos, édesen fanyar illat. nem túl tolakodó, sőt körülbelül két óra után egészen bőrközeli illat lesz de igazán tartós, bár napközben egyszer minimum újrafújós. remek tavaszi/ inkább nyári parfüm, de annyira azért nem ragadt meg, hogy újravásároljam ha elfogyott. elfújkálom, de számomra egy Parfümnek többet kell nyújtania...
viszont az iparfumerián potom összegért árulják a nagy kiszerelést!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

viszont az iparfumerián potom összegért árulják a nagy kiszerelést!

llucia

2016. április 10.

Illatról írni mindig szubjektív, tudom, de ez a parfüm valami csoda.
Hosszú időre eltűnt, de most újra kapható szerencsére.
Ami hasonlít hozzá, de mégsem ugyanez: Burberry woman, Jessica Simson Fancy love, Taylor Swift Taylor.
Mielőtt "kivonták" vettem belőle több üveggel, de nem tárolható sokáig, az illat megváltozik, főleg a fej jegyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 10.

Illatról írni mindig szubjektív, tudom, de ez a parfüm valami csoda.
Hosszú időre eltűnt, de most újra kapható szerencsére.

Lilu

2016. január 30.

Rajtam tömény barackillat, kis friss, citrusos felhanggal. A lecsengése meleg, vaníliás. Az én ízlésemnek túl édes...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 30.

Juditeszter

2015. november 4.

Az Iparfümérián rendeltem-itt lehet egyedül kapni-, ma hozta a futár. Csodálatos üveg, csodálatos illat! Valahonnan ismerős volt, ahogy ráfújtam a csuklómra, talán a régi időkből. Van egy érdekes összetevője az illatnak, ami egyedivé teszi. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

Damayanti

2015. szeptember 25.

Jó indulattal 3 csillag. Anyukámnak még mindig van az üvegében, ő nagyon szereti az ilyen keleties illatokat, hozzá elég jól passzolnak is, viszont nálam ez a túl tömény kategória, ami számomra nem a kellemes keleties jellegű, hanem az olcsó arab jellegű parfüm illat... Léteznek kellemes keleties illatok is, de ez nem az, ennek szerintem olyan "piacon vásárolt no name de valami arab szerű" aromája van, de mivel anyukám szereti és rajta elég kellemessé szelídül, ezért 3 csillag. Én soha nem használnám. De azért annyira anyukámnál sem lehet hatalmas kedvenc, mert évekkel ezelőtt vette és még mindig kb. félig van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)