Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: itáliai tangerin, rózsabors,nashi körte

Szívjegyek: orris gyökér, jázmin sambac, lonc

Alapjegyek: kristály borostyán, szantálfa, kasmirfa

Qwerty

2020. szeptember 9.

Update2. Így még nem jártam. Introvertált parfümhasználóként gondosan ügyelek arra, hogy ne szagosítsam túl magam körül a levegőt. Én vagyok az anticsíkhúzás maga. Ebből is egyetlen egyet fújtam a napokban reggel a hasamra, ruha alá, hogy majd csendesen magányosan élvezem az illatot a munkahelyemen, ahogy ezt szoktam. Az lett belőle, hogy egy egész emeleten keresték az illat forrását. Én meg csöndben pislogtam, mint aki nem is érti ezt az egészet. Rám nem gyanakodtak, mert az amúgy használt 10-15 darab illatom egyikét sem érezték soha. Legalábbis ilyen dózisban biztos nem. Megrendülten vettem tudomásul, hogy ezzel a reggeli egyetlen fújással átléptem egy határt. Én, aki már régóta tisztában vagyok azzal, hogy nem mászunk bele a másik arcába a szagunkkal, mert az az agresszió egyik formája, akár bevalljuk, akár nem. És a "sokan dícsérték rajtam" kijelentést sem kell komolyan venni, mert a "hű, de illatozol, mi ez?" kérdés NEM dicséret.
A kasmerán volt a ludas, mi más. Imádom, de valami eszméletlenül brutális hatósugara lesz rajtam ebben a nyomi kis celebillatban is. Ezek után nagyon kell vigyázzak, ha egyáltalán valaha is emberek közé akarok menni benne.
Kínomban azt tettem, amit minden normális nő tenne ilyen helyzetben: vettem egy újabb illatot. Gyorsan elrohantam a R.-ba, egy akciós Mexx Black-ért, azt aztán soha nem fogja érezni senki. Szerintem még én se.

Kellemeske. Az elején friss, gyümölcsös, később édesen-fásan szantálos, szinte már vanília, de szerencsére mégsem. Nem tolakodó, nem harsány, letisztult illatocska. Csak annyira halvány szegény, hogy már a kifújást követően is csak közvetlenül a bőrömön tudtam szimatolni. Tökéletes komfortillat, megkockáztatom, hogy tisztaságillat. Nem vagyok az édesebb illatok híve, de ez annyira finom, hogy meginogtam...

Update. Nem bírtam ki, visszamentem érte a m.-be. A kasmerán és a szantál keveréke úgy hat rám, mint átlag cirmire a macskamenta. A kasmerán is mesterséges cucc, ugyanaz az ürge kotyvasztotta a lombikban, mint a Iso E Supert. de amíg a Molecule 01 kiütött, ezt nagyon kellemesnek érzem. Persze kérdés meddig. Ez az illat uralja az egészet, a fejjegyeket szinte csak pillanatokig érezni. Kíváncsi vagyok milyen lesz hűvösebb időben.
Leginkább a Burberry The Beat edp-hez hasonló rajtam, amit amúgy imádok, de nem bírom elviselni magamon, annyira édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Erika80

2020. július 26.

Az üvege nagyon szép, ami benne van szintén kellemes. Hasonló kaliberű, mint a Rihanna Rogue Love, legalábbis jellegét tekintve. Gyümölcsös, virágos, fás. Lágy, nőies. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

nyarigabi

2020. július 17.

Women' Secret Eau My Secret, a rózsaszín szalagos üvegben. Édes, szantálos. Ha bejön ez a vonal, ajánlom, mert intenzív illat, szép üveg, jó áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Tina9997

2020. május 9.

Nagyon kiváncsi voltam már Rá!
Ma volt szerencsém hozzá az egyik drogériában.
Isteni finom, szolid, nőies illata van!
Nem tudtam ott hagyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Nagyon kiváncsi voltam már Rá!
Ma volt szerencsém hozzá az egyik drogériában.
Isteni finom, szolid, nőies illata van!
Nem tudtam ott hagyni :)

Kusika

2019. december 1.

Mivel nem bírom a nehéz illatokat kíváncsi voltam erre az újdonságra kipróbáltam papircsíkon és a csuklómon
is.Kifújáskor érezhetőek a gyümölcsös jegyek ,de utána szépen letisztul egy nőies illattá,szántál és kasmír.
Beleillik Jlo tiszta és könnyed illatai sorába.Nekem bejött úgyhogy a vásárlás végén a kosaramban landolt.
Kellemes viselet lesz ősszel,télen napközben,munkahelyen.
Azt nem mondanám,hogy különleges vagy nem éreztem hasonlót soha de a celebillatok közül a jobbak közé
sorolnám mondjuk engem a vilàgból ki lehet üldözni a vattacukros,vaníliás kreálmányokkal.
A Fragnatican olvastam olyan véleményt,hogy The One és Armani Code.ra hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 1.

Kellemes viselet lesz ősszel,télen napközben,munkahelyen.
A Fragnatican olvastam olyan véleményt,hogy The One és Armani Code.ra hasonlít.