Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   $28

9 árnyalat a márka ikonikus szemhéjfestékeiből, amely Jeffree és Shane Dawson kollaborációjával jött létre. A kollekcióban résztvevő nagy Conspiracy palettával csak egyetlen közös színük van, a „Diet Root Beer” nevet kapott árnyalat.

• 2 db préselt pigmentet tartalmaz a paletta: Controversy, My Apology
  • Vegán

Cryinn

2020. február 16.

Nagyon szép paletta, hordható színekkel. Gyönyörüen pigmentált. A 2 kék nagyon hasonló, de az egyik legalább metallic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Brunettee

2020. január 24.

Az első Jeffree palettám, amit még decemberben rendeltem meg. Imádom. Nem porol, könnyű vele dolgozni, a helyén marad (alappal és alap nélkül is), egyszóval könnyű vele dolgozni. Néha azért kell mellé másik paletta, de ezzel a kilenc színnel is nagyon jól lehet dolgozni. És természetesen a színek is gyönyörűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Shinylittlescalpel

2020. január 3.

A színek csodásak, nagyon pigmentáltak. Könnyen eldolgozhatók. Először féltem, hogy a lilákat és a kékeket nem fogom tudni használni, de nagyon szép és visszafogott sminket is lehet velük csinálni. Nem bántam meg, hogy megvettem. Más palettához azóta nem is nyúltam. Biztos, hogy veszek még Jeffree palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.