Jessa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. október 15.

Kategória:   Testápolás

• Kamillakivonattal és tejsavval
  • Gyengéd és frissítő ápolás, mindennapos használatra
  • Támogatja a külső intimzóna természetes pH-egyensúlyát
  • Bőrgyógyászatilag és nőgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Misa

2021. november 29.

Az illatmentes változatát már sokszor újravettem, és hosszú ideje használom. Tettem egy próbát ezzel is, mert szerettem volna egy olyan lemosót, aminek van illata. Teljesen elégedett vagyok vele, kicsit jobban habzik, mint az illatmentes verzió, diszkrét illata van, kíméletesen tisztít, és semmilyen irritációt vagy problémát nem okozott. Olcsó, nagyon jók az összetevői, és tökéletesen megfelel számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Olív

2021. szeptember 17.

A pumpás intim mosakodókat jobban kedvelem, de gondoltam, megpróbálom ezt. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

tátombák

2021. március 17.

Engem nem zavar, hogy nem pumpás, szerencsére olyan állaga van, hogy kényelmesen tudom kiönteni a tubusból. Nagyon kellemes, szinte már krémes habja van, tisztának érzem magam a használata után. A kamillától tartottam kicsit, mert nem szeretem az illatát, de szerencsére csak enyhén érződik és annak sincs köze a kamillához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

aquana

2021. február 26.

Emlékeztető magamnak: ne vegyek parfümös intimszappant akkor se, ha le van árazva. Irritál, csíp, napokig kellett regenerálódnom utána. Kerüljétek, vegyétek az illatmentes verziót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

d.anett89

2021. január 2.

Többfélét próbáltam már. Ezzel elégedett vagyok. Kellemes az illata,alaposan tisztit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract