Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Aradi96

2019. január 9.

Heti 2x-3x használom, hogy ne borítsa fel az egyensúlyt. Jól tisztít, jó az illata, örülök, hogy csak ennyibe kerül(t) :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Gabszi

2019. január 2.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel többször újra vettem már. Most éppen ezt használom, de igazából felváltva szoktam ezt és az illatanyag menteset. Az én bőrömet soha nem irritálta vagy szárította, pedig érzékeny is és száraz is alapból a bőröm. Nagyon gazdaságos, keveset kell belőle használni, ami sokáig elég. Ár-érték arányban utolérhetetlen. És nekem semmivel sem tud kevesebbet, mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

dizabella01

2018. december 9.

Először az illatmentes társát próbáltam ki, nagyon tetszett. Miután az elfogyott, erre esett a választásom, és egyáltalán nem bántam meg.
Nagyon jó árban van, jól tisztít, jól habzik, nem szárítja ki a bőrt az intim területeken, nagyon gyengéd. Az illata is kellemes, frissítő.
Biztos újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Biztos újravenném.

Csipetke

2018. szeptember 27.

Elégedett vagyok vele. Teszi dolgát és gondot nem okoz. Tetszik az illata állaga, nem kell sok belőle. Sűrűn, sőt legtöbbször erre esik a választásom ebben a kategóriában. Ár érték arányban tökéletes. A másik változatát is szoktam használni azzal is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Manci01

2018. szeptember 27.

Nagyon megvagyok elégedve vele.Ár-érték arányban a legjobb!Nem szárít,rendesen tisztít,kevés is elég belőle!Ha elfogy biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Effi

2018. augusztus 10.

Egy teljesen átlagos, kellemes lemosó. Finom illata van (bár kamillára nem igazán emlékeztet). Kevés is elég belőle, jól tisztít. Az ára pedig nagyon barátságos. Ennél sokkal drágább lemosónál fordult már elő, hogy nagyon szárított és gazdaságtalan volt az állaga miatt.

UD.: Aha, nem. Úgy a flakon felénél elkezdett kellemetlenkedni. Szárított, irritált. Most ecsetmosásra használom, arra viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Sokszor újraveszem ezt vagy ebből a 2 változatát. Igen, szárít, és pont ezért használom csak hetene 1-2x mert különben felborít mindent

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

geannika

2018. július 18.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a mosakodó gélre.
Eleinte jónak tűnt, azonban kb. 1 hét után jöttek a gondok, nagyon szárít, teljesen felborít mindent!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a mosakodó gélre.

Tmika

2018. június 9.

Sokféle intim mosakodót használtam már, drágábbakat is, ha éppen van kedvezmény, vagy kupon, de ha nincs, akkor ez tökéletes választás, az ára is nagyon jó. Átöntöm pumpás flakonba, úgy praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

rammy717

2018. június 4.

Ár-érték arányban kiváló. Semmivel sem tud kevesebbet, mint az 1000 Ft környékén mozgó társai. Az állaga géles, ami elsőre fura, de megszokható. Nekem tetszik, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.