Jesus Del Pozo

Ár:   6560 Ft, 7140 Ft és 10 170 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   6560 Ft, 7140 Ft és 10 170 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Friss és gyengéd. Az időtlen nő illata, akinek nincsenek határai; sem múltja, jelene, jövője, mivel számára az álom a valóság.

Illatjegyek: citrusok, zöldalma, levendula, jázmin, ibolya, fehér virágok, pézsma, ámbra, fűszerek, fahéj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vaslady

2021. június 29.

Egy fújást fújtam kB 2 órája a helyi drogériában.
Az illat nem túl tartós, épp csak érezni.
Light Blue és Moschino I Love Love illatra emlékeztet.
Az üvege szép, tetszik ez a kék szín.
Nyári illat, minden csavar mentes citrus-zöld almás illat.
Jó érzés viselni, mindemellett nőies is 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

Egy fújást fújtam kB 2 órája a helyi drogériában.
Az illat nem túl tartós, épp csak érezni.
Light Blue és Moschino I Love Love illatra emlékeztet.
Az üvege szép, tetszik ez a kék szín.
Nyári illat, minden csavar mentes citrus-zöld almás illat.
Jó érzés viselni, mindemellett nőies is 😊.

panelli

2021. június 28.

Tényleg van benne nagy adag Light Blue-effektus, de nálam csak az elején. Itteni kedvenc eladóm ajánlotta (innen is puszi érte), és igaza volt, a leszáradása valóban más, a LB részemről zavaró intenzitása nélkül. Nagyon kellemes, számomra abszolút nyári illat, sajnos viszont a tartóssága nem az igazi,ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 28.

LizLiz

2018. december 30.

Az új szerelem. Ma vettem meg, hosszas tesztelgetés után. Nagyon emlékeztet a D&G Light Blue illatára (kislányként az álmom volt az a parfüm), de mégis más. Könnyed citrussal nyit, rajtam kicsit fűszeres, kicsit édes lesz kb. 10 perc után. A tartóssága eddig rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

sun6666

Korcsoport: >54
2018. július 28.

light blue, de tartósabb annál, rajtam kb 10 óra múlva is érezni, míg a LB 4-5 óra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 28.

GNóri

2018. április 25.

Az elején Boucheron Place Vendom EDT, leszáradást követően D&G Light Blue. Aki szereti az ilyen citrusos-virágos parfümöket, nem lőhet vele mellé. Kellemes, könnyed, légies, citrusos illat, de nem olyan harsogós, éles, az alapjegyeknek köszönhetően végig megbújik a háttérben egy kis gyengéd, édes krémesség. Szeretném szeretni az ilyen típusú illatokat, csak sajnos mind nagyon beédesedik rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Anett0721

2018. február 13.

A citusos illatok nagyon nem barátaim! Taszítanak, mégis van 2 fajta, amit szeretek. Persze csakis nyárra illetve ez kora tavasztól :)
Ő az egyik. Nagyon friss, nagyon üde, kora tavaszi. Azonban egy kis idő után átmegy legfrissítőbe rajtam, de attól még finom.

(a másik a Puma Jam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

(a másik a Puma Jam)

Pampilla

2017. november 14.

2015. Szeptember 29.: Jujj néha nagy szükség van egy könnyed citrusos fuvallatra,és nem csak nyáron,sőt....! Egyébként odavagyok a Halloween illatokért,szinte minden ősszel beszerzek egyet,a Blue Drop a tavalyi,imádom hogy egyik illat sem hasonlít a másikra,egyéniség mind. Ma nagyon fásultan és fáradtan indulok dolgozni,úgyhogy benne minden bizodalmam hogy kibírjam ezt a napot!
2017. november 14.: Szerettem,de eléggé meg lehet unni. Mostanra fogyott el,egyelőre nem vágyom hasonló illatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

melwin

2017. november 3.

Kiköpött Light Blue és ezzel nálam már le is írta magát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

Kiköpött Light Blue és ezzel nálam már le is írta magát...

Erina

2017. szeptember 6.

Szintén csere útján került hozzám. Izgatottan vártam, mert imádom a karakteres, fűszeres illatokat. De benne csalódtam 😢 Sehol a fahéj, pézsma, fűszerek, csak egy lenge tavaszi kis fuvallatocska. Enyhe citrusos, virágos, olcsó illatocska. Elfogyni ez sem fog, szabadítsatok meg tőle!!!!! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

estokani

2017. július 19.

Hányok a ciprusos illatoktól. Light blue-tól fejfájást kapok. Erre jön ez a kis idétlen és bele kell szeressek. Valami plusz alkotóelem van benne, ami feledteti velem a citromos mivoltát és messzi tájakra röpít. Nagyon hálás vagyok, hogy egy minta formájában megismerhettem. A harmadik üveggel használom. 1 nyár-1üveg. Nem tudom nélküle elképzelni a nyarat, egy vízparti nyaralást meg pláne. 4 fújással egész estig érzem magamon. Lehet, hogy nem egyedi, de még mindig jobb, mint az egyentestszag a metrón!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool