Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $53   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2019. november 5.

Ár:   $53
Lelőhely:   Marionnaud

Jeffree Star és Shane Dawson közös palettája.

18 teljesen új árnyalat tartalmazó 3D csomagolású paletta tükörrel.

Vegán

horireni

2019. november 13.

Nem tudom hogy' kezdjem... Jeffreenek köszönhetem azt, hogy bátrabban kezdtem el szemsminkeket készíteni, színeket használni. Megvan a Blood Sugar, a Thirsty, az Alien és a Jawbreaker paletta is. És az a durva, hogy rengeteget használom őket. A legbrutálabb színeket is lehet úgy használni, hogy akár egy sima hétköznapi munkanapra be tudjam illeszteni a sminkembe. Ezt a palettát is beszereztem természetesen nem maradhatott ki a kollekciómból. Néhány napja használom és már minden színbe bele nyúltam. Elképesztő, hogy mennyire passzolnak egymáshoz és mennyire kihasználható színek-ami elsőre nem így tűnt nekem. A formula a szokásos JSC minőség, nagyon könnyen eldolgozható, nagyon pici mennyiségeket kell az ecsetre felvenni. Láttam néhány videót a palettáról és volt olyan ahol mondták, hogy mennyire porzik hú meg há. Hát, ha állat módra túrkálsz a színekben akkor lehet. Éppenhogy finoman meg kell csak érinteni és gyönyörűen felveszi a pigmenteket én így nem tapasztaltam porzást. Neutrális sminkek is készíthetőek vele, "pop of color" smink is, illetve 2 perc alatt füstös szem. Én imádom és jelenleg ha 1 csak Jeffree palettám lehetne, akkor ezt választanám. Világos bőrű vagyok, kék szemű és szőke hajú, nekem az összes szín kivétel nélkül teli találat. Minden forintot megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.