Jesus Del Pozo

Ár:   6560 Ft, 7140 Ft és 10 170 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   6560 Ft, 7140 Ft és 10 170 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Friss és gyengéd. Az időtlen nő illata, akinek nincsenek határai; sem múltja, jelene, jövője, mivel számára az álom a valóság.

Illatjegyek: citrusok, zöldalma, levendula, jázmin, ibolya, fehér virágok, pézsma, ámbra, fűszerek, fahéj

üvegében Halloween Blue Drop
Ár: 7000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: kb. 100/95 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: postán maradó, foxi, személyes átvét

LizLiz

2018. december 30.

Az új szerelem. Ma vettem meg, hosszas tesztelgetés után. Nagyon emlékeztet a D&G Light Blue illatára (kislányként az álmom volt az a parfüm), de mégis más. Könnyed citrussal nyit, rajtam kicsit fűszeres, kicsit édes lesz kb. 10 perc után. A tartóssága eddig rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

sun6666

2018. július 28.

light blue, de tartósabb annál, rajtam kb 10 óra múlva is érezni, míg a LB 4-5 óra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

GNóri

2018. április 25.

Az elején Boucheron Place Vendom EDT, leszáradást követően D&G Light Blue. Aki szereti az ilyen citrusos-virágos parfümöket, nem lőhet vele mellé. Kellemes, könnyed, légies, citrusos illat, de nem olyan harsogós, éles, az alapjegyeknek köszönhetően végig megbújik a háttérben egy kis gyengéd, édes krémesség. Szeretném szeretni az ilyen típusú illatokat, csak sajnos mind nagyon beédesedik rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Anett0721

2018. február 13.

A citusos illatok nagyon nem barátaim! Taszítanak, mégis van 2 fajta, amit szeretek. Persze csakis nyárra illetve ez kora tavasztól :)
Ő az egyik. Nagyon friss, nagyon üde, kora tavaszi. Azonban egy kis idő után átmegy legfrissítőbe rajtam, de attól még finom.

(a másik a Puma Jam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

(a másik a Puma Jam)

Pampilla

2017. november 14.

2015. Szeptember 29.: Jujj néha nagy szükség van egy könnyed citrusos fuvallatra,és nem csak nyáron,sőt....! Egyébként odavagyok a Halloween illatokért,szinte minden ősszel beszerzek egyet,a Blue Drop a tavalyi,imádom hogy egyik illat sem hasonlít a másikra,egyéniség mind. Ma nagyon fásultan és fáradtan indulok dolgozni,úgyhogy benne minden bizodalmam hogy kibírjam ezt a napot!
2017. november 14.: Szerettem,de eléggé meg lehet unni. Mostanra fogyott el,egyelőre nem vágyom hasonló illatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

melwin

2017. november 3.

Kiköpött Light Blue és ezzel nálam már le is írta magát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

Kiköpött Light Blue és ezzel nálam már le is írta magát...

Erina

2017. szeptember 6.

Szintén csere útján került hozzám. Izgatottan vártam, mert imádom a karakteres, fűszeres illatokat. De benne csalódtam 😢 Sehol a fahéj, pézsma, fűszerek, csak egy lenge tavaszi kis fuvallatocska. Enyhe citrusos, virágos, olcsó illatocska. Elfogyni ez sem fog, szabadítsatok meg tőle!!!!! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

estokani

2017. július 19.

Hányok a ciprusos illatoktól. Light blue-tól fejfájást kapok. Erre jön ez a kis idétlen és bele kell szeressek. Valami plusz alkotóelem van benne, ami feledteti velem a citromos mivoltát és messzi tájakra röpít. Nagyon hálás vagyok, hogy egy minta formájában megismerhettem. A harmadik üveggel használom. 1 nyár-1üveg. Nem tudom nélküle elképzelni a nyarat, egy vízparti nyaralást meg pláne. 4 fújással egész estig érzem magamon. Lehet, hogy nem egyedi, de még mindig jobb, mint az egyentestszag a metrón!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Blackxentric

2016. november 30.

Szerintem kellemes illata van. Valóban hasonlít a Light Blue-ra. Nem igazán kedvelem a citrusos illatokat, de nyáron szerettem használni. Tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

6vilag

2016. október 27.

A lányomnak vettem, bár Ő az eredeti, lilát szereti jobban. Ez tényleg nagyon üdítő illat, a lilához képest pedig mindenképp (nekem az geil). Nagyon szeretem rajta, szerintem jobban is illik hozzá. Üde, törékeny, lágy szellő. Hasonlósága a már - már elhíresült LB-hez megkérdőjelezhetetlen. Lehet, azért is tetszik nekem annyira, mert az is mindig tetszett, bár ennek ellenére soha sem vettem meg, és nagyon úgy néz ki, hogy nem is fogom.
Szerintem tartós ez a Blue Drops, bár nem elég az 1-2 fújás belőle, de a 4-5 pumpálásnyit még délután is érzem rajta.
Jómagam viszont nem használom, csak rajta élvezem (mint az LB-t másokon). Nem is tudom...szóval, nem egy egyedi darab, az biztos, de ennek ellenére jó. Szeretem a (számomra) fanyar virágos illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool