Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

Ár: 4800 , Eladó: tomane
Állapot: a kép szerinti mennyiség 100 -ből, Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: banki átutalás után postánmaradóra küldöm
zsucci93

2019. március 1.

Nagyon átjön a tubarózsa illat, ami önmagában nem baj, de az én bőrömön inkább valami wc illatosítóra hasonlít :( mikor először kifujom kellemes az illat, de aztán száradás után már egyáltalán nem tetszik. Vissza vittem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

dorottya5881

2018. szeptember 19.

3 üveggel használtam el belőle és az egyik legtartósabb parfüm. Reggel 9-kor befújtam magam és még este 10-kor is lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

eszcsy96

2018. március 7.

A legnagyobb kedvenc tavaszi-nyári illatom! :) Az elején kicsit tömény, gyöngyvirágos, zöld illat, de ahogy lecsendesedik valami isteni puha, teás tisztaságillat lesz belőle. A teás parfümöket annyira szeretem, de sajnos mindig gond volt a tartósságukkal, na ennél az illatnál nincs ilyen probléma, a nap végén is diszkréten érezhető. Alig várom, a jó időt, hogy elővehessem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

tomane

2018. január 26.

Egy youtuber ajánlása miatt rendeltem egy kis mintát, elsőre nem tetszett, de aztán ismét visszatértem hozzá.Vettem egy 100 ml-es kiszerelést. Megszerettem friss mégis édes illat. Én gyöngyvirágot és mézet érzek benne. A barátom szerint "adj egy puszit parfüm"- ártatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Marietta1977

2017. november 14.

Ma kaptam kézhez, jól választottam 😁
Nagyon kellemes illat, nem túl édes, remélem tartós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Ma kaptam kézhez, jól választottam 😁
Nagyon kellemes illat, nem túl édes, remélem tartós lesz.

mókincs

2017. szeptember 28.

2 üveggel is elhasználtam. Négyévszakos illatnak mondanám, fincsi virágos-teás illat, hétköznapra, irodába. Viszonylag tartós, bár nem sajnáltam fújni, mivel jó áron lehet kapni. Ruhán jól megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

BogciZ

2017. szeptember 9.

Imádom az illatát. Diszkrét, visszafogott. Egész évben ezt használom, egyelőre nem tudom letenni. :) Biztosan újravásárlós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

PinkPrincess

2017. június 17.

Második illatozásra tetszett meg. Elsőre nem is értettem, mit szeretnek ezen mások. Aztán másnap is gondoltam tesztelek még egyszer. Kell neki idő, talán fél/1 óra, mire előjön a finom illata. Kellemes, visszafogott illat. Mindig édes mézes-mázos illatokat vásárolok, de ez egy olyan parfüm, ami tényleg mindenhol megállja a helyét, és nem fognak ájuldozni körülöttem akármennyit fújok magamra. :D Nagyobb kiszerelésben is tervezek venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Cathi

2017. április 26.

Nagyon nem tetszik, tea szaga van. Irritálja az orrom, nagyon nem parfümnek való illata van... az, meg hogy mi köze van egy latinànak ehhez az illathoz, azt meg végképp nem értem. Ez semmiben nem tükrözi Jennifer lopezt. Unalmas, egyszerű 'parfüm', túl átlagos nőknek való, akik nem akarnak kitünni a tömegből...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Abeille

2017. március 21.

Imádom a teás illatokat, és nagyon örülök, hogy végre sikerült olyat találnom ami tartós is. Hihetetlenül jól összerakott parfüm, nem túl "zöld" hanem a virágok miatt egy lágyabb, nagyon kellemes nőies, visszafogott tisztaságillat. Bárhol és bármikor tökéletes, nem lehet vele mellélőni. Hatalmas szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: BHT