Jesus Del Pozo

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria, parfüméria,   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sassygirl, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   drogéria, parfüméria,

A “Shot” üvege az éjszakáról, a holdról, az átalakulásról szól. A feltűnő fejjegyben egyszerre van jelen a sós és édes összetevő. Szintén a fejjegyben egy daiquiri koktél “”ízét”” élvezhetjük. A szívjegyben lévő illatanyagok intrikát keltenek. Az ibolya virága adja meg a lökést; ő az egyik, aki a szabályokat diktálja. Az alapjegyek édesek. A karamell cseppek, a vanília, és a pacsuli fenntartják a vágyat.

Fejjegyek: ananászos daiquiri akkord, mogyoró, mandarin
Szívjegyek: rózsavíz, jázmin, maracuja, ibolya
Alapjegyek: vanília, pacsuli, karamell

Ár: 3000/csere , Eladó: mplaura89
Állapot: 30/27 ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost/postán maradó

ChubbyCat

2020. október 14.

És bumm!
Ahogy kifújod, orrbavág. Baromi kellemes, le sem veszem az orrom a csuklómról. Olyan érzésem lesz, hogy most elszeretnék menni valahova bulizni. Aztán krémesen édesedik, de intenzív marad nagyon is. Ibolya...istenem de finom benne és mennyire illik hozzá! Aztán felbukkan a vanilia és a karamell. Prada Candyt nagyon szerettem, de ez übereli siman.tartóssága nekem nagyon megfelel, ruhán még másnap is kivehető,hogy ez az illat az. Elnyom. Ha nem vagy résen előtérbe helyezi magát. 1 fújás elég 3 már túlon túl sok. Isteni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

És bumm!

vanillacaramella.sweet

2019. április 3.

Huhu, azt se tudom, hol kezdjem. Na nyilvãn az elejên. :) Nem egy egyszerű illat ez kêrem.
Kifújăstól pãr percig nagyon sok, nagyon zavaros, olyan, mintha egy twister menne ãt rajtam, tömêny, ő visel engem. Mår majdnem eltăntorított, pedig ên bírom a too much êdes illatokat (Pink Sugar, Kenzo L'Elixir, Black Opium, Olympea, Good Girl, Tresor la Nuit összes variăciója stb).
Nos tênyleg vărni kell, hogy csituljon, valaki írta korăbban.
Nos, 10 perc múlva is nagyon erőteljes iat, de văltozott annyit, hogy azt mondjam, mêgis kívăncsi vagyok, milyen lesz rajtam.
Nos eme kavalkădból amit valamennyire kiêrzek magamon, az fås savanykäs ananász, vmi fura alkoholszerű-engem enyhên êmelyítő jegy (daiquiri?), mogyoró, erős jăzmin, tropikus gyümik, sok pacsuli, vanília.
Valahogy nem tudom szêtvålasztani ezeket, folyamatosan ezt az egyveleget nyújtja.

Emêsztenem kell ezt az illatot ês vårok, hogy mivè alakul, meddig tart. Gondolom nem sokra lehet menni a vêlemênyemmel most, aki netăn väsärlåa előtt åll, annak ez nem segít.

Rövidebben kifejezve: Fűszeres, enyhên fås, erősen êdes+gyümölcsös, virągos, nagyon tömêny illat, erős egyênisêgeknek, mert kêpes elnyomni a viselőjêt. Mintha rågógumi lenne benne, ez jut mêg róla eszembe. De fura. Különleges illat, az biztos. Kêsőbb update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Nos tênyleg vărni kell, hogy csituljon, valaki írta korăbban.

nagyerika28

2019. január 21.

Itt cseréltem, elsőnek tetszett, aztán mikor befújtam magam vele, félóra után át kellett öltöznöm, mert émelyegtem tőle. Azóta se használom....Tartós egyèbként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

CeCeDrake

2018. december 30.

2018. 12. 30.
Megvettem a Magic testvérét, de az igen gyümölcsös így télen, ezért jött a Shot is. Kellemes illatocska, pénztárcabarát áron.

2017. 11. 05.
Ajándékba vettem, az ajándékozott hetek óta csak ezt használja - érzem minden nap 😁 Hidegebb időben szerintem még jobb lesz.
Magam is teszteltem vásárlás előtt.
Sós, egyben édes, vaníliás, de nem kiakasztóan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

2018. 12. 30.

2017. 11. 05.
Magam is teszteltem vásárlás előtt.
Sós, egyben édes, vaníliás, de nem kiakasztóan édes.

sziszo

2018. szeptember 3.

Imádom! Nagy halloween rajongó vagyok, 16 éve folyamatosan veszem őket. Ez is nagy kedvenc lett. Elsőre karácsonyos, de nagyon jó az illata nyáron is a nagy melegben és télen is a nagy hidegben. Nálam teljesen passzol minden évszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

nyuszo

2018. augusztus 8.

