Jennifer Lopez

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: itáliai tangerin, rózsabors,nashi körte

Szívjegyek: orris gyökér, jázmin sambac, lonc

Alapjegyek: kristály borostyán, szantálfa, kasmirfa

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Lillacskaa

2021. szeptember 18.

Isteni illata van! Amióta megvan rengetegen kérdezik,hogy milyen parümöt használok.Eddig egyik parfümömet sem dícsértek ennyien, különösen a férfiak🙂🙂
Picit lehetne tartósabb de kárpótol az illat, ezért megkapja az 5 csillagot!😊

Annyit még hozzá tennék, hogy vigyázni kell, hogy hol próbáljátok ki mert Budapesten jó pár DM üzletben romlott volt a teszter és borzasztó illata volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Picit lehetne tartósabb de kárpótol az illat, ezért megkapja az 5 csillagot!😊

Fehereszti

2021. június 21.

Valahogy mindig meglepődök magamon mennyire nincs kifinomult/menő/sznob ízlésem parfümök terén😅 pedig én esküszöm szeretném imádni a nagyon felhypeolt high end parfümöket, van is 1-2 ami tetszik, de a legtöbb számomra borzasztó.
Amikor csak úgy poénból (mert totál üres volt a DM nekem meg sok időm volt) végigszimatoltam a JLO sort, megakadt rajta az orrom. Ugyanis iszonyatosan hasonlít egy régi nagy kedvencemre, amire már nem emlékszem sajnos melyik lehetett pontosan, de megszagolom és aaa úristen. Nőies, púderesen fás, édes, nekem/rajtam egyáltalan nem virágos, csupán a buja, tényleg nagyon nagybetűs NŐ érződik belőle. Nem tolakodó nem erős, és számomra van benne valami nagyon fejetelcsavaró összetevő, ha pasi lennék tuti rommá tudnék szerelmesedni egy olyan nőbe, akinek ez az illata. Fantasztikusan működik a bőrömmel. Csak azért nem 5 csillag, mert konkrétan 2 órán át lehetett érezni rajtam... ami hatalmas csalódás, de ennek ellenére biztosan megveszem ha kifogyok az illatokból, mert egyszerűen KELL. 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Agnes004

2021. május 15.

Nagyon finom, kellemes, elegáns picit puderes illat viszont a tartóssága sajnos rajtam szinte 0 akár bőrre, akár ruhára fújom. Direkt eau de parfumot kerestem a tartósság miatt de toilette minőségűnek érzem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Petalodirosa

2021. március 26.

Kellemes, virágos, érzéki, nőies, elegáns, édes, kicsit keleties illatra hajló. Szimpatikus volt az üvege, ezért a drogériában kipróbáltam, mindig szoktam próbálgatni illatokat, azért is, hogy megnézzem mennyire tartós és hogy később tetszik-e az illata, ami megmarad. Őszintén szólva, nem szimpatikus a hölgy, ezért egyik illatát sem próbáltam eddig, ezt valahogy felkaptam a polcról. Nem bántam meg, de csak azoknak jó, akik szeretik a virágos illatokat, Még két nap után is éreztem a kabátomon az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Erika80

2020. december 18.

Update: Meg kellett lepnem magam vele. Annyira finom illata van, számomra a női kellem és báj, az elegancia megtestesülése ez az illat. Meleg, megnyutató és rendkívül nőies. Viszont a tartóssága csapnivaló sajnos. Pulóveren vagy sálon sokkal tovább megmarad az illata, de bőrön igen hamar halovány lesz. Ez nagyon elszomorít, de az illatban annyira örömömet lelem, hogy boldogan fogom elhasználni.

Az üvege nagyon szép, ami benne van szintén kellemes. Hasonló kaliberű, mint a Rihanna Rogue Love, legalábbis jellegét tekintve. Gyümölcsös, virágos, fás. Lágy, nőies. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Qwerty

2020. szeptember 9.

