Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

vzsm02

2020. április 3.

Itteni vélemények alapján rendeltem. Nagyon szeretem a teás illatokat, elsősorban az ígért tartóssága miatt tettem egy próbát. Rajtam az elején tényleg légfrissítő illata van, ezért nagyon szomorú lettem, mert,- ugye- 50 ml-t nem két nap alatt használ el az ember. Amikor leszárad, nekem akkor is elég virágos marad, de sokkal kellemesebb illat. Rajtam nem extra tartós, mondjuk maximum 3 óra, az első 20 percet leszámítva hordható illat, de nem fog gyorsan fogyni. Kicsit csalódtam, de látatlanban vettem, sajnos nem lett az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

SCsilla

2020. február 18.

Nagyon finom , áttetsző, zöld, teás- virágos illat. Felfújásnál picit intenzív, de pár perc után csendesül és csoda finommá válik. Nagyon szeretem viselni, egész nap körbe ölel, megnyugtat, jó érzés vele lenni. A tartóssága egészen elképesztő. Reggel 7- kor fújtam nyakra, csuklóra, könyökhajlatra. Most mindjárt este 11, zuhanyoztam és amikor lefeküdtem megcsapott az illat. Vakon rendeltem, nem bántam meg, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

zsucci93

2019. március 1.

Nagyon átjön a tubarózsa illat, ami önmagában nem baj, de az én bőrömön inkább valami wc illatosítóra hasonlít :( mikor először kifujom kellemes az illat, de aztán száradás után már egyáltalán nem tetszik. Vissza vittem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

dorottya5881

2018. szeptember 19.

3 üveggel használtam el belőle és az egyik legtartósabb parfüm. Reggel 9-kor befújtam magam és még este 10-kor is lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

eszcsy96

2018. március 7.

A legnagyobb kedvenc tavaszi-nyári illatom! :) Az elején kicsit tömény, gyöngyvirágos, zöld illat, de ahogy lecsendesedik valami isteni puha, teás tisztaságillat lesz belőle. A teás parfümöket annyira szeretem, de sajnos mindig gond volt a tartósságukkal, na ennél az illatnál nincs ilyen probléma, a nap végén is diszkréten érezhető. Alig várom, a jó időt, hogy elővehessem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

tomane

2018. január 26.

Egy youtuber ajánlása miatt rendeltem egy kis mintát, elsőre nem tetszett, de aztán ismét visszatértem hozzá.Vettem egy 100 ml-es kiszerelést. Megszerettem friss mégis édes illat. Én gyöngyvirágot és mézet érzek benne. A barátom szerint "adj egy puszit parfüm"- ártatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Marietta1977

2017. november 14.

Ma kaptam kézhez, jól választottam 😁
Nagyon kellemes illat, nem túl édes, remélem tartós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Ma kaptam kézhez, jól választottam 😁
Nagyon kellemes illat, nem túl édes, remélem tartós lesz.

mókincs

2017. szeptember 28.

2 üveggel is elhasználtam. Négyévszakos illatnak mondanám, fincsi virágos-teás illat, hétköznapra, irodába. Viszonylag tartós, bár nem sajnáltam fújni, mivel jó áron lehet kapni. Ruhán jól megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

BogciZ

2017. szeptember 9.

Imádom az illatát. Diszkrét, visszafogott. Egész évben ezt használom, egyelőre nem tudom letenni. :) Biztosan újravásárlós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

PinkPrincess

2017. június 17.

Második illatozásra tetszett meg. Elsőre nem is értettem, mit szeretnek ezen mások. Aztán másnap is gondoltam tesztelek még egyszer. Kell neki idő, talán fél/1 óra, mire előjön a finom illata. Kellemes, visszafogott illat. Mindig édes mézes-mázos illatokat vásárolok, de ez egy olyan parfüm, ami tényleg mindenhol megállja a helyét, és nem fognak ájuldozni körülöttem akármennyit fújok magamra. :D Nagyobb kiszerelésben is tervezek venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: BHT