Már többször próbálgattam Halloween illatokat, de igazából egyik sem fogott meg... mikor megláttam ezt a gyönyörű üveget, azt gondoltam, csakis valami finomság rejtőzhet benne... egyből bőrre fújtam, és valami kis kellemes, édes, gyümölcsös illattá vált... idővel a szívjegyek nekem málna-szörppé álltak össze, annak ellenére, hogy nincs is benne málna, a legvégén pedig a karamell bontakozott ki... noha ez egy ibolyás illat, nekem egyáltalán nem érződik ki belőle, nem egy tipikus lila-illat... én nem találom hivalkodónak, vagy tolakodónak, inkább a szerényebb illatocskák közé sorolnám, és szerintem elég hamar elillan... semmi esetre se sorolnám a "nagyágyúk" közé, ugyanakkor egy kellemes, bármikor viselhető illat, meseszép üvegben...

Update! Most jött el az ideje, hogy beszerezzem ezt a gyönyörű kis lila csodát....szinte ingyen dobálják a vásárlók után az egyik drogériában, így lettem boldog tulajdonosa egy 30ml cuki kis üvegcsényi mélylila bűbájnak.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

levendula5

2018. július 18.

Abszolút őszi, téli, karakteresebb, fűszeres illat. Tetszik a lila üvegcse, a neve is és persze az illat maga, de az egészet hazavágja, hogy egyáltalán nem tartós... Pedig milyen szuper parfüm lenne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Vaslady

2017. november 5.

2016.01.16
Ma parfüméria látogatást tartottam,és Őt is kipróbáltam.
Igaz,csak papiron.
De,hoztam is haza magammal.
Még itthon is,volt egy bizonyos sós előize,amit nem értek,mert utánna néztem,és nincs só benne :-D.
Szép illat,édes,gyümölcsös,orientális.
Téli illat,de én már ősszel el kezdeném viselni,és még a hideg tavaszi napokban is ugy gondolom,jól felmelegitene.
Igazság szerint,van egy 5 eurós kuponom,és egy 15%-kos,és a Chanel Coco M.-ért mentem,de még mindig nincs nekik.
Erősen gondolkoztam,meg-e vegyem,de végülis ma üres kézzel jöttem haza.
Van benne egy kis csavar,valami kis szúrósság,szerintem az ananász dominál.
Tartóssága jó,de nem kitűnő,mert őt már csak halványan érzem a papiron,mig a La vie est belle,meg itt ordit mellettem a papiron.
Hónap végéig van időm,levásárolni a kuponokat,majd még eldöntöm.
De mindenképp kellemes meglepetés.
2016.01.17
Nagyon jól tettem,hogy nem vettem meg.
Nem tudok mit kezdeni azzal,hogy ez a parfüm egyszerre sós és édes.
Leszáradás után,ez még mindig megmarad.
Nekem ez túl bizar,nem tudnám örömmel viselni.
Meghagyom nektek :)....biztos vagyok benne,hogy sok gazdát fog találni,aki majd imádni fogja :)
Muszáj vissza vennem a pontjaiból ....
2017.11.05
Ajándékba kaptam egy 15ml-s fújóst,választhattam ő vagy a blue drop közül.
Egyenlőre még barátkozunk,de igy,hogy többször próbáltam napokig,egyre jobban tetszik a különcsége.
Nekem még meleg van hozzá,majd télen nyomatom tovább,de elégedett vagyok,és megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

2016.01.16
Ma parfüméria látogatást tartottam,és Őt is kipróbáltam.
Igaz,csak papiron.
De,hoztam is haza magammal.
Szép illat,édes,gyümölcsös,orientális.
Erősen gondolkoztam,meg-e vegyem,de végülis ma üres kézzel jöttem haza.
Van benne egy kis csavar,valami kis szúrósság,szerintem az ananász dominál.
Hónap végéig van időm,levásárolni a kuponokat,majd még eldöntöm.
De mindenképp kellemes meglepetés.
2016.01.17
Nagyon jól tettem,hogy nem vettem meg.
Nem tudok mit kezdeni azzal,hogy ez a parfüm egyszerre sós és édes.
Leszáradás után,ez még mindig megmarad.
Nekem ez túl bizar,nem tudnám örömmel viselni.
Muszáj vissza vennem a pontjaiból ....
2017.11.05
Ajándékba kaptam egy 15ml-s fújóst,választhattam ő vagy a blue drop közül.

Cinti94

2017. január 17.

Huhh😍 Kovezzetek meg ha nem igy van, de nekem egy az egyben Paco Rabanne Olympea utanzat ,amit imadoook es meg is van, de nem mellesleg ez arban is sokkal kedvezobb, szoval ha valakinek az tetszik, ezt ne hagyja ki 😄👊🏻 Sos, vanilias, izgalmasan bujos, egyszeruen szerelem, csokoltatom a megalkotot!😄💋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

dabole

2017. január 12.

Volt szerencsém megnyerni a legutóbbi Halloween nyereményjátékon, és nagyon megszerettem. Finom, édes illata van, és bár én a légiesebb illatok híve vagyok, ez valahogy nagyon megfogott. Csodálkozva olvasom, hogy valakinek hamar elillan, mert nekem folyamatosan érezni lehet a bőrömön, amíg persze le nem zuhanyzok... :D A ruhákon is érzem, még akkor is, ha napokig a szennyesben voltak, szóval a tartóssága hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol