Jesus Del Pozo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: dinnye, ribizli, ibolya, körte, narancs, bergamott
Szív: gardénia, bazsarózsa, frézia, orchidea
Alap: fa, pacsuli, tonkabab, vanília

Ria22

2019. március 31.

A Fragranticán említenek egy összetevőt, amit itt nem látok: kóla a fejjegyek között!
Külön nem érezni, de talán ettől van meg az édesség benne, nekem a pacsuli végig elő sem jön és szinte csak a virágokat érzem benne. Nagyon összetett kis parfüm, sajnálom hogy annak idején nem tároztam be belőle, bármely évszakban el tudnám hordani. Nem igazán tartós illat, ezért a maradékomat kincsként őrzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

AkInImOd

2016. október 13.

2015.01.03.
Egy nagyon tartós és erős illatú parfüm, 3. kis üvegem még mindig megvan félig. Szeretem, de az előbbi okokból kifolyólag csak novembertől januárig használom, ha olyan a hangulatom.

2016.10.13.
Most pár napja megint használom, és rájöttem, milyen illatra emlékeztet magamon: fahéjas-vaníliás kürtöskalács és forralt bor illata keveredik benne. Annyira finom és kellemes aroma, nem győzöm szimatolni a csuklóimat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

2015.01.03.

2016.10.13.

emeseee6

2016. szeptember 24.

Nem rossz,de nem fogott meg.Viszont elég tartós,és nem egy tucatillat. Ha valakit érdekel esetleg,szívesen megválnék a sajátomtól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

cukorka22

2016. július 6.

Imádom! Jó pár éve ezt használom. Egyedül a nagy forróságban nem fújom magamra, hiszen a naptej illata bőven elég a szaglóreceptoraimnak. Karakteres, erős illat, amely hosszan tart. Nem mindenki tudja magán elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

krémparádé

2016. június 3.

Nagyon tetszenek az illatjegyei, de igazából azért rendeltem meg a mitácskát, hogy kielégítsem a kíváncsiságomat, miszerint ez hasonlítana a Arpége Eclatra és az Avonos Little Pink Dressre. Hasonlít biza! Sajnos nemcsak az illat, hanem a tartósság is ugyanaz a gyenge eresztés. Üde, friss virágillat, elinte jelen van egy rövid ideig tartó alkoholosság, de hamar elillan, és marad a kellemes, de alig érezhető illatocska, úgy kb. pár percig. Kár érte, mert az üveg érdekes darab lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Timpi

2015. január 17.

Nyár óta megvan, imádom, de csak időnként. Hangulat illat. Ma rajtam van. Púderesnek érzem, amitől általában rosszul vagyok, ez az illat a szabályerősìtő kivétel.Gondolkodtam h eladom, de hiányozna... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Nyullabacska

2013. november 3.

Sziasztok! Ezt a parfümöt lehet kapni még Magyarországon?? Imádtam ezt a parfümöt, nagy kedvencem volt, rajtam ez volt a legtartósabb szinte azok közül amiket használtam. Aztán eltűnt a polcokról, legalábbis én nem találkozom már vele sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Bihter85

2013. április 5.

Ajándék ló volt, nem néztem a fogát és tényleg szerettem is, a neve mosolyogtató, és szuper tartós. Talán túlzottan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

florien

2013. január 24.

Még anno anyának vettem szülinapjára az én ízlésem szerint :P számomra nagyon különleges illat ő is hamar elhasználta és nem egy tucat hanem egy karakteres érdekes :) nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 24.

janush

2013. január 14.

Csak azért vettem meg, mert akciós volt...és milyen jól tettem.Azóta ez az elsőszámú kedvencem. Egy kicsit ugyan erős, de legalább nem válik tucatillattá. Szerintem tökéletes átmenet a fiatalos és érettebb parfümök között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.