Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit87, Módosítva: 2019. január 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A készítmény Aloe Vera kivonat és a tejsav támogatja az egyensúlyt a természetes pH-tartományban a külső nemi szervek területén. A gyengéd formula az illatanyag-mentes.

nori145

2019. május 27.

3x veszem újra :D Legjobb amit valaha használtam. Nem illatosított nem irritál, felfrissít:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Anheszenamon

2019. május 15.

Használtam, többször újra is vettem. Teljesen elégedett voltam vele. Főleg amiatt vásároltam meg, mert nincs benne illatanyag. Nem irritált, mindennapi használatra is tökéletes volt. Mióta megszűnt, a megújult változatát használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

ccvc

2019. január 20.

carefreet cseréltem le erre, az is jó volt, csak az nem volt illatmentes. ez pedig az, nagyobb kiszerelés is és olcsóbb is. teljesen jó arra amire való, nem irritál, tiszta érzést hagy maga után. kicsit talán lehetne sűrűbb, mindig olyan sok jön ki belőle egyszerre amennyi nem is kell :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Sisszy

2019. január 19.

Ár-érték arányban jó kis lemosó, külön öröm, hogy parfüm és alkoholmentes. Szerettem használni, tisztaságérzést hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Viky0123

2018. december 24.

Nőgyógyászati probléma után kezdtem keresgélni intim lemosót a hipoallergén tusfürdő helyett. Elsőre ezt vettem, tökéletesen elégedett vagyok vele. Sosem irritál, nagyon jó gél állaga van, sokáig elég, olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

nekyra

2018. december 16.

Többször újra vettem már, nagyon jó termék, nincs illata, nem irritál van, hogy egész testre is használom, és így is elég több hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Kuro

2018. december 12.

Tökéletes, ár-érték arányban messze a legjobb. Sokáig is elég, mert nem kell egy használatkor sokat venni belőle. Egy utazás alkalmával arctisztításra is használtam, a kombinált bőrömnek csodálatos volt, a száraz részeket hidratálta, a problémásabb területeken pedig szépen levitte az éppen kialakuló göböket, úgyhogy abszolút csillagos!

lassan egy éve használom folyamatosan, és csak dicsérni tudom. néha, mikor irritál valami odalent, vagy rosszabb napok vannak és kellemetlenség gyötör, akkor mindig ezt használom, és egyből enyhülnek a dolgok. mióta ezt a terméket használom, azóta mást nem is bír elviselni a bőröm, se a szappant, se a tusfürdőt - nem is baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

bettina.tarin

2018. október 20.

Hiába illat mentes, szerintem van illata és nem valami jó. De amúgy a célnak megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

snora

2018. október 7.

Nagyon jó termék. Olcsó, illatmentes és egyáltalán nem irritál. Megadja a tiszta érzést, teljesen felesleges a drágábbakat választani nekem nem adtak többet sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Nicu

2018. október 5.

Nagyon gyengén érezhető, kellemes illata van. Nem irritál, illatmentes, jól habzik. Nagyon jó áron van, és kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract