Jessa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Testápolás

Mindennapos intim mosakodó gél értékes aloe vera kivonattal,  rendkívül kellemes friss illattal, az egész testre is használható.

senskin

2015. augusztus 19.

Nem vagyok oda érte, de elmegy ha éppen nincsen más. Az illatával és az állagával van a bajom. Viszonylag hamar fogy, jobban mint bármelyik más. Több kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

sweetnika77

2011. október 7.

Nagyon -nagyon szuper,Örök kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 7.

Nagyon -nagyon szuper,Örök kedvenc.

csoki

2011. augusztus 11.

Én évek óta ezt használom, elsősorban azért, mert jelentősen olcsóbb, mint az összes többi hasonló termék. Minőségét tekintve nincs is benne annyi hasznosnak tartott összetevő, mint a többi termékben, pl. nincs benne tejsav, vagy illóolaj... Összegezve, annál jobb, mintha sima szappant vagy tusfürdőt használna az ember, de csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

yoko95

2011. június 15.

Szerintem a legjobb az összes közül. Nem szárít, kellemes érzést hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 15.

Szerintem a legjobb az összes közül. Nem szárít, kellemes érzést hagy.

csillag1219

2011. május 30.

Az illata kicsit fura nekem, de egyébként meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Az illata kicsit fura nekem, de egyébként meg voltam vele elégedve.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract