Jessica Simpson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: pezsgő, bergamot, barackvirág, rózsa, pünkösdi rózsa, lótusz, jázmin, frangipani, pézsma, pacsuli, fás jegyek, ámbra

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Blackxentric

2019. október 2.

Kellemes illat és nagyon tartós. Első szippantásra beleszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Kellemes illat és nagyon tartós. Első szippantásra beleszerettem.

Melani79

2018. október 9.

Itt az oldalon vettem pár celeb illattal együtt, nagyon finom, kellemes, tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

scherbatsky

2018. augusztus 15.

Nagyon kellemes illat, valóban barackos, nekem egy picit öblítős is. Megnyugtató tisztaságillat egy kis gyümölccsel. Én inkább az édes-gourmand vonalat szeretem, ezért töltöm fel eladásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

karakumsivatag

2017. január 26.

Azért rendeltem meg, mert Burberry London másolatot kerestem. Volt is bennem pici csalódás amikor megkaptam. A hiba bennem volt, mert azt hittem, hogy a régi London (Woman) és az új 2006-os ugyanaz. A Fancy Love az 1995-ös Burberry-re hasonlít, de nagyon. Én a kettőt nem is tudnám megkülönböztetni. Karácsony előtt potom 4000 Ft körüli áron sikerült beszereznem belőle egy 100 ml-es nem teszter változatot. De ez egy kivételes akció volt..Az illat nagyon légies, elegáns, irodai illat, olyan Burberry-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 26.

Dormir

2015. december 30.

Aki ismeri a Burberry Woman-t, szinte ugyanazt kapjuk. Tartós, finom.
Van, aki barackos samponhoz hasonlítja.
Nekem totál Burberry.
Pezsgős, meleg barack. Édes, melengető. Nem a csábítás illata, inkább a biztonság, elégedettség, romantikája. Téli, őszi illat. Mivel nem vagyok oda a befőttek, komplótok zamatáért, meg kellett tanulnom szeretni. De már ragaszkodok hozzá, annyira helyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Aki ismeri a Burberry Woman-t, szinte ugyanazt kapjuk. Tartós, finom.
Van, aki barackos samponhoz hasonlítja.
Nekem totál Burberry.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral