Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

CsSA

2015. november 29.

Imádom ezt az illatot! Nekem is szerelem ez! Nem vagyok nagy parfümös, de ennek a kellemes, friss, nem tolakodó, nem túl édeskés, teás illata nagyon elvarázsolt. Ebből bármennyit fújhattam magamra soha nem éreztem kellemetlennek, soknak, mert annyira kellemesnek éreztem. Mindennapokra nagyon-nagyon finom illat. Évekig nem találtam és most úgy látom, megint rendelhető, így nagyon örülök, gyorsan veszek is egy 100ml-set!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

krémparádé

2015. november 11.

Mintát rendeltem, remélve, hogy tényleg hasonlít az Ange ou Demonra, de sajnos számomra nagyon különbözik a kettő. Amúgy finom illat, igazi cukrozott zöldtea, picit édes csak, inkább friss, gyengéd, jó érzést kelt a viselőjében is és a körülöttünk levőket is kíméli :) (A Givenchy frissebb, citrusosabb). Közepesen tartós, hatósugara is pont megfelelő. Volt nekem anno egy zöld teás Malizia deom, amit sokszor újravettem, nagyon emlékeztet rá és jólesett emlékezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

auberginecat

2015. október 21.

remek kis parfüm, különleges, árkategóriájában szerintem nagyon megéri megvenni, ha valaki kedveli az ilyen jellegű illatokat. tisztaság és tea illata van, de semmiképpen sem olyan agyonklórozott, kórházi ágynemű és menzatea koszos pohárban, hanem a finomtea, és a gyönyörű kert végében kiterített, könnyed, langyos szellőben lobogó hófehér lepedők keveréke. legalábbis én valamiért erre asszociálok attól függetlenül, hogy szerintem ez kifejezetten őszi illat, és olyankor meg már nincs olyan jó idő, hogy a kertben teregessen az ember lánya. na de a lényeg, roppant tartós, éppen megfelelő hatósugarú. nagyon sokan dicsérték rajtam, olyanok is, akik nem foglalkoznak ilyesmivel, hogy parfümök, meg illat. egyszóval csak ajánlani tudom. ja és az üvege igazán szép. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

auberginecat

2015. október 21.

remek kis parfüm, különleges, árkategóriájában szerintem nagyon megéri megvenni, ha valaki kedveli az ilyen jellegű illatokat. tisztaság és tea illata van, de semmiképpen sem olyan agyonklórozott, kórházi ágynemű és menzatea, hanem a finomtea, és a gyönyörű kert végében kiterített, könnyed, langyos szellőben lobogó hófehér lepedők keveréke. legalábbis én valamiért erre asszociálok attól függetlenül, hogy szerintem ez kifejezetten őszi illat, és olyankor meg már nincs olyan jó idő, hogy a kertben teregessen az ember lánya. na de a lényeg, roppant tartós, éppen megfelelő hatósugarú. nagyon sokan dicsérték rajtam, olyanok is, akik nem foglalkoznak ilyesmivel, hogy parfümök, meg illat. egyszóval csak ajánlani tudom. ja és az üvege igazán szép. :)

rdm

2015. augusztus 28.

Az előttem szólok már mindent leírtak. Igazán friss teás illat. Nekem csak mintám van belőle, mert inkább a Givenchy: Ange ou Demon Le Secret parfümöt rendeltem meg, ahhoz hasonlít J.Lo illata, de nyilván a Still nem annyira mély illat. Hasonlóak, ezt is nagyon szeretem. Tisztaság illat, ehhez belefér a farmer, a LE Secretnél szerintem nem. Szóval azért ez is isteni. Nem tucat illat szerintem, kevés teás illat van. Ha valaki tud még hasonlót, írja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

EvaO93

2015. augusztus 19.

update: Eldőlt a sorsa, marad nálam, és valószínűleg újra is veszem, imádat van nagyon. Ha nem kerül az utamba másik ilyen hasonló illat, amit használhatok bármikor, bárhova, de még sem érzem tőle magam túl hétköznapinak, boldogságot okoz a viselése, mint ennek. Akkor talán lecserélem arra. Addig viszont biztos pontja marad a kollekciómnak. :)

update:
Eltelt egy kis idő, talán 1 hónap, maximum 2. Sajnos elmúlt a szerelem, már csak egy átlagos illatként tudok rá tekinteni. Lehet, hogy csak azért, mert az utóbbi időben szinte csak őt használtam. Eltesszük kicsit későbbre és majd meglátjuk, hogy csak egy fellángolás volt-e vagy sem.

ÓÓÓ TE JÓÓÓ ÉG! :D Ez valami mennyei! Kifújáskor kicsit túl erős citrusos, alkoholos, de azt a pár percet túlélvén olyan illata lesz, hogy az állam leesik. Lehet, hogy az én orrommal van a baj, de nagyon hasonlít, nem tudom, hogy az én bőrömön van-e csak így, a Givenchy - Ange ou Demon le Secret Elixirre. Mindenképpen ajánlom kipróbálásra azoknak, akik azt szeretik, mert ez egy sokkal olcsóbb megoldás lehet. Amit észrevettem, hogy mintha egy fújásra túl sok parfümöt szórna ki. Így lehet picit távolabbról érdemes fújni, ha el akarjuk kerülni azt azt orr megerőszakoló kezdeti citromos/alkoholos illatot. Tartósságáról nem tudok még nyilatkozni. Nekem 5/5 egyelőre.

1 napja tesztelem, a taróssága is kiváló. Rajtam egész nap lehet érezni. Szerelem. Lehet, hogy egy új elsőszámúval állok szemben? Nagyon úgy fest. Na kíváncsi leszek meddig tart ez a rajongás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

update:

kitti002

2014. október 25.

Nagyon finom illat, jól eltalálták. Minden évszakban viselhető, bár nekem a tavasz jut róla először eszembe. Talán a tea frissessége miatt. Nőies, elegáns, finom,tiszta. Ajánlom az ilyen típusú illatvilágot kedvelőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Lola21

2014. augusztus 16.

Nagyon finom kellemes teás illat, egyszerű és nagyszerű a hétköznapokra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Nagyon finom kellemes teás illat, egyszerű és nagyszerű a hétköznapokra:)

Ancsa76

2014. március 24.

nem rossz,de nekem egy könnyen felejthető illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

nem rossz,de nekem egy könnyen felejthető illat

mokkalany

2013. október 26.

Nem tudom, nekem sehogy sem akar bejönni, pedig jó lett volna szeretni. Túl fanyar, száraz, kesernyés... nekem egy csöppet több édesség kellene. Talán az almából kellett volna édesebb fajtát választani a készítőknek. :D Bezsongított az elképzelés, hogy igazi relaxáló "zen illat" a teával és a szakéval (rizspálinka), de hiányzik az a pici plusz, édesség vagy krémesség, nem tudom. Így hiába adom neki a századik esélyt magamon, túl uniszex, vagy túl nagyasszonyos, esetleg túl aszketikus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: BHT