Jeanne Arthes

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lilu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Illatösszetevők: bergamott, mimóza, rózsa, jázmin, heliotrop, cédrus, tonkabab, pézsma

kamillaanemeth

2020. december 9.

ha már ideért a tél, elő kellett szednem valamelyik téli illatomat... olvasva a véleményeket, meglep, hogy valakinek nyári illat, nekem melegben ez egy ragacsos parfüm, télen jön ki az igazi szépsége. rajtam egy napot stabilan bír,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

PerfumePippi

2020. október 9.

Sajnos volt egy mélyrepülésem a márka illataival.
Ezzel már régen szemeztem - a Jasmine Noirhoz hasonlítják...amit leginkább nem akartam elhinni. Nem is ezért szereztem be, hanem azért, mert eddig elégedett voltam az Arthes parfümök minőségével: hétköznapi, diszkrét, újrafújós, de kellemes, élvezhető illatai vannak, ár-érték arányban nagyon korrekt...
Hát, ezzel az illattal jól befürödtem: természetesen semmi köze a JN-hoz, de mint írtam, ez nem is volt elvárás. Azon túl, hogy egy nagyon-nagyon átlagos, enyhén krémes fehérvirág illat, ami felejthető, a hatósugara és tartóssága ár alatti. Nyáron vettem, gondoltam, a hőség miatt van. Most elővettem, és ha fél decinyit nem fujkáltam el ruhára és bőrre vegyesen, akkor semennyit...Azt hittem, elment a szaglásom, kipróbáltam más parfümöt...nem! Ez a parfüm ennyit tud rajtam: az illat közepes, a tartóssága fatális. Lehet, hogy az én bőröm szívta fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 9.

Sajnos volt egy mélyrepülésem a márka illataival.

alizee

2019. augusztus 8.

eközött és a sultane l'eau fatale között vaciláltam, végül ő jött velem haza, persze ez nem azt jelenti, hogy a másik nem fog még a közeljövőben, mert olyan jó pénzért árulják a J.A. parfümöket, hogy legszívesebben az összeset betáraznám.
ezt egyszerűen imádom, nagyon jó barátok leszünk mi ősszel/télen, most nyáron nagyon sok, nagyon édes, fullasztó. felfújás után az ugyancsak fekete üveges lolita lempicka minuit-ra emlékeztet, abban is van egy jó adag jázmin meg édesség. nagyon erős! vigyázni kell az adagolással mert fejfájást okozhat nekünk illetve a környezetünknek. később szépen puhul és egy biztonságos krémes-virágos illattá szelídül, majd rajtam a virágok is eltűnnek és egy bújós, édes alap marad. tartósságra (ebben a melegben) kitűnőre vizsgázott, várom már, hogy hidegben is fújhassam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Juditeszter

2016. november 1.

Nagyon-nagyon finom, igazi téli illat! Puhán és balzsamosan ölel át a bódító virágok illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Lilu

2016. május 8.

Gondoltam beszerzek valami könnyű kis virágosabb cuccot nyárra, erre esett a választásom. Tényleg szépen ki lehet belőle érezni a jázmint és a mimózát, és a tokabab nagyon jól illik az egészbe, szerintem különleges. Nem túl tolakodó illat, a tartóssága rendben van, azt hiszem elég sokat fogom használni ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol