Jesus Del Pozo

Ár:   8185 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2016. november 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Misztikus, érzéki, sötét illat. A parfüm múzsája maga a fekete szín volt, mely JDP akkori kollekciójában dominált. Rendkívül nehéz körülírni ezt az illatot, úgy gondolhatnánk, hogy nehéz, és erős és keserű, de valójában könnyed, és édes mint egy nyári eső.

A szokatlan kompozíció a következő:
fejillat: fekete cseresznye, grapefruit, rózsa
szív illat: fekete írisz, barack, egyiptomi jázmin, orgona, liliom
alap illat: édesgyökér, pézsma, vanília, pacsuli és cédrus

Jesus Del Pozo In Black fújós eladó vagy csere
Ár: 1990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
KISFÙJÒS!!! Jesus Del Pozo In Black EDT
Ár: 2.800 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

rata.sum

2020. január 4.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: ezt én még nem véleményeztem?!
Régi kedvencem ez a parfüm. Kicsit füstös, enyhén csokis cseresznyeillat. Épp annyira dögös, hogy az még ne legyen kínos. Számomra igazi esti kimozdulós illat. Senki nem fog sokkot kapni tőle, de a közelben állók biztos érezni fogják ezt a vidám, kicsit titokzatos, kicsit pimasz, mosolygós illatot. Egyike nagy illatszerelmeimnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: ezt én még nem véleményeztem?!

googles

2019. december 26.

Na kizart, hogy meg nem velemenyeztem!!!

Az orszagban meg sehol senki nem hallott Jesús del Pozóról, amikor már szívembe zártam az egyik parfümje miatt.

Sajnos az In Black nem volt akkora kedvencem, konkrétan el se használtam, nekem túl mély, gyümölcsös-kakaós, nem az én asztalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Na kizart, hogy meg nem velemenyeztem!!!

njusziful

2019. december 26.

Én megvettem látatlanban tavalyelőtt, de nekem nagyon nem jött be. Párszor fújtam magamra, végül kénytelen voltam eladni, mert rosszul voltam tőle szabályosan. 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

Timi8

2019. március 31.

Ahogy melegszik az idő, egyre inkább háttérbe kellett Őt szorìtanom, olyankor ugyanis gyilkosan sok...
Holott hozzáteszem, az egyik legszebb, legkülönlegesebb feketeség amit valaha illatoltam. Nem fiatalos, nem trendi, de időtlen és eredeti. Mai napig csodálattal nézegetem, használgatom. Szerintem remek kis darab. 2 bontott üvegcsét már sikeresen betáraztam, még egy teli nagy kiszerelésre gyùrok belőle akkor megnyugszik a lelkem... A környezetem nem preferálja rajtam de nem érdekel, amùgyis csak ritkán használom...pedig igazán nagyon szépnek érzem magamon. Erős, karakteres parfüm, bőrpròba nélkül nem javaslom.

Règ szerettem volna màr kipróbàlni, de tartottam tőle... alaptalanul! Sokkal durvàbbra szàmítottam, de teljesen hordható, finom. Nagyon jó, hogy van mèlysège de nem durvult el. Szerintem több illat is belőle merítkezhetett a megjelenèse óta. Amikkel èn pàrhuzamban èrzem ezt az illatot, azok a kövik: Joop Le Bain, Lancome Magie Noir (tudom, ő volt koràbban, csak az àltalam èrzett hasonlósàg miatt soroltam ide), Dolcelisír, Gaga fekete illata, La Petit Robe Noir edp ill. Cavalli Nero Assoluto-ja. Akiknek az àltalam felsoroltak közül bàrmelyik bejön, egèsz nyugodtan tegyen próbàt az In Black-kel is. Szàmomra kellemes csalódàs, lehet, egyik tèlre beszerzem, szuper a bőrömmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Papec

Korcsoport: >54
2018. november 23.

Rajtam fekete cseresznye es csoki illata van. Ha eleget fújok akkor egész nap, tehát tartós. Nem elég nagy a hatósugara ezert csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 23.

Lina6

2018. április 28.

A legsötétebb illat, amit ismerek. Mély, buja, fűszeres, gyűmölcsös. Nyár kivételével minden évszakban erősen ajánlott (lenne), ha még hozzá lehet egyáltalán jutni.
Már nem gyártják. Most fújtam belőle. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Már nem gyártják. Most fújtam belőle. Isteni!

Vaslady

2017. november 21.

2013. október 7
Gyönyörű üveg...és nem tudtam mire számitsak.....
Ez egy brutális illat,férjem elismerően nyugtázta,hogy nagyon jó és tetszik és szuper és és és ....
Tőle ez már elismerés :)
Mindenképpen csakis téli illat,finom ,rajtam édes,érzek benne vaniliát,és gyümölcsöket is,mintha cseresznyét is....,érdekes,hogy barátnőmön egészen más illatot érzek,és valahogy tényleg emberfüggő,mert saját bevallása szerint neki nem áll jól,viszont rajtam tökéletes :)
Tartósságával sincs baj,egész nap érezni,de vigyázat mértékkel adagolni.
Örülök,hogy megvettem,megérte az árát,csak ajánlani tudom :)
5 csillagot adok neki,mert megérdemli :)
Update:emlitettem férjemnek,hogy ki fogják vonni a forgalomból,azonnal kitette az árát az asztalra,:Szivecske vegyél csak még egy flakonnal ! Hát ilyen se volt még :-D Jesus úr valamit nagyon tud....:-DDDDD
2017.11.21
Sajnos már csak egy pici 2ml-s mintám van belőle.
Azért még párszor tudom tesztelni.
Napokban sokat gondoltam rá,és hiányzott.
Nagyon sajnálom,hogy már nem kapható.
Nekem nyujtott valamit pluszt.......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

2013. október 7
Gyönyörű üveg...és nem tudtam mire számitsak.....
Tőle ez már elismerés :)
Tartósságával sincs baj,egész nap érezni,de vigyázat mértékkel adagolni.
Örülök,hogy megvettem,megérte az árát,csak ajánlani tudom :)
5 csillagot adok neki,mert megérdemli :)
2017.11.21
Sajnos már csak egy pici 2ml-s mintám van belőle.
Azért még párszor tudom tesztelni.
Napokban sokat gondoltam rá,és hiányzott.
Nagyon sajnálom,hogy már nem kapható.
Nekem nyujtott valamit pluszt.......

Pünyike

2017. szeptember 25.

Finom édes, dohos cseresznyekrém. Ha ezt fújom magamra, állandóan a csuklómat szagolgatom. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

elvanui

2017. szeptember 9.

Igen, tényleg, füstös- dohos cseresznye szénné égetett fákkal, ragacsos, mézédes, sűrű likőrrel. Nagyon nagy kár érte, kuriózum volt anno, én első blikkre húztam elő a kártyát, mikor megismertem. Éjfél, mámor, borzongás, erjedésig érlelt gyümölcs,de a kesernyés fajta, inkább meggymag!, részeg rituálék, de egy kicsi pajkosság is, ami megmenti a túldrámázástól. Ha Shakespeare Puckját rám bíznák, én bizony ezzel illatosítanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

vador

2017. február 28.

Az igazat megvallva semmi misztikumot és/vagy erotikát nem érzek benne, de szeretek mindent, ami a belső feszültségre épít, és ez olyan megkapóan keveri az édességet és dohot, a modernt és az ódont, hogy muszáj szeretnem. Hát most csak így ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol