Jennifer Lopez

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sz10, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, szantálfa, pézsma, körte, licsi, babarózsa, ibolya levél, kristály borostyán, magnólia szirom

NagyBrigitta

2020. október 1.

Nagyon szeretem, bár én sose éreztem magamon
de még délután is megjegyezték hogy milyen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Nagyon szeretem, bár én sose éreztem magamon
de még délután is megjegyezték hogy milyen finom.

Erika80

2020. július 26.

Friss, könnyed, virágos és citrusos. Több illat is eszembe jut róla, többek között pl. a Trussardi Donna, de valóban jó hasonlat, hogy a Bright Crystal és a Cloe ötvözete. Ebben benne van minden. Nem túl éles és nem túl virágos, mégis egy friss és kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

klau810614

2020. február 22.

Ez valami isteni nőcis illat! Olyan fel fújom és már jobban is indul a napom 🙂Tartóssága pedig csillagos ötös !Még nagyon túl árazott ,akciósan viszont biztos megfogom venni ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Indira

2020. február 14.

Kedvencem már egy ideje, könnyed, nőies illat, se nem túl sok, se nem túl kevés, pont jó úgy ahogy van, a hétköznapjaim illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 14.

Skatie013

2020. január 4.

Ajándékba kaptam, imádom, finom illata van. Tud valamit ez a J.Lo :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Ajándékba kaptam, imádom, finom illata van. Tud valamit ez a J.Lo :)

sweetyou

2019. október 15.

Csodás illat, egyből beleszerettem, az egyik kedvencen. Szeretem ahogy körülleng, és elvarázsol. Elég sokáig érezhető az illata, ha délelőtt befújom magam vele, elég egy kis délutáni ráerősítés és egész nap velem van....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

sz10

2019. május 20.

Évek óta kerestem AZT az illatot. Az első találkozás után tudtam, hogy ő lesz az igazi. EDP révén kevés fújás is elég és egész sokáig érezhető. Szerintem 8 órát kibír. Most már minden 2. nap ezt használom. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.