Update2. Így még nem jártam. Introvertált parfümhasználóként gondosan ügyelek arra, hogy ne szagosítsam túl magam körül a levegőt. Én vagyok az anticsíkhúzás maga. Ebből is egyetlen egyet fújtam a napokban reggel a hasamra, ruha alá, hogy majd csendesen magányosan élvezem az illatot a munkahelyemen, ahogy ezt szoktam. Az lett belőle, hogy egy egész emeleten keresték az illat forrását. Én meg csöndben pislogtam, mint aki nem is érti ezt az egészet. Rám nem gyanakodtak, mert az amúgy használt 10-15 darab illatom egyikét sem érezték soha. Legalábbis ilyen dózisban biztos nem. Megrendülten vettem tudomásul, hogy ezzel a reggeli egyetlen fújással átléptem egy határt. Én, aki már régóta tisztában vagyok azzal, hogy nem mászunk bele a másik arcába a szagunkkal, mert az az agresszió egyik formája, akár bevalljuk, akár nem. És a "sokan dícsérték rajtam" kijelentést sem kell komolyan venni, mert a "hű, de illatozol, mi ez?" kérdés NEM dicséret.
A kasmerán volt a ludas, mi más. Imádom, de valami eszméletlenül brutális hatósugara lesz rajtam ebben a nyomi kis celebillatban is. Ezek után nagyon kell vigyázzak, ha egyáltalán valaha is emberek közé akarok menni benne.
Kínomban azt tettem, amit minden normális nő tenne ilyen helyzetben: vettem egy újabb illatot. Gyorsan elrohantam a R.-ba, egy akciós Mexx Black-ért, azt aztán soha nem fogja érezni senki. Szerintem még én se.

Kellemeske. Az elején friss, gyümölcsös, később édesen-fásan szantálos, szinte már vanília, de szerencsére mégsem. Nem tolakodó, nem harsány, letisztult illatocska. Csak annyira halvány szegény, hogy már a kifújást követően is csak közvetlenül a bőrömön tudtam szimatolni. Tökéletes komfortillat, megkockáztatom, hogy tisztaságillat. Nem vagyok az édesebb illatok híve, de ez annyira finom, hogy meginogtam...

Update. Nem bírtam ki, visszamentem érte a m.-be. A kasmerán és a szantál keveréke úgy hat rám, mint átlag cirmire a macskamenta. A kasmerán is mesterséges cucc, ugyanaz az ürge kotyvasztotta a lombikban, mint a Iso E Supert. de amíg a Molecule 01 kiütött, ezt nagyon kellemesnek érzem. Persze kérdés meddig. Ez az illat uralja az egészet, a fejjegyeket szinte csak pillanatokig érezni. Kíváncsi vagyok milyen lesz hűvösebb időben.
Leginkább a Burberry The Beat edp-hez hasonló rajtam, amit amúgy imádok, de nem bírom elviselni magamon, annyira édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

nyarigabi

2020. július 17.

Women' Secret Eau My Secret, a rózsaszín szalagos üvegben. Édes, szantálos. Ha bejön ez a vonal, ajánlom, mert intenzív illat, szép üveg, jó áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Tina9997

2020. május 9.

Nagyon kiváncsi voltam már Rá!
Ma volt szerencsém hozzá az egyik drogériában.
Isteni finom, szolid, nőies illata van!
Nem tudtam ott hagyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Nagyon kiváncsi voltam már Rá!
Ma volt szerencsém hozzá az egyik drogériában.
Isteni finom, szolid, nőies illata van!
Nem tudtam ott hagyni :)

Kusika

Korcsoport: >54
2019. december 1.

Mivel nem bírom a nehéz illatokat kíváncsi voltam erre az újdonságra kipróbáltam papircsíkon és a csuklómon
is.Kifújáskor érezhetőek a gyümölcsös jegyek ,de utána szépen letisztul egy nőies illattá,szántál és kasmír.
Beleillik Jlo tiszta és könnyed illatai sorába.Nekem bejött úgyhogy a vásárlás végén a kosaramban landolt.
Kellemes viselet lesz ősszel,télen napközben,munkahelyen.
Azt nem mondanám,hogy különleges vagy nem éreztem hasonlót soha de a celebillatok közül a jobbak közé
sorolnám mondjuk engem a vilàgból ki lehet üldözni a vattacukros,vaníliás kreálmányokkal.
A Fragnatican olvastam olyan véleményt,hogy The One és Armani Code.ra hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 1.

Kellemes viselet lesz ősszel,télen napközben,munkahelyen.
A Fragnatican olvastam olyan véleményt,hogy The One és Armani Code.ra hasonlít.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.