Jesus Del Pozo

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ennie86, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: mandarin, málna, körte fagylalt

Szívjegyek: arab jázmin, frézia, bazsarózsa

Alapjegyek: tonkabab, vanília, pacsuli

Ár: 2800 Ft + pk , Eladó: wallflower87
Állapot: 30 ml, pár fújás hiány, Helyszín: Budapest , fizetés: személyesen Budapest belvárosában, v posta

Krisztiiii

2020. augusztus 6.

Most kaptam névnapomra, nagyon tetszik az illata. Édes de nem émelyítő. Újravevős lesz számomra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Pomi

2020. január 16.

Nem találok szavakat rá, annyira finom. A kétbetűs drogéria parfümös polcain szaglásztam már egy ideje, előbb a nagytesójára mentem rá de az annyira kis jelentéktelen volt hogy a mellette ácsorgó kis tünemény után kaptam. És milyen jól tettem. Édesnek édes, de számomra nem émelyítően, csupa gyümölcs csupa virág, leszáradásában egy halvány púderes fuvallat. Karakteres, a többi harminc illat egyvelegéből is kiérződött hogy bizony itt ő a domina. Kollégám is megjegyezte kellemes mivoltát. 9 ezer valamennyiért sikerült lecsapnom rá, ennek feléért vesztegeti jónéhány online parfüméria. Tartóssága rendben van, még este is érzem magamon ezt kis bestiát.

UP 2020.01.16
Már a harmadik üveget várom, szerelmünk azóta is töretlen, néha elkacsintok azért a többi parfümöm felé is, de csak mindig visszatérek hozzá. Nagy hatótávjának és finom illatának hála rengeteg dicséretet zsebeltem be kollégáktól, barátoktól, rokonoktól, ha anyukámat látogatom mindig megkérdezi hogy mi ez finom illat. Még mindig ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

UP 2020.01.16

butterfly99

2019. november 26.

Számomra ez a parfüm azért kedves, mert életem egyik legmeghatározóbb korszakában vettem meg hirtelen felindulásból.(A neve miatt 😀) Vásárlás után 1 héten keresztül fújkáltam össze-vissza. Egy nagyon jó bulit is átéltünk együtt. De nem, nem tudtam hova tenni. Talán ebben az időben negyedét használhattam el. Tetszik, tetszik de mégsem. Az emlékek miatt tartottam meg, fújom be vele néha magam. Jó illata van de semmi extra. Ami mellette szól, hogy tartós és nem az az émelyitős illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 7.

Sokàig szemeztem vele, majd vègre sikerült tesztelnem DM-ben. Egy szàmomra egyszerű, friss-gyümis illat, semmi különös. Tartóssàga is 2-3 óra. Alapjegyei rajtam nem jöttek elő. A parfüm színe tetszik az üvegben, maga az üveg alakja nem,ès unalmas. Ha kapnàm, nyàron elfújkàlnàm, de sajnos nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

karaibrahimgil

2019. augusztus 27.

Húszéves koromban valószínűleg szerettem volna, ma reggel, majd’ másfél évtizeddel később azonban már rohantam lemosni a csuklómról 10 perc után. Egy órán belül már semmit sem éreztem, szerencsére.
Elsőre kellemes, gyümölcsös kis semmi, utána határozottan idegesítő, olcsó hatású, mű valami lett belőle. Az anyaillat sokkal karakteresebb, még ha nem is a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

lacrymosa88

2019. augusztus 25.

Rossmannban teszteltem le a csuklómon. Virágos, kellemes, de semmi extra, az eredeti Halloween sokkal jobban tetszik. Kslányoknak való kölnivíz jut róla az eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

abicicaaa

2019. április 4.

Ot egy fokkal erdekesebbnek talaltam, mint a Halloweent, de ez akkor is nullacska. Lehet egy nagyon rossz napon fujtam fel, es a borkemiam eppen nem volt toppon. Jellegtelen gyumolcsos illatocska. Tartossaga 3 ora. Es ha ez valoban 7ezer ft, ahogy itt felvan tuntetve, igencsak magasba emelkedik a szemoldokom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

CeCeDrake

2018. december 30.

Valóban Magic :-D papíron már-már pinksugár édességű (pfejjjj) lesz, de rajtam gyümölcsös-virágos és az édesség nagyon halovány. Így már értem a Magic nevet, papíron becsapott :-D viszont ruhára nem fújom még véletlenül sem, mert ott is túl édes lesz.
Tartóssága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Tartóssága jó.

marcsi1233

2018. december 15.

Nagyon megtetszett felfújva magamra, visszamentem érte, mivel féláron volt. Nekem ez drágább kategóriás illat, nem sok ilyenem volt eddig. Elég tartós, nem kell sok belőle, bár én szeretem napi 2szer felfrissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Balcsi7

2018. december 13.

Pixiboxban kaptam 5 ml-es változatban, most sikerült megvásárolnom a DM-ben féláron. "Attól tartok" ebből szerelem lesz.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.