Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

A virágos-narancs-tubarózsa illatcsalád tagja, narancsvirág, írisz, alma, frézia, jázmin illatjegyeket tartalmaz.

Rosewood

2012. január 12.

Jó kis romantikus virágillat, bár csak mintám volt belőle, de nagyon tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Jó kis romantikus virágillat, bár csak mintám volt belőle, de nagyon tetszett.

vrita90

2011. december 8.

Nagyon szeretem, virágos illata van. Nem olyan tartós (vagy megszokja az orrom), de mindenképpen 5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

Antioxidánsok: BHT