Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Rdash, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Jeffree Star 2018-as Valentin-napi kollekciójának folyékony rúzsai - három matt, egy metálfényű.

100%-osan vegán, állatkísérlet-, parabén- és gluténmentes.

lagreta

2018. november 27.

Nekem is a problematic árnyalat van meg, nagyon szép a fedése, már egy rétegben is elegendő, de egy második réteg sem árt neki. Mint minden folyékony rúzs, ez is szárítja a számat, de a lehető legminimálisabban. Reggel felkentem, ettem, ittam és csak a szám belső szélén kopott meg egy picit. A viselete is nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

PastelGuppie

2018. június 20.

Problematic árnyalat van csak meg és imádom!Régóta akarok egy ilyen kicsit őszies ,berry lilás folyékony rúzst és a Kylie Cosmetics :Spice-ja után teljesen elment a kedvem tőle mert az a kukában landolt. Adtam egy esélyt Jeffree-nek és jól tettem, ezt biztos újra veszem és remélem majd a permanens kollekció része lesz. Nem patchy, könnyű vele dolgozni, minimálisan hagy nyomot, teljesen megszárad és nem is potyog le darabokban. Semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

MargitSchwarz

2018. május 4.

A restraint árnyalat van meg, amit imádok. Hiába metálos, nem csomósodik, nem csíkoz, nem kopik gyorsabban. Lerobbanthatatlan a szájról.
Azóta megláttam Jeffree egyik videójában a self controlt felkenve, azóta azt is meg akarom venni. Ezzel a kollekcióval sem lehet rosszul járni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.