Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mancsusz, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   $28

9 árnyalat a márka ikonikus szemhéjfestékeiből, amely Jeffree és Shane Dawson kollaborációjával jött létre. A kollekcióban résztvevő nagy Conspiracy palettával csak egyetlen közös színük van, a „Diet Root Beer” nevet kapott árnyalat.

• 2 db préselt pigmentet tartalmaz a paletta: Controversy, My Apology
  • Vegán

Ár: 7000 Ft szállítással , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: használt, a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: MPL / Foxpost csomagautomata, banki utalással
Ár: 6990 Ft , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Posta, foxpost

LittleSpark

2020. október 17.

A második Jeffree palettám és egy álom ez is. A színek csodásan pigmentáltak, a világosak is. Bársonyos textúrájuk van, nagyon szépen lehet őket satírozni. A színek abszolút nem fakulnak a nap során, nem mozdultak el ( Catrice szemhéjalapot használtam). Nincs semmi kifogásom ellene, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Mse

2020. augusztus 17.

A színek csodásak, nagyon pigmentáltak, extra tartós, ahogy reggel felteszem, olyan az esti lemosáskor.
Először féltem, hogy nem fogom tudni használni, mert nem rajongok az erős színekért, de megszerettem ezt a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Sherka

2020. április 3.

Mivel már minden elhangzott, csak egy problémát emelnék ki: a fránya Put it Back! zöld szín miatt vehetem meg a másik verziót is, így több színismétlődés lesz. :) Csakúgy, mint a Conspiracy paletta esetében, az intenzív színek ellenére mindegyik árnyalatot ki tudom használni és visszafogott sminkeket is remekül el lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Cryinn

2020. február 16.

Nagyon szép paletta, hordható színekkel. Gyönyörüen pigmentált. A 2 kék nagyon hasonló, de az egyik legalább metallic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Brunettee

2020. január 24.

Az első Jeffree palettám, amit még decemberben rendeltem meg. Imádom. Nem porol, könnyű vele dolgozni, a helyén marad (alappal és alap nélkül is), egyszóval könnyű vele dolgozni. Néha azért kell mellé másik paletta, de ezzel a kilenc színnel is nagyon jól lehet dolgozni. És természetesen a színek is gyönyörűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Shinylittlescalpel

2020. január 3.

A színek csodásak, nagyon pigmentáltak. Könnyen eldolgozhatók. Először féltem, hogy a lilákat és a kékeket nem fogom tudni használni, de nagyon szép és visszafogott sminket is lehet velük csinálni. Nem bántam meg, hogy megvettem. Más palettához azóta nem is nyúltam. Biztos, hogy veszek még Jeffree palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Glyceryl Caprylate, Methicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone