Jennifer Lopez

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: itáliai tangerin, rózsabors,nashi körte

Szívjegyek: orris gyökér, jázmin sambac, lonc

Alapjegyek: kristály borostyán, szantálfa, kasmirfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csilike79

2024. február 28.

Tinikoromban volt egy illat amit mindig másokon éreztem, és nagyon finom volt. Azóta sem tudom pontosan mi volt, valami Kenzo illat azt hiszem. Egyszer csak kódorogtam a DM-ben és kipróbáltam, vaktában. Bumm!!!!! Villámcsapás! Végre volt egy parfüm, ami a régi vágyott illat mása volt, és végre tudtam mi az! Nagyon kellmes illat. A tartóssága nem olyan talán mint egy drágábbnak, de rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 28.

gomoripetra

2023. július 24.

Unokahúgomnál láttam, hogy ezt a parfümöt használja. Igazán jó ízlése van fiatalabb kora ellenére, így gondoltam kipróbálom. Nagyon szeretem magát a parfümöt és rengetegen dicsérik is rajtam. Igazi szofisztikált tisztaság illata van. Emellett nagyon tartós is. Sokszor újra vásároltam a terméket, állandó hű kis társam volt. Viszont elképzelhető, hogy többször nem igazán fogom újra vásárolni. A drogériákban elég borsos ára lett neki, pedig a 30 ml-es kiszerelésről beszélünk csak. Lassan egy magasabb kategória árát közelíti, akkor pedig már inkább megtoldom és másra esik a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

Frufru3

2022. október 31.

Nagyon finom fás-virágos illat, nőies és szexi...már ha 1 óra múlva bárki is érzi körülöttem..ezért lesz csak 4 csillag.
Édeskés, jázminos illat, úgy, hogy a fás alap "nem haggya elszállni a nagy virágosságban" - - -ezt a kifejezést most hallottam :D, szóval nem kislányos virágos.
Már kb 2 éve nézegetem időnként, hogy dejó lenne egy ilyen, a minap 2 helyen is fújtam tesztert, persze romlottak voltak.. De ahogy hazahoztam a papírcsíkot, délutánra a romlott rész elpárolgott és az alapillat itt terjengett a konyhában, akárhányszor elsuhantam mellette, mondom ilyen kell nekem!
Megvettem egy 10-esért, de a tartósság miatt csak a felét adnám ki érte. Általában felhúzom magam, mikor megveszek egy ilyen parfit, aminek egy álom az illata, de nem érezhetem.
De most akkor visszaemlékszem a Vanitas leírásomra: hogy az ilyen orrbamászóan finom illatok talán pont ezért mégis érződnek, sőt sokszor magam is kiszimatolom a sok letaglózó parfüm között, ha megérzek valami kellemeset, megyek az illat után, hogy honnan jön - mi ez...
Ahogy én is a konyhában fetrengő csíkot egész nap éreztem, talán mások is érzik majd rajtam, mert jó..csakhogy én magam is szeretném élvezni tovább..hmm. Ha kapok visszajelzéseket, azt is megírom,bár ezért nem fog a férjem sem panaszkodni, hogy már megint mi ez :D.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 31.

TBianka

2022. augusztus 12.

Ajándékba kaptam és telitalálat lett. Már többen is megkérdezték mi van rajtam szóval abszolút ajánlom. Tartóssága viszont tényleg nem a legjobb pár órát bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

fanni200005

2022. január 15.

Az illata valami csodálatos, eddigi legfinomabb amit éreztem, de elkeserítő, hogy mennyire nem tartós, és emellé a kicsi kiszereléséhez képest milyen drága:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

Lillacskaa

2021. szeptember 18.

Isteni illata van! Amióta megvan rengetegen kérdezik,hogy milyen parümöt használok.Eddig egyik parfümömet sem dícsértek ennyien, különösen a férfiak🙂🙂
Picit lehetne tartósabb de kárpótol az illat, ezért megkapja az 5 csillagot!😊

Annyit még hozzá tennék, hogy vigyázni kell, hogy hol próbáljátok ki mert Budapesten jó pár DM üzletben romlott volt a teszter és borzasztó illata volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Picit lehetne tartósabb de kárpótol az illat, ezért megkapja az 5 csillagot!😊

Fehereszti

2021. június 21.

Valahogy mindig meglepődök magamon mennyire nincs kifinomult/menő/sznob ízlésem parfümök terén😅 pedig én esküszöm szeretném imádni a nagyon felhypeolt high end parfümöket, van is 1-2 ami tetszik, de a legtöbb számomra borzasztó.
Amikor csak úgy poénból (mert totál üres volt a DM nekem meg sok időm volt) végigszimatoltam a JLO sort, megakadt rajta az orrom. Ugyanis iszonyatosan hasonlít egy régi nagy kedvencemre, amire már nem emlékszem sajnos melyik lehetett pontosan, de megszagolom és aaa úristen. Nőies, púderesen fás, édes, nekem/rajtam egyáltalan nem virágos, csupán a buja, tényleg nagyon nagybetűs NŐ érződik belőle. Nem tolakodó nem erős, és számomra van benne valami nagyon fejetelcsavaró összetevő, ha pasi lennék tuti rommá tudnék szerelmesedni egy olyan nőbe, akinek ez az illata. Fantasztikusan működik a bőrömmel. Csak azért nem 5 csillag, mert konkrétan 2 órán át lehetett érezni rajtam... ami hatalmas csalódás, de ennek ellenére biztosan megveszem ha kifogyok az illatokból, mert egyszerűen KELL. 😇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

Agnes004

2021. május 15.

Nagyon finom, kellemes, elegáns picit puderes illat viszont a tartóssága sajnos rajtam szinte 0 akár bőrre, akár ruhára fújom. Direkt eau de parfumot kerestem a tartósság miatt de toilette minőségűnek érzem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Petalodirosa

2021. március 26.

Kellemes, virágos, érzéki, nőies, elegáns, édes, kicsit keleties illatra hajló. Szimpatikus volt az üvege, ezért a drogériában kipróbáltam, mindig szoktam próbálgatni illatokat, azért is, hogy megnézzem mennyire tartós és hogy később tetszik-e az illata, ami megmarad. Őszintén szólva, nem szimpatikus a hölgy, ezért egyik illatát sem próbáltam eddig, ezt valahogy felkaptam a polcról. Nem bántam meg, de csak azoknak jó, akik szeretik a virágos illatokat, Még két nap után is éreztem a kabátomon az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

Erika80

2020. december 18.

Update: Meg kellett lepnem magam vele. Annyira finom illata van, számomra a női kellem és báj, az elegancia megtestesülése ez az illat. Meleg, megnyutató és rendkívül nőies. Viszont a tartóssága csapnivaló sajnos. Pulóveren vagy sálon sokkal tovább megmarad az illata, de bőrön igen hamar halovány lesz. Ez nagyon elszomorít, de az illatban annyira örömömet lelem, hogy boldogan fogom elhasználni.

Az üvege nagyon szép, ami benne van szintén kellemes. Hasonló kaliberű, mint a Rihanna Rogue Love, legalábbis jellegét tekintve. Gyümölcsös, virágos, fás. Lágy, nőies. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.