Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $53   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   $53
Kiszerelés:   18 x 1,5 g
Lelőhely:   Marionnaud

Jeffree Star és Shane Dawson közös palettája.

18 teljesen új árnyalatot tartalmazó 3D csomagolású paletta tükörrel.

Vegán

Glamlite Taco paletta
Ár: 9.000 Ft + posta , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: A képen látható , Helyszín: Örkény, fizetés: előre utalás után posta

dalmini

2021. november 12.

A megszokott minőséget kapjuk a paletta színeitől. A hétköznapi árnyalatok mellett vannak szép színek benne, amikkel fel lehet dobni a sminket. Nem használtam túl gyakran ezért megváltam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

fritz.aniko

2021. május 15.

Idestova fél éve használom. Nagyon jó, egyedi színek.
A kék és a sárga különösen nagy kedvencem: fél nappal később is látszanak, ami nem semmi ezeknél a halovány árnyalatoknál.
Én nem venném újra, mert maxis adagok vannak benne és mire elfogy megunnám, de mindenki másnak ajánlom aki szereti a színesebb sminkeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Idestova fél éve használom. Nagyon jó, egyedi színek.

Lencseee

2020. július 1.

Ez a paletta is a kedvencem. Nagyon kihasznalhato szinei vannak plusz par utosebb is, ha vadulni akar az ember lanya. Az allaga es tartossaga egy alom. Nekem ezek a tobbszinu palettai jonnek be a legjobban, mert valtozatos sminkek elkesziteset teszik lehetove nekem, s mivel a napi sminkem mindig eppen kedv, idojaras, oltozkodes fuggo, nekem ez belulrol jovo szukseglet😂 Azonban, ezt realis aron beszerezni keptelenseg, tekintettel a huf-eur/gbp/usd arfolyam abnormalis alakulasara. Draga, de minden forintjat megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Sherka

2020. április 3.

Lehet, hogy most sokkot kapnak páran, de ez az a paletta, amit leginkább kézzel szeretek használni. Persze blendeléshez használok ecsetet na meg az alsó szempillatőhöz, de még a matt színeket is akár ujjal viszem fel. Hihetetlenül pigmentált, ilyennel ritkán lehet találkozni. Annak ellenére, hogy mennyire vibrálnak a színek a palettában és intenzíven hatnak ecsettel felkenve, ha ujjal dolgozom, én személy szerint az összes színt ki tudom használni akár még az irodában is (a szakmámban annak ellenére, hogy nagy szabadság van, mégis a sminkelés terén egy konzervatívabb elvárásnak kell megfelelni). Nem gondoltam volna, hogy az összes színt ki fogom tudni használni, de bizony így van, mert visszafogott színes sminkeket is el lehet vele készíteni. Azt hogy, milyen partysminkeket lehet alkotni, szerintem nem szükséges leírni, hiszen nagyrészt arra készült: kitűnni a tömegből, mint ahogy általában a JSC termékekkel. Én viszont kijátszom a rendszert és egy konzervatívabb közegben is használom. :) Jelenlegi kedvenc palettám, bár az az igazság, hogy a Blood Lustban vannak igazán az én színeim és mostanában a géles/krémes/folyékony állagú szemkencékkel barátkozom inkább. A lényeg, hogy egy szuper paletta, bátran ajánlom, jó játék vele smineklni, szórakoztat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Cryinn

2020. február 16.

Shane-t és Jeffree-t is nagyon szeretem, szóval magától értetödö volt. A színek szép színek, pigmentáltak, nem a megszokottak. A színválasztások miatt a paletta kicsit furcsán néz ki, valamint a malacos témáért sem vagyok oda tulzottan, de eszméletlen paletta, és végignézni ahogy készült, csak rárakott még egy lapáttal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

agopcsatimi

2020. január 27.

Több Jeffree palettám is van, erre főként Shane miatt ruháztam be mert nagyon szeretem őt. Nemtudtam mennyire fogom kihasználni a palettát mert első látásra nekem nem igazán álltak össze a színek, viszont amióta megjött csak ezt használom! Kb bármilyen sminket össze lehet hozni vele szóval szerintem Must have! Ha választhatnék egyet a palettái közül csak ezt választanám. Igen, kicsit porzik hogyha durván nyomod bele az ecsetet, viszont erre nincs szükség mert nagyon pigmentált és elég csak szépen hozzáérinteni az ecsetet. Gyönyörűen lehet eldolgozni.Több High End palettámat is lekörözi!!!

Update: Még mindig a kedvencem,napi szinten használom.Meglehet oldani vele mindent,kipróbáltam pirosítóként a Pig-ment árnyalatot és kontúrként a Tanacont ahogy Jeffree is az egyik videójában és zseniálisak.Ranch árnyalat pedig tud működni highlightként is.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

HeniM

2019. december 14.

Sose voltam allergiás vagy érzékeny a márkájától, sem. Ráadsául emos voltam kicsinek és az erős smink az alap nálam. Mindig utáltam az uncsi színeket, merészebb voltam, de sose találtam olyan árkát, amelyik mer barnán és lilán kívül bármi más színt piacra dobni. Na végre! Valaki! Nem porzik, tartós, világít némelyik szín, köszönöm! Nem első paletta, mindet is megszerzem ettől a márkától, mert az egyik legjobb! Igaz, nem pénztárca barát, de szülinapra, meg ilyenekre mindig belefér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

horireni

2019. november 13.

Nem tudom hogy' kezdjem... Jeffreenek köszönhetem azt, hogy bátrabban kezdtem el szemsminkeket készíteni, színeket használni. Megvan a Blood Sugar, a Thirsty, az Alien és a Jawbreaker paletta is. És az a durva, hogy rengeteget használom őket. A legbrutálabb színeket is lehet úgy használni, hogy akár egy sima hétköznapi munkanapra be tudjam illeszteni a sminkembe. Ezt a palettát is beszereztem természetesen nem maradhatott ki a kollekciómból. Néhány napja használom és már minden színbe bele nyúltam. Elképesztő, hogy mennyire passzolnak egymáshoz és mennyire kihasználható színek-ami elsőre nem így tűnt nekem. A formula a szokásos JSC minőség, nagyon könnyen eldolgozható, nagyon pici mennyiségeket kell az ecsetre felvenni. Láttam néhány videót a palettáról és volt olyan ahol mondták, hogy mennyire porzik hú meg há. Hát, ha állat módra túrkálsz a színekben akkor lehet. Éppenhogy finoman meg kell csak érinteni és gyönyörűen felveszi a pigmenteket én így nem tapasztaltam porzást. Neutrális sminkek is készíthetőek vele, "pop of color" smink is, illetve 2 perc alatt füstös szem. Én imádom és jelenleg ha 1 csak Jeffree palettám lehetne, akkor ezt választanám. Világos bőrű vagyok, kék szemű és szőke hajú, nekem az összes szín kivétel nélkül teli találat. Minden forintot megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Emolliensek: Glyceryl Caprylate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Methicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Potassium Sorbate

Színezék. Piros.