Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

zsóci

2013. október 11.

húúú, szerelem első 'látásra'! a dm-ben kavarogtam, és találtam egy tesztert, azonnal ki is próbáltam, mert már nagyon-nagyon régóta meg akartam szagolni, csak eddig nem akadt a kezembe. azonnal megcsapott a gondolat, nekem ez bizony azonnal kell. aznap még nem, de pár nappal később vettem is egy 30ml-s üveggel, azóta nagyon szeretjük egymást. elképesztően tartós, volt, hogy két nap után is meg-megcsapott az illata, pedig tusoltam rendesen. tényleg teás, de nem zavaróan, szerintem nagyon kellemes, szolid kis parfüm ez. még egy olyan barátnőm is megdicsérte, aki gyűlöli az összes parfümöt és rosszul van minden illattól. nálam ez a legnagyobb bizonyíték. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Gladys

2013. október 7.

Valóban teára emlékeztető illata van, ahogy előttem írták, nagyon tartós, de nekem valahogy túl tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

margoca24

2013. szeptember 22.

Imádom ezt a parfümöt. Valamikor 2003-2004-ben lehetett kapni, de akkor még nem figyeltem fel rá. Mostanába volt lehetőségem megszagolni és rabul ejtett teljesen az illat. A legnagyobb kedvencem. Annak ellenére, hogy ez egy friss és magával ragadó illat, én ilyenkor is hordom, hidegebb időben. Mindenkinek ajánlom, aki nem szereti a hivalkodó illatokat, aki szereti a fehér tea illatot. Ez a parfüm nagyon tartós, még mosás után is érezni az illatot. Kifejezetten szeretem, mert társaságban is és kis irodában is jó viselni. Olyan szintem 5 csillagos, hogy legszívesebben 10-et adnék :-) :-) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

gyulzsuzsi

2013. június 9.

Müller outletben szemeztem vele jó ideig, aztán nem vettem meg. Már bánom. Nagyon kellemes, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

nil

2013. március 9.

a Müller outletben sikerült lecsapnom rá. könnyű teás, tartós, igazi tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

strangé

2013. január 16.

fél órával a "felvitel" után,meg nem mondod hogy j.lo parfüm van rajtad...szuper:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

cirmok

2012. július 7.

a teszteren: tea. a bőrömön: tea mosatlan bögrében. kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

a teszteren: tea. a bőrömön: tea mosatlan bögrében. kár.

kriszta852

2012. június 12.

Rajtam is inkább a tea dominál.De nem jó értelemben olyan, savanyúvá válik rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Beus70

2012. június 4.

Virágos jegyeket nem igazán érzek, inkább a tea dominál. Aki szereti a teás illatokat, nem fog csalódni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 4.

trix

2012. március 13.

Néhány éve nagy kedvencem volt.Fiatalos,üde,friss illata van.Nyári illat szerintem,a nagy melegben jólesően felfrissít.Nekem nagyon tartós az illata,a hajamon és a ruhámon még másnap is határozottan éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 13.

Antioxidánsok: BHT