Jennifer Lopez

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria, parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 30.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   drogéria, parfüméria

Illatösszetevők: bergamott, málna, ananász, ibolya, rózsa, ylang-ylang, orris gyökér, ámbra, pézsma, cédrus

macsek0728

2020. március 3.

Jó illata van, kellemes, de hála nem adtam érte pénzt. Karácsonyra kaptam. Szerintem egyáltalán nem tartós az illata. Venni biztos nem fogok magamnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 3.

Nensi

2019. december 25.

Számomra nagyon édes és fűszeres illat, mikor először megszagoltam, őrülten szerelmes lettem belé. Itt a Krémmánián szereztem be (azt hittem) baráti áron, majd rájöttem, hogy a boltban az 50 ml-es volt 9000, nem a 30 ml-es (tegyük hozzá, szerintem túlárazott...) Napokig még alvás előtt is magamra fújtam, annyira tetszett. Most pedig ott áll a fürdőszoba polcon a többi, rég nem használt, pár napig szerelem parfümöm között. Egyébként nem annyira tartós, de nem is baj, ha tovább tartana, lehet zavarná ma már. Csak ritkán használom, olyan napokon, amikor magam sem tudom mit szeretnék és mit várok a napomtol 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

wildrose

2019. február 22.

Kifújáskor gyümölcsös, ananászos-málnás, leszáradáskor rózsás-ibolyás édes, meleg, pézsmás alapon. Elég intenzív és elég tartós is. Kellemes, nőcis illat, de vagányabbra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Kinguska09

2019. január 16.

Nagyon szeretem már több üveggel elfogyasztottam :) igazi dögös vadóc illat nekem legalábbis :)

Amiért szeretem :
1. Isteni “eros” az illata (fuszeres nőcis)
2. Tartos
de ne varjuk el hogy reggel befujod magad meg este is ugyan ugy erzed magadon- alapbol egy ido utan hozzaszokunk es mar nem erzed olyan erosen mint az elso alkalmakkor :) hozzateszem ez nem egy draga parfum 30 ml 10.000 ft korul mozog akciosan fele annyiert hozza lehet jutni viszont en mar probaltam tobb dragabb (30-40 ezerft) hasonlo parfumoket es erosen vetekszik azok tartossagaval igy nekem bevallt raadasul ugyan olyan gyorsan elfujom :D ugyhogy nekem biztos jobban megeri !
3. Most mar barmelyik drogeriaba konnyen hozza lehet jutni
4. Ami fontos meg nekem hogy az uveg pont jo meret befer a taskamba igy magammal tudom vinni

Olyanoknak ajanlom akik felik angyalok felig ordogok :Dhihi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Amiért szeretem :
1. Isteni “eros” az illata (fuszeres nőcis)
2. Tartos
3. Most mar barmelyik drogeriaba konnyen hozza lehet jutni

Olyanoknak ajanlom akik felik angyalok felig ordogok :Dhihi

Vizsiildi

2019. január 13.

Èdes, fűszeres illat, hűvösebb napokra, lehet nyárra már tömèny lenne. A bőrömön pár órát bír ki csak, de ruhán ès sálakon napokig èrezhető. Szerintem túlárazott. Èn ünnepek után vettem 4900 ft-èrt, nekem ennyièrt megèrte, többet nem adnèk èrte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Mumus30

2018. december 27.

Ez az illat számomra most annyira a leglegleg, hogy csak csupa jót tudok róla mondani. Eszméletlen tartós bőrön is, igazi tipikus téli illat. Fűszeres, édes, de nem fojtogató. Véleményem amúgy teljesen egyezik az előttem szólóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Ritu

2018. november 9.

Eddig a Still volt a kedvencem a JLo illatok közül, de ez simán kiütötte az első helyről :) Kellemesen édes, de mégsem vattacukor hatású. Leszáradás után fűszeres. Nagyon tartós, főleg ruhára fújva. Kabáton, még napok múlva is határozottan érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

Anita1984

2018. július 18.

Nőies illat, nem túl nagy hatósugárral és szintén max 3 órás tarósággal. Talán hidegebb időben vagy este jobban teljesít. Egyébként az illat finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

senskin

2018. július 16.

Ez tetszik a széria kozul még legjobban. Olyan nagyasszonyos, mégis tinis, felnőni kevésbé akaró hölgy illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Dormir

2018. június 28.

Nekem ez valahogy erős és durva, mint az égetett cukor a praliné helyett.
De amúgy nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

Nekem ez valahogy erős és durva, mint az égetett cukor a praliné helyett.
De amúgy nem rossz.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.